Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

THANK U KYIV

Поділіться цією сторінкою:

Зіграємо в футбол у бібліотеці

Так ми зустрічали Євро 2012, інформуючи своїх користувачів про готовність приймаючих чемпіонат міст України. Щотижня, починаючи з травня, демонструвалась відеопрезентація про основні об’єкти Євро: стадіоні, готелі, аеропорти; символи, команди – учасниці чемпіонату, розклад матчів, історію попередніх подібних спортивних свят.

Почався чемпіонат і ми перетворилися у звичайних уболівальників футболу: відвідували фанзону, хтось був на Олімпійському, спілкувалися з гостями Євро, дивились Великий футбол. У читальній залі був запроваджений безоплатний перегляд Інтернет–ресурсів, на сайті МСМБ в інтерактивному режимі відслідковувалась хроніка Євро 2012. Крім того, бібліотека надала можливість кожному уболівальнику стежити за перебігом подій на чемпіонаті, вносити прогнозні рахунки наступних ігор за імпровізованим куточком глядача.

Під час чемпіонату ми радо зустрічали гостей Євро, зокрема уболівальників з Великобританії та Швеції. На цих фото, зроблених на згадку з дозволу гостей – англійці, що завітали до нас щоб скористатися послугами Інтернету та замовити квитки через компанію Wizzair. У короткому спілкуванні гості (Ешлі та Шон на першому фото зліва) висловили своє захоплення нашою країною, грою нашої збірної. До речі ці фото висунуті на конкурс Бібліомосту «Євро-2012: зіграємо у футбол в бібліотеці?» Взнаємо про результати конкурсу на сайті http://www.bibliomist.org/ua/konkursy/on-line-konkursi/607-yevro-2012-zihraiemo-v-futbol-u-bibliotetsi

Пам’ятна монета Україна-Польща, присвячена Євро 2012, зроблена з двох половинок, що зводяться у суцільний знак, символізує не лише єдність уболівальників футболу, але й усіх, хто сповідує принципи миролюбного та доброзичливого спілкування. Майбутнє європейської спільноти разом з Україною!!!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ