Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Тарас Шевченко – не «ФОРМАТ»

Поділіться цією сторінкою:

Шевченко – поет, художник, політичний діяч…, перелік можна продовжувати, але перш за все Шевченко один з перших вивів українську культуру і загалом українську ідентичність на світовий рівень, а головне - дав зрозуміти українцям, хто ми такі є, і що за себе і свою державу потрібно боротися.
В сучасному світі не так багато молодих людей, які можуть відверто заявити, що можуть проявити свою особистість в декількох творчих напрямах, створити шедеври, які назавжди лишаться в пам’яті народу.
Тому саме зараз треба подивитись на життєвий шлях Шевченка не заангажованим поглядом і зробити власні висновки.
В цьому Вам допоможе виставка матеріалів до роковин з дня народження Т.Шевченка.
9 березня 2010 року спільно з Національним музеєм літератури України ми зробили декілька допоміжних кроків на зустріч сучасній молоді в переосмисленні життєвого шляху Шевченка.
Основна мета нашого заходу – зламати стереотипність сприйняття творчої особистості Шевченка та донести до молоді, усвідомлення невід'ємності Кобзаря від сучасної України, нашої національної свідомості, розкрити незнані досі сторони його особистості, дати поштовх до розвитку.

Поєднання академічного викладення матеріалу, прослуховування пісень на слова Шевченка у виконанні українських рок-гуртів, перегляд матеріалів про вшанування молоддю України пам’яті Кобзаря створили дійсно позитивну атмосферу зустрічі і заклали перший камінь до фундаменту створення власної постаті Шевченка у кожного з присутніх.

Можна з впевненістю стверджувати:
Він – не минуле, а наш сучасник!
Його слова – то правда сьогодення!
Його творчість – геній для всього світу, і наше завдання її прочитати по-новому!
Ми і Шевченко – це відродження нашого коріння і побудова нашого майбутнього! 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ