Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Лекція» про сучасну бібліотеку була засвоєна чудово!

Поділіться цією сторінкою:

Дивись презентацію: http://www.youtube.com/watch?v=kajL4tLiOVE

Сподівання студентів побачити цікаве дійство замість нудної лекції справдилося! До аудиторії завітали незвичайні гості – бібліотечні працівники популярної в Києві молодіжної бібліотеки «Молода гвардія»!

Жвава ритмічна мелодія, енергетичні постаті бібліотекарів, що роздавали буклети на початку зустрічі, створили радісну атмосферу в аудиторії.

Юні, красиві обличча першокуркників випромінювали зацікавленість до яскравої та змістовної інформації, яку можна було почути та побачити на екрані медіапроектора. Команда бібліотеки на чолі з директором Галиною Конашко розповідала про переваги молодіжної бібліотеки, про послуги та інформаційні ресурси, якими неодмінно мають скористатися студенти, аби успішно навчатися, яскраво та корисно проводити свій вільний час, зберегти своє здоровя та бути щасливими в мегаполісі!

Музичні треки про бібліотеку, яка є найкращим місцем для навчання, розвеселили дівчат та юнаків. Якби не досить тісне приміщення, всі вони піднялися би та танцювали у ритмі бібліотечного репу, вальсу та інших чудових завзятих мелодій, які линули з музичних колонок завдяки ноутбуку.

На довершення, команда проекту провела бліц – вікторину, присвячену основній темі: «Бібліотека – це знання, знання – це кар’єра, кар’єра – це успіх і достаток!» Всі, хто відповів на запитання, одержали в дарунок від бібліотеки нотатничок з інформацією про сайт та адресу бібліотеки з її логотипом! Лекція про сучасну бібліотеку була засвоєна чудово!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ