Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Молоде обличчя Феміди

Поділіться цією сторінкою:
Права не є конкретними привілеями громадян у конкретних містах,
але є чимось, наданим людській істоті, де б вона не була, вже на
підставі того, що вона є людською і розумною”

Грецькі філософи-стоїки

Молодь має ті права, які належать кожній людині! Це відома всім аксіома.

На національному рівні, основним документом, що визначає права людини в Україні є Конституція України. Україна, також, підписала та ратифікувала низку важливих міжнародних документів щодо Прав Людини. Серед них: „Загальна декларація прав людини ” , „Міжнародний пакт про громадянські та політичні права ”, „Міжнародний пакт про соціальні та економічні права”, „Європейська конвенція захисту прав людини”, „Конвенція ООН про права дитини ” і багато інших. Це означає, що ці міжнародні документи є частиною законодавства України, наша держава зобов’язана їх виконувати, а Конституція і закони держави не можуть суперечити цим міжнародним документам.

Але факти свідчать, що молодь, нажаль, є слабо захищеною соціальною групою в нашій країні. Молоді люди часто стикаючись з різними проблемами соціальної адаптації – доступ до якісної і доступної освіти, працевлаштування, забезпечення житлом тощо, не находять достатньої правової підтримки у держави. Матеріальна залежність та вікові обмеження перешкоджають повноцінному представленню інтересів молоді. Упередження з боку старшого покоління щодо моральної та інтелектуальної незрілості, відсутність досвіду в молоді, постають на заваді реалізації їх прагнень. Ці та інші обставини сприяють практиці систематичного безкарного порушення прав молодих людей, витворенню атмосфери байдужості та зневаги до їхніх інтересів і гідності.

На початку жовтня в Україні відзначають День юриста. Це чудова нагода звернутись до проблеми відсутності практичних знань у сфері правової освіти серед молоді.

6 жовтня в рамках Тижня правової освіти в МСМБ Молода гвардія, відбулась зустріч старшокласників київських шкіл з Кирилом Левтеровим, молодшим партнером юридичної фірми «Орлов, Михайленко і партнери».

Тема зустрічі «Розбудова правової держави – справа молодих» продиктована потребами сучасної молоді, а саме ефективному відстоюванню своїх різноманітних прав юридичними засобами на різних рівнях.

Діалог виявився конструктивним та практичним. Питання стосувались:

І навіть прав їх батьків.

Дискусія була настілки динамічною, що самі старшокласники розвіяли упереджену думку, що ця правова царина молоді не цікава.

Теоретичну частину отриманих знань підкріпила виставка матеріалів до «Тижня правових знань».

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ