Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Психологиня Оксана Верховод про почуття провини у воєнний час

Поділіться цією сторінкою:

Під час нашого етеру ми з психологинею Оксаною Верховод обговорили тему: «Почуття провини: норма воєнного часу чи те, що нам шкодить?». 

Багато хто сьогодні може зіткнутися з почуттям провини та безпорадності, коли одні стоять, щитом захищаючи українську землю, хтось не робить цього або не може з якихось своїх причин. Багато українців зараз почуваються винними — дорікають собі, що перебувають у більшій безпеці, ніж інші. Не можуть вибачити собі, що не тримають зброю в руках, не патрулюють вулиці тощо. Всі ці переживання паралізують, приковують до стрічок новин, занурюють у потік самодокорів і заважають діяти, бути ефективними.

Ми досліджували різні аспекти почуття провини, включно з його історичним розвитком під час війни, його використанням як інструменту сприяння моральній поведінці під час війни та його впливом на поведінку та добробут людей. Крім того, ми обговорили, як почуття провини може увічнити цикли насильства та конфлікту та альтернативні підходи до сприяння моральній поведінці під час війни. Нарешті, ми дослідили, як культурні та соціальні норми можуть впливати на переживання та вираження почуття провини та стратегії його подолання. Нарешті, ми торкнулися того, як люди можуть почуватися винними за те, що насолоджуються собою, тоді як інші страждають, і чи шкідливі заборони на публічні прояви радості.

Сподіваємось на подальші зустрічі у етері з пані Оксаною, та дуже вдячні за змістовну та цікаву бесіду!

Запис етеру можна переглянути за посиланням.

Слідкуйте за анонсами!

Попереду ще багато цікавого!

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ