Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Бібліотека представляє молоді таланти

Поділіться цією сторінкою:

Він закінчив державну художню школу ім. Т. Г. Шевченко, зараз студент 2-го курсу Національної Академії Мистецтв. У 2006 р. зайняв 1-ше місце у виставці-конкурсі «Таланти КПІ». Учасник сезонних студентських виставок.


На презентації були присутні друзі та родичі талановитого художника, а також читачі відділу мистецтв МСМБ «Молода гвардія».

Івана привітали Кірута Світлана, керівник Київського відділення Культурної Асоціації «Новий Акрополь», Наталія Радченко, керівник відділу зв'язків з громадськістю Київського відділення Культурної Асоціації «Новий Акрополь», Ірина Стеценко, заступник головного редактора часопису «Дитячий садок» видавництва «Шкільний світ», репортер медіа-холдінгу «Вечерні вісті» та читачі бібліотеки.

Шанувальник відділу мистецтв Герман Стебунов подарував молодому таланту альбом Леоніда Денисенка «Моя Україна».
Презентація пройшла у теплій, дружній атмосфері. Усі присутні відчули позитивну енергетику творів художника.

Вікторія Кондрашова, постійний читач відділу мистецтв МСМБ «Молода гвардія», висловила своє враження від побаченого: «В роботах Івана душевність, від них віє любов’ю до природи, до своєї рідної землі».

Гості побажали Івану творчого натхнення, загального визнання, доброзичливих і щирих людей на його життєвому шляху. Молодий художник подякував співробітникам відділу мистецтв МСМБ «Молода гвардія» за підтримку та надану можливість і активну участь в організації його першої персональної виставки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ