Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Благодійна акція до дня Святого Миколая

Поділіться цією сторінкою:

Читацька громада нашої бібліотеки, за ініціативи працівників «Молодіжки», До дня Святого Миколая вже вчетверте зібрала для  дитячих закладів та багатодітних сімей Недригайлівського району Сумської області чудові дитячі книги. Напередодні найулюбленішого дитячого свята ці книжки були передані  до адміністрації району для подальшої передачі адресатам.
 Таким чином, багаторічна співпраця нашої бібліотеки та соціально – культурних закладів славетної Недригайлівщини, що згодом переросла у дружбу, реалізується у добрих конкретних справах.

В 2009 році на заклик бібліотеки, до збору хороших книжок долучилося понад 800 молодих киян – наших користувачів. Спасибі всім небайдужим, безкорисливим та щедрим, хто приєднався до традиційної акції бібліотеки!!! Нехай Бог та Святий Миколай віддячить всім добром за добро та щедрістю за щедрість!
http://uk.wikipedia.org/wiki/Миколая - Святий Миколай / Микола (270 (286) - 6 грудня 326(345, 351)) – єпископ Мири, християнський святий, відомий як Миколай Чудотворець. Православні християни його пам'ятають та шанують як історичну особу та великого святого – а в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса.
http://www.sviato.in.ua/mykolai_nar.php - 19 грудня - одне з улюблених свят української дітвори - Свято Миколая
http://www.uaua.info/content/articles/812.html - історія виникнення свята „ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ (19 грудня)”
Зичимо і ми у Новому році всім нашим читачам щастя та здоров’я, а по знання та успіх – приходьте до нас.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ