Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Добро там, де ти

Поділіться цією сторінкою:

Команда бібліотеки знайомила гостей з ресурсами бібліотеки, її інформаційними послугами та перевагами, якими можуть скористатися наші майбутні читачі.


Гості фестивалю високо оцінили наші старання – не проходили повз представлену експозицію – активно цікавились наявністю тієї чи іншої книги в бібліотеці, висловлювали свої враження від прочитаних колись або нещодавно книжок. А деякі активні гості намагалися, навіть, встигнути окремі з них прочитати біля виставки. На всі запитання гості отримували відповіді консультантів – досвідчених співробітників нашої бібліотеки.Цей фестиваль створив незвичайне, приголомшливе свято культури і мистецтва, яке сприяло розкриттю талантів і здібностей гостей, що були присутні на фестивалі. Особлива вдячність організаторам за те, що придумали такий формат фестивалю. Атмосфера на фестивалі була невимушеною творчою - тут можна було зарядитися позитивом і морем позитивних емоцій, зустрітися з новими друзями, гостями фестивалю з Чехії, Німеччини, Росії та інших країн, дізнатися багато цікавого про їх культури.За популяризацію гуманітарних та культурно-моральних цінностей в суспільстві наша бібліотека була відмечена Дипломом Фестиваля «Доброти».

Директор бібліотеки Галина Конашко отримала Диплом на головній сцені Фестивалю разом з бібліотечкою кращих книжкових новинок по темі доброти і людяності, подарованих видавництвом «Лотос».Джерело доброти є у кожного з нас, його потрібно лише розкрити!

Будь-яка людина, ким би вона не була, може робити добрі справи повсякденно, незважаючи на зовнішні негативні впливи, а наше суспільство від цього лише виграє.

Див. віртуальна виставка «Книготерапія ДоброТи». Доторкнись до Доброти

Дізнатись детальніше про фестиваль: http://lagoda.org/ru/fest/dobroty

Ще більше інформації в нашому Електронному каталозі та по тел. (044) 288-30-12

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ