Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Актуальні новини у рубриці #Бібліодайджест

Поділіться цією сторінкою:

Продовжуємо рубрику #Бібліодайджест.

В Україні створили благодійний магазин вживаних книжок «Книжкові сили України». Ідея проєкту полягає в обміні вже прочитаними книжками для збільшення благодійних пожертв на потреби Збройних сил України. Благодійниками стають і ті, хто донатить книжку, і ті хто її купує. Користувачів сайту заохочують повертати книжки в проєкт після прочитання, адже так одне видання може принести кілька донатів.

Укрпошта запустила марку «Херсон – це Україна!». «Це перша поштова марка, яка присвячена місту-герою, після якої однозначно з’являться й інші героїчні міста. Цього року ми не змогли насолодитися херсонськими кавунами. А от поштова філателія не може залишити вас цьогоріч без одного із символів Херсонщини, тому саме скибки кавуна з додатковими художніми сюжетами можна буде побачити на новій поштовій марці», — написав Ігор Смілянський.

Окупанти пограбували Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олеся Гончара, зокрема вивезли дореволюційні видання. 

У Києві з навчальної програми комунальних закладів дошкільної та навчальної освіти вилучили російську мову. Про це повідомляє Київська міська рада. 

Бюсти Пушкіна, Горького, Ломоносова та  Менделєєва прибрали з публічного простору станції метро «Університет». 

В Україні створили соціальну компанію з назвою «російський кульовий», що показує російську абетку як сліди від пострілів російських куль.   

Щоб дізнатися про все це більше, дивіться випуск тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ