Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Планування кар’єри. Максимум користі, мінімум помилок

Поділіться цією сторінкою:

Знайди професію для себе

У вирі доріг, що відкриваються перед молодими людьми, постає питання: Яку професію обрати? Інформація викладачів училища щодо умов вступу до закладу допоможе тим, хто ще не визначився.Вище комерційне училище входить до складу Київського національного торговельно-економічного університету, готує фахівців із спеціальностей: товарознавець-комерсант, комерційна діяльність (комерсант реклами), технологія харчування та з професій: продавець продовольчих, непродовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів, флорист; кухар; кондитер; оператор лінії у виробництві харчової продукції; бармен-офіціант.

Більш детальну інформацію можете отримати на Інтернет сторінці: www.vku.com.uaЗ особливою цікавістю усі присутні знайомилися з роботами, виконаними студентами училища: кавовим із запахом ванілі деревцем, декорованою тканиною рамкою, мініатюрними туфельками, рогом достатку, декоративним оздобленням подарунків, пляшок тощо.Майстер-клас продемонстрували студенти III курсу училища з карвінгу – мистецтво художнього різання овочів і фруктів. Цікаво, що цей вид мистецтва зародився багато років тому на Сході, й за тисячі років став частиною національних традицій. Майстри карвінгу передавали свої знання у спадок.

Основою для створення карвінгових «шедеврів» використовувалися знайомі нам, дуже корисні овочі та фрукти. Погляньте, яка чудова ваза... з гарбуза, а в ній квіти – з буряка, моркви та редьки. Зроблені з любов’ю своїми руками овочеві витвори розвивають фантазію, збагачують уяву і просто додають гарного настрою.Творчий запал ще більше передався аудиторії після перегляду фільму про училище та детального розгляду мініатюрних карвінгових прикрас. Учні школи № 21, яким пощастило бути присутніми на імпровізованому майстер-класі, отримали не лише задоволення, але й корисну інформацію як альтернативу для майбутнього вибору життєвого шляху.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ