Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Відьмак Анджея Сапковського у дискусійний клубі «Книжкові бесіди»

Поділіться цією сторінкою:

Дискусійний клуб «Книжкові бесіди: зарубіжний формат» знову зібрав шанувальників фантастики для обговорення творчості Анджея Сапковського та його відомого роману «Відьмак», кращої фентезі-саг за всю історію існування жанру.

Всім присутнім було цікаво дізнатися як новачок Анджей Сапковський з’явився у фантастиці несподівано й наче незвідки. Просто надіслав на конкурс у польський часопис «Фантастика» («Fantastyka») своє оповідання «Відьмак». Воно було надруковане у грудні 1986 р. і посіло почесне третє місце. Сапковському запропонували випустити першу збірку «відьмачих» оповідань, автор погодився, ні на що особливо не сподіваючись, але успіх був шаленим – тож її перевидали. Твори Сапковського видані англійською, болгарською, іспанською, італійською, литовською, німецькою, португальською, російською, сербською, українською, фінською, французькою, чеською та шведською мовами. Шалена популярність книжок Сапковського триває й досі. В одній лише Польщі продано 2 млн. примірників його книг. В Україні цикл видається у перекладі Сергія Легези.

Цикл «Відьмак» належить до постмодерністського фентезі. Цей напрямок відрізняється від епічного фентезі особливою історичною та реалістичною стилістикою.

Головний герой історій Геральт був підданий мутаціям у дитинстві, став відьмаком, щоб захищати людей від монстрів. Чоловік із сріблястим волоссяим має велику силу, прискорену регенерацію та блискавичну реакцію.

«Відьмак» складається із серії книг, пов'язаних між собою. Виходить ціле життя. Дякуючи цьому циклу, письменник здобув багато нагород у рідній країні та світову славу. 

Дуже швидко цикл про відьмака з явища власне літературного перетворився в явище масової культури. Були випущені чотири комікси, відзнято телесеріал та зроблено його скорочену кіно-версію, нарешті – створено комп’ютерну гру «The Witcher». Гра зібрала низку престижних нагород і стала міжнародним хітом .

Учасники бесід відмітили, що весь світ, створений автором, настільки справжній та реалістичний, що занурюватися в нього ні з чим не порівнянне відчуття.

У книзі є все: пригоди, магія, честь і гідність, любов, гумор. Читається легко і не вимушено. Всі погодилися, що після закінчення цієї історії відчуваєш легку печаль, адже герої настільки полюбилися, а ось книга вже закінчилася…

А нашим юним учасникам книжкових бесід сподобалась сама атмосфера у дискусійному клубі, де можна обговорити улюблену книгу.

Приходьте, читайте, дискутуйте!

НА ВАС ЧЕКАЄ СПІЛКУВАННЯ З ЦІКАВИМИ ЛЮДЬМИ У ДРУЖНІЙ АТМОСФЕРІ!

Відкриємо зарубіжну літературу разом!

Приєднуйтесь! Ще більше цікавих новин на нашій сторінці у Facebook та дізнавайтеся про наступні зустрічі у дискусійному клубі «Книжкові бесіди: зарубіжний формат» .

Обговорення у клубі «Книжкові бесіди:зарубіжний формат» книг «Парфуми: Історія одного вбивці»Патріка Заскінда та «Імператор. Шахіншах» Ришарда Капусцінського

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ