Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.
Останнє оновлення: 11.06.2021 р.

Презентація збірки «Моє серцебиття» Богдани Бартецької

В читальній залі Молодіжної бібліотеки відбулась презентація поетичної збірки «Моє серцебиття» Богдани Бартецької. Презентацію модерувала Олександра Доморосла.

Богдана Бартецька – молода поетеса, філолог за освітою. Перші проби пера авторка зробила ще у юному віці, з часом її поетична майстерність вдосконалювалась та знаходила нові втілення. У 2015 році Богдана отримала чудову нагоду опублікувати власну збірку. Книга вийшла досить ретроспективною, адже вмістила у собі вірші, написані протягом 2003 – 2015 рр..

«Моє серцебиття» - дуже влучна назва, що характеризує відвертість любовної лірики та рішучий стиль письма Богдани. Лірична героїня авторки – смілива, бо може говорити про те, що на серці, безкомпромісна, вистраждана. Поезія Богдани захоплює та знаходить відгук у душі кожного, адже усі хоч раз у житті відчували приємне тремтіння в грудях від погляду на кохану людину, підносились на сьоме небо від щастя, і, що сумно, відчували біль розбитого серця...

Справжньою гордістю для Богдани є те, що її вірші були покладені на музику у кращих традиціях українського романсу. Композитор Валеріан Стратуца написав прекрасну музику для фортепіано на вірші «Кохання – це дар», «Розмова з долею» та «Моє серцебиття», а Крістіна Береславська склала чудову мелодію для гітари на вірш «Забуті ноти».

Молодіжна бібліотека бажає Богдані Бартецькій продовжувати писати так щиро та натхненно і обов’язково опублікувати не одну поетичну збірку!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ