Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Молодіжна бібліотека вітає Україну з Днем Незалежності!

Поділіться цією сторінкою:

Дорогі українці!
Щиро віта
ємо Вас із визначним святом для нашої країниДнем Незалежності України!

Двадцять п’ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на СВОЇЙ землі.

Цей день є результатом тяжкої боротьби українського народу за право мати свою державу. 24 серпня 1991 року розпочалася нова епоха у житті українців, законодавчо були закріплені їхні вікові демократичні прагнення до національного відродження та духовної свободи!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, символізуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Сьогодні Україна знову виборює право на незалежність. Тисячі українців стають на захист своєї землі! Тому так  важливо усвідомлювати значимість цього свята!

З нагоди Дня Незалежності України Молодіжна бібліотека підготувала ряд заходів. Відео-флешмоб «Я сучасний українець» покликаний об’єднати молодь у повазі та любові до СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ! Протягом трьох тижнів напередодні Дня Незалежності України усі бажаючі залишили свої побажання українцям у вигляді відео привітання, пропонуємо переглянути що у нас вийшло «Я - сучасний українець»

Майстер-клас «Квітуча Незалежна Україна» дав змогу користувачам бібліотеки оволодіти технікою КАНЗАШІ  (техніка створення прикрас  із тканини) та виготовити власноруч  квітку-символ соняшник, який для українців є одним із образів Батьківщини.

Просвітницькі акції на майданчику перед бібліотекою "Мандруємо Україною" та «Незалежна Україна – наше майбутнє», зорієнтували де краще відпочивати в Україні та що пишуть молоді українські автори про сучасні події в країні.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ