Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Честь і гідність: як це зрозуміти вірно

Поділіться цією сторінкою:

Наші партнери

Серед проектів «Молодої гвардії» особливе місце посідає спільний з Головним управлінням юстиції в м. Києві проект «Юридичні консультації – для всіх». Протягом року, що минає, в стінах бібліотеки юристами управління та Координаційної ради молодих юристів при цьому управлінні було надано 122 індивідуальних консультації киянам з різноманітних питань права. На їх фоні спілкування з широкою молодіжною аудиторією видається найбільш складним і водночас найбільш цікавим. Адже йдеться про слухачів, які лише освоюють ази суспільних правил поведінки.

Ілля Євгенович Миронов – заступник голови згаданої Координаційної ради, який вже не вперше проводить правові уроки для учнів, цього разу нестандартно підійшов до викладення матеріалу.

Про учасників проекту

 Старшокласникам спеціалізованої школи ім. М.Рильського № 7 було запропоновано відповісти на запитання: «Що таке честь і що таке гідність?». Виявляється ці поняття мають конкретне визначення у цивільному законодавстві. На перший погляд, до чого тут суто моральні категорії?

Честь – об’єктивна властивість, яка визнається суспільством, а гідність – суб’єктивна самооцінка, що залежить від внутрішнього духовного світу конкретної людини. Співвідношення цих понять дозволяє правильно розуміти, з одного боку – свої права, з іншого – обов’язки.

Теми обговорення

Переглянутий короткий фільм допоміг аудиторії визначити коло питань, які можуть турбувати молодь. Це – широкий спектр правовідносин, пов’язаних із захистом прав у сфері приватного життя, облаштування житлових умов, життєдіяльності територіальної громади, зокрема нашого міста тощо.

Сьогодні молодь – є найбільш активною частиною громадянського суспільства. Поповнюючи його лави важливо бути обізнаним у питаннях захисту своїх прав і основоположних свобод, визначених Конституцією України, іншими актами законодавства.

Що може бібліотека

 Конкретну допомогу може надати й наша бібліотеки, яка має значний фонд спеціальної літератури з питань права, поточну підписку інформаційних бюлетенів «Офіційний вісник України», «Офіційний вісник Президента України», юридичного журналу «Право України».

Вивчаємо право разом з бібліотекою

Всеукраїнський тиждень права минув. Проте проект триває: вже 21 грудня з 11.00 до 16.00 год. читальна зала бібліотеки рада буде вітати нових відвідувачів для зустрічі з фахівцями Координаційної ради молодих юристів.

          А наразі скористайтеся юридичним сервісом нашого сайту. З розділу «ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ» рубрики «СТИЛЬ ЖИТТЯ» дізнаєтеся про новини державної молодіжної політики в Україні та озброїтеся знаннями про права, обов’язки та можливості для розвитку освіти, кар’єри, власної справи та побудови сімейного життя.

 

Більше про захід взнавайте на сайті наших партнерів:

 http://krmyk.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=148:-l-r&catid=40:2013-12-13-07-15-38&Itemid=83

Див. також  посилання:

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/611-2013-%D1%80    - Розпорядження КМ України про Всеукраїнський тиждень права

День прав людини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ