Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

НАВЧАЮЧИ, ВЧИМОСЯ!

Поділіться цією сторінкою:

МАЙСТЕР- КЛАС ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Разом з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка,  у читальній залі «Ерудит» нашої бібліотеки освітяни Києва шукали відповіді на питання про те, як молодому фахівцю знайти можливість передати учням знання, які тільки-но отримав у виші?

Як  знайти  контакт з дітьми? З чого він починається? 

За словами Станіслава Єжи Лєца «Толерантність – це здатність і прагнення до діалогу». Озброївшись цим гаслом, аудиторія вела мову саме про цю, важливу сторону спілкування, про толерантність стосунків між підлітками, ними та їхніми батьками, батьками і школою, у класному колективі.

Директор бібліотеки Конашко Галина Борисівна презентувала сучасні напрями роботи бібліотеки, її технічне оснащення, продемонструвала останню новинку - придбання Рідер (електронних книг PocketBook), доповнила розповідь цікавими фактами з історії створення «Молодої гвардії».

Про електронні виставки, залучення до їх створення учнів, форми заохочення, вплив спільної творчої діяльності на моральний дух та рівень знань у навчальному закладі розповіла Л.І. Березнюк, бібліотекар середньої школи № 277 м. Києва.

Досвідом роботи бібліотеки поділилася завідуюча гімназії № 315 Н. В. Виноградова.

Було приємно отримати лист-подяку від імені адміністрації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка колективу бібліотеки та особисто директору Конашко Галині Борисівні за співпрацю, організацію та проведення просвітницьких заходів.

Семінарскі заняття в Молодіжній бібліотеці надихнули учасників на подальшу співпрацю. Серед планів на наступний навчальний рік – обмін літературою, створення бібліотечних пунктів МСМБ «Молода гвардія» для вчителів, Проект «Бібліотека іде в люди» та багато іншого!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ