Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Туристам на замітку

Поділіться цією сторінкою:

Путівник прокладає маршрут

Як туристу допомогти прокласти стежку свого маршруту з огляду на свої уподобання? Ми спробували знайти відповідь, переглядаючи яскраві сторінки різноманітних путівників, що є окрасою нашого бібліотечного фонду. Прихопивши деякі з них, «пішли в люди» відправилися до найближчої туристичної компанії «Мандруй дешевше», яка поза інші професійні послуги, також розробляє індивідуальні тури для клієнтів.

Перетнувши поріг туристичної компанії, де нас привітно зустріли, ми одразу ж відчули доречність нашого кмітливого заходу. Адже на всі численні запитання туристів, що звернулись до компанії, про ту чи іншу країну працівники відповідали, відкриваючи наші путівники.

Найбільш повну інформацію знаходили у путівниках серії Дорлінг Кіндерслі (Dorling Kindersley), де «міста і країни – як на долоні», атласи і карти, ілюстрації, корисна практична інформація. Працівники туристичної компанії разом з відвідувачами цікавились також книгами серії «Вікно у світ», електронними книжками з текстами літературних творів та довідниками, що так скрашують нам нудну дорогу.

Отже імпровізований спаринг у роботі з клієнтами виявився вдалим. Плідно попрацювавши у запропонованому нами партнерстві, вирішили продовжити співпрацю, знайшовши прийнятні форми, наприклад скористатися послугами виїзного пункту бібліотечного обслуговування. А поки що на видному місці туристична компанія розмістила в себе рекламний плакат бібліотеки «Молода гвардія» як гарантію майбутьного інтелектуального співробітництва.

Почніть найкоротший шлях до далекої подорожі, завітавши до читальної зали нашої бібліотеки (вул. Толстого, 49).

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ