Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Як у Молодіжній зустрічали різдвяні свята!

Поділіться цією сторінкою:

Різдвяні свята – час, коли люди з особливою старанністю дарують одне одному тепло та любов. І, звісно, до святкових див не могла не долучитися Молодіжна, адже дарувати тепло та любов – одна з основних місій бібліотеки! З кожним роком наша команда готує все більше приємностей для читачів, і цей рік не став винятком.

Всі ми любимо подарунки, а бібліотека завжди має що подарувати своїм улюбленим читачам. Тому головною подією стала святкова лотерея, де кожен учасник був переможцем. А призи були різноманітними і приємними: смаколики, книги та бібліотечні бонуси!

Але лотереєю Молодіжна не обмежилась і влаштувала для своїх читачів «Таємного Санту» - популярну гру, в рамках якої люди анонімно роблять одне одному подарунки. Спеціально для цієї гри бібліотекарі оформили красивий «столик Санти», на якому стояла ялинка і пакунки від анонімних дарувальників.

Та хіба можуть різдвяні свята проходити без колядок? Хор «Коза бистра» точно знає, що ні – їхній виступ у Молодіжній справив неймовірне враження і на читачів, і на бібліотекарів. Класичні українські колядки та щедрівки вправно розбавляли містичними народними піснями, і все це створювало майже трансову атмосферу!

Є у Молодіжної ще одна традиція – нагороджувати найкращих читачів спеціальними грамотами. Цьогорічні нагороди видавалися у трьох номінаціях: пощастило найкращому читачеві, найліпшому користувачу інтернет-послуг та найактивнішому учаснику масових заходів!

І хоч різдвяні свята вже позаду, Молодіжна бібліотека не припинятиме радувати своїх читачів, адже попереду ще багато цікавого. Наприклад, літературний спіддейтінґ до Дня закоханих!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ