Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Бесіда з екоактивістом Олегом Андросом — до Дня захисту довкілля!

Поділіться цією сторінкою:

Багато сучасних філософів каже, що основною темою двадцятого століття була боротьба за права людини, а двадцять першого - бій за права природи. І справді, для багатьох свідомих людей на перший план вийшли проблеми довкілля. Це легко помітити й по розмовах у медійному просторі: екоактивісти все частіше опиняються на екранах телевізорів, на сторінках відомих видань і навіть у стінах ООН.

Але коли мова йде про українських екоактивістів, ситуація дещо гірша - медіа ще не підхопили цю тему, тому цим відчайдушним борцям доводиться прориватися в інформаційне поле самотужки. І це при тому, що проблем, з якими ведуть боротьбу екоактивісти, у нас в країні не менше, ніж в інших. А часом навіть більше. Саме тому Молодіжна бібліотека запросила на бесіду відомого активіста, музиканта, фотографа, колишнього військового з досвідом перебування у зоні АТО - Олега Андроса.

Бесіда виявилась дуже конструктивною - спочатку Олег розказав про світові проблеми та тенденції у сфері збереження довкілля. Потім мова зайшла про найбільші проблеми Києва та його околиць, адже у столиці боротьба за природні зони проходить особливо гаряче - активістам часто погрожують й навіть чинять напади. Останньою темою для розмови став проєкт Зоокоти, також відомий як Котомістечко. Тому якщо додивитесь відео до кінця, дізнаєтеся, де в Києві можна погладити більше як півсотні котів!

Саме відео можна знайти тут

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ