Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Мистецький нетворкінґ у Молодіжній

Поділіться цією сторінкою:

Вже втретє у стінах Молодіжної відбувся творчий нетворкінґ від прекрасних партнерів бібліотеки – Фундації регіональних ініціатив, або, як вони люблять себе називати – ФРІ. Кожен захід з цієї серії нетворкінґів перетворюється на фантастичний калейдоскоп тренінгів, музичних виступів, поезії та майстер-класів.

Відкрив творчу зустріч Дмитро Носов, провівши динамічний майстер-клас з імпровізації. За годину майстер-класу абсолютно незнайомі між собою учасники навчилися співпрацювати для виконання будь-яких завдань. Тренували також швидкість реакції, довіру та командну роботу.

Ще не встигли учасники відпочити після майстер-класу, як почалась друга частина вечора: відомий серед молоді поет Едгар Вінницький читав свої вірші й розказував про погляди на життя. Вражає перформативна частина виступу поета: темрява в залі, зображення космосу на екрані й медетативна музика – все це занурило слухачів у справжній транс!

Після поезії справа перейшла до музики, і на сцену вийшли Карина Пащина та Микола Кухтій. Під Миколину гру на гітарі Карина розказувала про те, як правильно мотивувати себе, а між розповідями тішила слухачів чарівними піснями.

Завершилась зустріч відкритим мікрофоном, під час якого кожен мав змогу поділитися зі слухачами своєю поезією чи музикою. Чимало дивовижних речей прозвучало тоді в читальній залі – від романтичних пісень до патріотичних віршів.

Ну а під кінець організатори натякнули, що це не останній нетворкінґ у Молодіжній, тому слідкуйте за анонсами!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ