Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Стрим-бесіда: «Україна – країна нескорених!»

Поділіться цією сторінкою:

До дня Гідності та Свободи ми провели стрим-бесіду з журналістом, актором «ЧЕсного театру», з активістом, який належав до 16-тої сотні Самооборони Майдану «Відсіч» Дмитром Карпієм за темою «Україна – країна нескорених!»  на фейсбук-сторінці Київської молодіжної бібліотеки. 

Україна, як країна нескорених, символізує непохитну стабільність і стійкий дух, уособлюючи націю, яка протягом своєї багатої та бурхливої історії стикалася та долала численні виклики, від окупацій і конфліктів до триваючої боротьби за самовизначення, відображаючи як історичні тріумфи, так і сучасні пошуки гідності та свободи, які відзначають у День Гідності та Свободи 21 листопада.

В етері поговорили про історичну стабільність України, яка була вирішальним фактором формування наративу «нескореної» країни. Досліджуючи історичне тло України, можна розгадати складну взаємодію геополітичних сил, рухів опору та національної ідентичності, які зробили внесок у стійку репутацію України як країни.

Досліджуючи українську історію, ми відкриваємо конкретні події та постаті, які є яскравими символами незламної стійкості. Чи то опір козацького гетьманату зовнішнім силам, чи то такі особи, як Тарас Шевченко, чиї твори втілювали дух непокори, ці елементи вносять свій внесок у багатий гобелен історичних наративів, які підкреслюють непохитну рішучість України.

Концепція нескореності відіграла ключову роль у формуванні сучасної української ідентичності та патріотизму. Дослідження історичних коренів рухів опору та антиколоніальної боротьби дає змогу зрозуміти, як ідея нескореності стала фундаментальним аспектом національного етносу України та інформує про сучасні погляди на суверенітет і самовизначення.

Відзначення Дня Гідності та Свободи має глибоке значення у зв’язку з темою незламності духу в Україні. Заглиблюючись в історичні події, що призвели до цього пам’ятного дня, можна помітити стійкість і рішучість, які характеризували боротьбу України за автономію та самоврядування.

Сучасні виклики становлять загрозу статусу України як нескореної нації, що вимагає більш ретельного розгляду багатогранних проблем, з якими стикається країна. Виявляючи та вирішуючи ці виклики, зацікавлені сторони можуть розробити стратегії для зміцнення стійкості України та захисту її суверенітету перед обличчям сучасних геополітичних складнощів.

Культурні прояви, такі як мистецтво, література та музика, служать потужними засобами в Україні. Вивчення робіт українських митців і творців дає змогу зрозуміти, як культурне самовираження відіграло важливу роль у вихованні колективного почуття ідентичності та опору, сприяючи розповіді про нескорену націю.

Підтримка та визнання міжнародної спільноти відіграють важливу роль у підтвердженні прагнень України бути нескореною нацією. Вивчення дипломатичних, економічних і гуманітарних шляхів може дати розуміння того, як глобальні партнери можуть зробити внесок у стійкість України, сприяючи стабільності та самовизначенню в умовах зовнішнього тиску. 

Запис етеру можна переглянути за посиланням.

Слідкуйте за анонсами!

Попереду ще багато цікавого!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ