Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Новини сьогодення у літературному житті #бібліодайджест

Поділіться цією сторінкою:

Продовжуємо рубрику #бібліодайджест.

Frankfurter Allgemeine Zeitung, одна з найавторитетніших газет та онлайн-медіа Німеччини, оприлюднила список культурних діячів року, друге місце в якому посів Сергій Жадан. 

З нагоди 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди в Українському домі відкрився національний мистецький проєкт «Світ Сковороди». Презентували проєкт Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти разом із комунікаційною агенцією Postmen та Національним центром «Український Дім».

 Відоме британське видання The Economist опублікувало низку ілюстрацій української художниці Марії Кінович про те, як змінилося життя в Україні після початку обстрілів росією об’єктів критичної інфраструктури. 

У 2022 році Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» всьоме проводить конкурс «Найкращий книжковий дизайн». На конкурс можуть подати книжки видавництва, приватні особи, а також інституції та установи-ініціатори видання книжки. До участі у конкурсі можна подати до 5 книжок одного видавництва. 

За пів року до Рівненської обласної бібліотеки передали п’ять тонн книжок російською мовою, які передали на макулатуру. Акція проходить під гаслом: «Російську літературу на макулатуру, а гроші – на ЗСУ!».

Верховна Рада у першому читанні ухвалила зміни до законів, які регулюють використання джерел інформації країни-агресора в освіті й науковій діяльності. Пропонується внести зміни до законів України «Про освіту» та «Про наукову і науково-технічну діяльність», закріпивши загальні принципи захисту освітньо-інформаційного та наукового простору України від російського впливу.

Чеське видавництво Argo презентувало книжку «Не здамося. Збірка оповідань для України, що бореться». Увесь прибуток, отриманий від продажу книжки, перерахують на спеціальний рахунок Посольства України в Чехії на покриття військових потреб української армії.

Щоб дізнатися про все це більше, дивіться випуск за посиланням

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ