Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Стрим-бесіда «Конституція України. Історія та сучасність» з юристом Михайлом Харіним

Поділіться цією сторінкою:

До Дня Конституції України провели стрим-бесіду з юристом Михайлом Харіним «Конституція України. Історія та сучасність»  на фейсбук-сторінці Київської молодіжної бібліотеки. 

В етері поговорили про величезне значення Дня Конституції України в історії країни. Основним правовим документом, який визначає принципи, права та обов’язки українського народу, а також структуру та функціонування його уряду, є Конституція.

Протягом багатьох років Конституція України відігравала вирішальну роль у формуванні демократичного розвитку нації та забезпеченні захисту особистих свобод і прав людини. Конституція України є міцною основою для управління країною, сприяючи верховенству права і створюючи основу для прозорої та підзвітної системи.

День Конституції – це час замислитися над досягненнями та викликами, з якими зіткнулася Україна на шляху до процвітаючого та інклюзивного суспільства. Це нагадує нам про важливість дотримання цінностей, закріплених у Конституції, та роботи над їх реалізацією.

Оскільки Україна продовжує розвиватися і стикається з новими можливостями та перешкодами, Конституція залишається путівним світлом, забезпечуючи дорожню карту прогресу, стабільності та єдності. Це служить нагадуванням про те, що сила нації полягає в її відданості демократичним принципам, повазі до прав людини та колективних зусиллях побудувати краще майбутнє.

Сподіваємось на подальші зустрічі у етері з паном Михайлом та дуже вдячні за змістовну та цікаву бесіду!

Запис етеру можна переглянути за посиланням.

Слідкуйте за анонсами!
Попереду ще багато цікавого!

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ