Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Екологія. Ми відповідальні за майбутнє»

Поділіться цією сторінкою:

Людина отримує з природи все: повітря, воду, сировину для промисловості і як частина цієї природи може бути лише в постійній взаємодії з нею.
На жаль, в нашій країні забруднення довкілля досягло значних масштабів, а на тлі економічних криз проблема кардинального екологічного оздоровлення не вирішується.
Нове покоління вступає в життя в період негативних наслідків від забрудненого середовища.
Саме тому бібліотека започаткувала екологічний проект «Екологія. Ми відповідальні за майбутнє», в рамках якого для молоді проводяться  цікаві зустрічі, акції, виставки та ін.
У читальній залі нашої бібліотеки відбулась зустріч учнів школи №221 з представниками Міністерства екології та природних ресурсів України Олегом Андросом і Анастасією Драпалюк.
Розмова йшла про вирішення життєво важливої проблеми – захисту і охорони здоров’я людей від шкідливих наслідків їх науково-технічної і промислової діяльності.

Перегляд фільму  "Несамовитий зелений вогонь: Битва за живу планету" про історію екологічного руху наочно продемонстрував існуючі проблеми навколишнього середовища.
Цей фільм є першою картиною, що подає детальний опис екологічного руху (environmental movement), він охоплює п'ятдесят років збереження довкілля. Режисер і автор сценарію Марк Кітчелл.

Стрічка об'єднує всі основні частини руху на захист навколишнього середовища. Вона зосереджена на активності людей, що борються, щоб зберегти свої будинки, життя, майбутнє, незважаючи на всі труднощі.
Фільм розгортається в п'яти діях, кожна з центральною історією та характером.
Яскраві архівні кадри і проникливі інтерв'ю проливають світло на події і те, що вони означають.
Фільм пропонує більш глибоке уявлення про захист навколишнього середовища як цивілізаційну зміну, в результаті якої наше суспільство здобуває сталий баланс із природою.
На зустрічі прозвучала важлива думка про те, що охорона природи перетворюється в охорону людини і в цьому питанні все залежить від кожного з нас.
Цю думку продовжила завідуюча читальної зали Ададурова Ірина Альбертівна. Вона детально розповіла про акцію співробітників і читачів бібліотеки, що організували місце збору відпрацьованих елементів живлення (батарейок).

Елементи живлення містять такі важкі метали, як цинк, марганець, кадмій, нікель ртуть тощо.
Одна пальчикова батарейка, що потрапила у ґрунт, забруднює територію площею 20 квадратних метрів.
З ґрунту важкі метали потрапляють до рік, озер, артезіанських свердловин і опиняється… на нашому столі і в організмі.
Ірина Альбертівна закликала приєднатися до акції і приносити відпрацьовані батарейки до бібліотеки!
Акція збору відпрацьованих батарейок стала складовою нашого розуміння й усвідомлення важливості збереження природних ресурсів та відповідальності за навколишнє середовище, від яких залежить наше майбутнє.
Також школярів ознайомили з книжковою виставкою «Нехай земля квітує всюди - природу збережемо, люди!» та покажчиками літератури «Хто піклується про довкілля»,  «Екологічна безпека – основа національної безпеки», „Всесвітній день Матері-Землі” 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ