Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Задзеркалля реклами

Поділіться цією сторінкою:


Реклама грає безліч ролей: і вчителя, і проповідника, і диктатора... Вона в значній мірі визначає наш образ і стиль життя. Саме тому серйозний німецький журнал «Spiegel» ще кілька років тому визначив її як «п'яту владу» услід за владою ЗМІ, яка вважається «четвертою». Феномен реклами настільки значущий та  багатогранний, що і творці, і споживачі її, визнаючи або заперечуючи вплив «п'ятої влади», висловлюються про рекламу вельми суперечливо. На вулиці, в магазинах, у вашій поштовій скриньці, нарешті, у вас удома - що доноситься з радіоприймача і телевізора. Вона скрізь. Сховатися від неї неможливо.
Діючий в бібліотеці  Медіа клуб покликаний розкрити деякі таємниці створення кіно, реклами, анімації.


Чи знаєте Ви відповіді на ці питання:

Яким чином впливає реклама на підсвідомість? Що таке 25 кадр? Що таке соціальна реклама? Що спільного та відмінного  в  комерційній і соціальній рекламі? Як створити власну анімаційну  рекламу?

Якщо НІ, то завітайте до нас!  Саме  на ці актуальні  питання привідкрили завісу для Вас  наші партнери з  Інституту  соціальної та політичної психології  АПН України.

4 лютого  Міська спеціалізована молодіжна бібліотека Молода гвардія  провела чергове  засідання з ексклюзивного циклу Медіа-клубу «Хто ти реклама?».

Показ найкращих зразків світової реклами… Технології створення реклами – це складові цієї зустрічі.

Нам всім відомо, що стати на бік виробника екранної продукції – вдалий шлях для того, щоб на практиці усвідомити механізми впливу екранних продуктів на нас.
Зараз у вас з’явилась можливість за допомогою спеціалістів  спробувати свої сили у створені власного анімаційного шедевру. Досвід роботи у рекламній сфері зовсім не обов’язковий, головне – креативний підхід, котрий втілюється у рекламній продукції, обов’язково соціального спрямування. Тонкощі створення рекламного продукту пізнаються згодом. 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ