Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Екологиня Олена Пащенко в етері Молодіжної

Поділіться цією сторінкою:

До Всесвітнього дня прибирання в етері поговорили про «Сортування сміття» з екологинею Оленою Пащенко, заступницею голови Всеукраїнської екологічної ліги.

Сортування відходів відіграє ключову роль у вирішенні глобальних екологічних проблем. Це перший важливий крок до зменшення навантаження на звалища та збереження цінних ресурсів.

Розділяючи відходи на вторинні, органічні та непереробні, ми відкриваємо потенціал для мінімізації забруднення, економії енергії та скорочення викидів парникових газів.

Однак ефективні програми сортування сміття стикаються з кількома перешкодами, включаючи невідповідну інфраструктуру, недостатню обізнаність громадськості та неправильне уявлення про складність процесу. Щоб подолати ці проблеми та сприяти участі, уряди повинні розглянути можливість запровадження суворіших правил і штрафів за неналежну утилізацію відходів, одночасно запускаючи просвітницькі кампанії для залучення окремих осіб і домогосподарств.

Успішні ініціативи в усьому світі, такі як системи переробки відходів у Швеції та ретельно організоване розділення відходів в Японії, демонструють потенціал ефективного сортування сміття.

Крім того, підприємства та промисловість повинні активно підтримувати відповідальне поводження з відходами, запроваджуючи екологічні практики, стимулюючи переробку та інвестуючи в інноваційні технології для покращення процесів сортування та переробки.

 У наших спільних зусиллях, спрямованих на захист навколишнього середовища та просування сталого майбутнього, підвищення обізнаності та освіти громадськості щодо переваг сортування відходів залишається найважливішим.

Сподіваємось на подальші зустрічі у етері з пані Оленою, та дуже вдячні за змістовну та цікаву бесіду!

Запис етеру можна переглянути за посиланням.

Слідкуйте за анонсами!

Попереду ще багато цікавого

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ