Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Поетичний вечір Дарини Гладун в МСМБ!

Поділіться цією сторінкою:

В стінах МСМБ  відбувся творчий дебют поетеси Дарини Гладун. Авторка представила декілька поезій із майбутньої поетичної збірки, а також зачитала оповідання «Історія капітана Консуело». Дарина охоче розповідала про роман "І глухота впаде...", що отримав спецвідзнаку на цьогорічній "Коронації слова", ділилася творчими планами та говорила про книги, які варто прочитати кожному.  

Справжнім сюрпризом для слухачів став виступ Костянтина Оніпка та Володимира Заворотного, учасників музичних гуртів Living Incarnate та The SandStones. Хлопці зачарували всіх авторськими піснями і надали нашій зустрічі особливого ліричного відтінку.

 Творчий вечір Дарини Гладун відкрив літературний сезон у Молодіжній бібліотеці.  МСМБ – це простір для втілення ваших творчих ідей, тож запрошуємо молодих письменників, музикантів, драматургів, художників та просто креативних особистостей долучатись до наших заходів.

Дарина Гладун - молода письменниця, літературний критик та волонтер, лауреатка премій "Коронація слова" та "Смолоскип", учасниця багатьох літературних фестивалів (у т.ч. "Форуму видавців", "Київських лаврів"), засновниця студії «Prosto критика» і головний редактор альманаху «Сві-й-танок» (з 2014). Цьогоріч Дарина також є куратором літературного напрямку Дитячої програми ГОГОЛЬФЕСТ. Публікувалась у численних журналах та альманахах, серед яких «Дніпро», «Сві-й-танок», «Сполучник», «Каштановий дім», «Коло», «Склянка часу», «Березіль».

Збірку «Друзі незрадливі» (ВСЛ, 2014) з оповіданням Дарини «Пінгвін» ви можете взяти у відділі абонементу «Книголюб» вже зараз!  

Слідкуйте за новинами
у соціальних мережах,

щоб бути в курсі майбутніх зустрічей.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ