Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Відкриваємо світ разом!..

Поділіться цією сторінкою:

Уяви, що ти приходиш на цю планету  з коробкою олівців.
Можливо тобі дісталась пачка з восьми олівців,
а може і з шістнадцяти, але тільки від тебе залежить
як ти використаєш ці кольори, які в тебе в руках.
Не бійся вийти за межі ліній, замальовуй все!
х.ф "Пробудження життя" (Waking Life).

Останній час ми бачимо таку картину: похмурі людські обличчя, все навколо набуло не природного сірого кольору. Бажання бачити позитивне в звичайних речах просто зникає. Проблеми захопили наш час і нашу свідомість.

Треба шукати вихід з цієї ситуації! Можливо, саме наш приклад, надихне Вас на створення власного кольорового світу.

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек – чудова нагода нагадати про бібліотеки, про їх потреби та можливості. А також час для приємних зустрічей партнерів, без плідної співпраці з якими цікаве та змістовне життя бібліотеки не можливо уявити.

З привітальним словом та розповіддю про проект «Бібліоміст» виступила Дебора Джейкобс, директор програми «Глобальні бібліотеки», Фундація Білла та Мелінди Гейтс.
Вона дала високу оцінку роботі нашої бібліотеки та ще раз підтвердила необхідність співпраці міжнародних фондів та бібліотек України. За допомогою програми «Бібліоміст» публічні бібліотеки не тільки поліпшать якість традиційних послуг, але й заповнять інформаційні прогалини.
В рамках відкриття Міжнародної програми «Бібліоміст», за активної підтримки наших партнерів відбувся черговий профорієнтаційний тренінг для молоді з циклу: «Планування кар’єри: максимум користі, мінімум помилок». Органічне поєднання декількох інтерактивних складових остаточно розвіяли думку та ставлення людей до бібліотеки як «тільки книгозбірні».

Ділова гра «Вгадай професію» та On-line тестування учасників тренінгу проводилося спеціалістами Київського міського центру занятості Мякота Інною Миколаївною та Котенок Ольгою Олександрівною

Особистий приклад, краще. Ознайомлення з навичками кухаря і кондитера. «Майстер клас» від студентів Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету
Це була цікава, змістовна, наповнена оптимізмом зустріч. 
Школярі і студенти, фахівці різних напрямків, іноземні гості, а також представники ЗМІ отримали позитивне враження від цього заходу та заряд оптимізму на майбутнє.

Інформація про цей день в бібліотеці була висвітлена в Вікна – Новини телеканал СТБ  30 вересня 2009 року. Репортаж Ганни Суряднової

http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/videoview.php?view.15365

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ