Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Стрим-бесіда: «Моя Україна - соборна держава!»

Поділіться цією сторінкою:

Вітаємо всіх із Днем Соборності України. І до цієї дати ми провели стрим-бесіду з кандидатом філологічних наук, доцентом (Доцент кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка) Іваном Братусем за темою: «Моя Україна - соборна держава!» - на фейсбук-сторінці Київської молодіжної бібліотеки.

В етері поговорили про День Соборності України - це знаменна подія, яка вшановує утвердження і соборність Української держави. Цей знаменний день відзначається на честь історичних подій, які призвели до об’єднання різних українських територій у єдине політичне ціле. Він служить нагадуванням про спільну спадщину, культурну самобутність і прагнення, які об’єднують народ України.

Розглянули основні аспекти історії України, що стали ключовими для розуміння її соборності - наскільки велика роль Київської Русі в формуванні сучасної української державності, які події ХХ століття вплинули на ідею соборності в українському суспільстві, взаємодія України з іншими країнами та народами для зміцнення своєї соборності, як сучасна війна, політика та соціальні процеси впливають на ідею соборності в Україні, що вкладається в поняття "мультикультурна Україна" і як це поняття сприяє соборності країни, які кроки є необхідними для подальшого розвитку і підтримки соборності в Україні.

Сподіваємось на подальші зустрічі у етері з паном Іваном, та дуже вдячні за змістовну та цікаву бесіду!

Запис етеру можна переглянути за посиланням.

Слідкуйте за анонсами!

Попереду ще багато цікавого!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ