Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Успіху досягає лиш той, хто працює

Поділіться цією сторінкою:

Дивись фотоподробиці: http://www.youtube.com/watch?v=kaRGUbqULXk

На Церемонії урочистого відкриття Ярмарку виступили: Володимир Яворівський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності, Джон Ф. Теффт, Посол США в Україні, Дебора Джейкобс, Директор ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла і Мелінди Гейтс, Роберт Пірсон, Президент Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Матей Новак, Директор програми «Бібліоміст».В експозиції взяли участь більше 40 публічних бібліотек з усієї України (відбір учасників відбувався на конкурсній основі), які надають інноваційні послуги населенню.Серед учасників виставки була і наша “Молода гвардія”.

Свої експомісця презентували партнери програми «Бібліоміст» - відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні, Агенція США з міжнародного розвитку (USAID), Українська бібліотечна асоціація (УБА), а також такі приватні компанії як “Електронна бібліотека України” (ELibUkr), “Майкрософт”.

Спілкування та обмін досвідом проходили в атмосфері почуття необхідності справи, яку проводять бібліотекарі України, використовуючи інноваційні технології. Ми дуже раді, що змогли показати колегам, відвідувачам ярмарки свою роботу з молоддю по проекту «Першокурсник в мегаполісі», поділитися своїм досвідом роботи.Під час Ярмарку відбувся Конкурс на найкращу презентацію бібліотечної інноваційної послуги.

Вітаємо всіх, хто був відзначений організаторами Ярмарки нагородами, бажаємо всім здоров’я, натхнення , творчих успіхів! До нових зустрічей, колеги!На Церемонії урочистого закриття Ярмарку та нагородження переможців Конкурсів виступили: Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України, Елеонора Валентайн, директор Програми спрпияння Парламенту II, Ірина Шевченко, президент Української бібліотечної асоціації.

Микола Томенко привітав учасників Ярмарку та взяв участь у нагороджені найкращих бібліотек, подарувавши переможцям від імені Фонду свої останні книги та дослідження.

Дивись:
http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=252062&cat_id=37486
http://gurt.org.ua/news/recent/10125/

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ