Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Стрим-бесіда до 110-річчя народження автора роману Альбера Камю «Чума»

Поділіться цією сторінкою:

На відзнаку 110-річчя від дня народження Альбера Камю, автора роману «Чума», ми провели стрім-бесіду з кандидатом філологічних наук Іваном Братусем, на інстаграм-сторінці Київської молодіжної бібліотеки. 

 Альбер Камю, який народився 110 років тому, залишається значущим і сьогодні як один із найвпливовіших письменників і філософів 20-го століття.

Роман "Чума" є актуальним для сучасного українського читача, оскільки торкається загальнолюдських тем і перегукується з проблемами сучасності. Українці, які пережили політичні потрясіння та виклики війни, можуть знайти паралелі між власною боротьбою та тим, що зображено в романі. Теми колективної відповідальності, індивідуальної свободи та боротьби можуть спонукати до споглядання та роздумів над українським досвідом. Крім того, дослідження людської реакції на кризу в романі може сприяти дискусіям про стійкість, солідарність і відновлення спільноти після лиха.

В етері поговорили про Альбера Камю, про його роман «Чума», який вважається його своєрідним проривом в літературі, розглянули які основні алегорії закладені в творі, чим актуальний він для сьогоднішнього українського читача, та чи дає роман якісь прогнози на майбутнє людства.

Сподіваємось на подальші зустрічі в етері з паном Іваном, та дуже вдячні за змістовну та цікаву бесіду!

Запис етеру можна переглянути за посиланням

Слідкуйте за анонсами!

Попереду ще багато цікавого!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ