Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Найдорожче у світі – здоров’я

Поділіться цією сторінкою:

Спільно з Міжнародним благодійним фондом „Дар життя” та соціальними службами міста, бібліотека, три роки тому, організувала цикл занять з моди на здоров’я та „Школи усвідомленого батьківства”.
Досвідчені фахівці – психологи, медики, наркологи, дієтологи навчають молодь збереженню здоров’я, формуванню позитивної моделі сім’ї та батьківства.

Заняття по збереженню репродуктивного здоров’я.

Молодь зустрічалася з Головним консультантом Міжнародного благодійного фонду „Дар життя ” Анною Олександрівною Кучмою. Відбулася щира і відверта розмова про найбільшу таїну – таїну розвитку і збереження життя.З цікавістю молодь вивчала макети пеританального розвитку людини. В кінці зустрічі юнаки та дівчата переглянули фільм та отримали на пам’ять значки, що символізують збереження життя на землі.


Цикл зустрічей продовжено в травні.
Так 14 травня відбулося заняття із циклу ”Найдорожче у світі здоров’я”, по формуванню здорового способу життя.

Молодь ознайомилася з „легкою артилерією”, що руйнує наш організм інколи більше ніж „важка артилерія” така, як алкоголь та нікотин.

В бібліографічному огляді „Яскравий та смачний шлях  манить до... хвороби” головний бібліограф Наталія Фоміна розповіла аудиторії про вплив на здоров’я їжі із „фастфуду”:(чіпсів, сухариків, черезос, „шипучок”, емульгаторів, ароматизаторів , барвників, підсилювачів смаку, модифікованих продуктів).

З цікавими матеріалами виступила головний консультант МБФ „Дар життя” Анна Кучма. На яскравих прикладах вона показала вплив подібної „смакоти”  на розвиток репродуктивного здоров’я молоді та на здоров’я майбутніх, ще не народжених нащадків.

31 травня,
до всесвітнього дня проти тютюнопаління, організовуємо інформаційну годину - „NO! SMOKIN !”

Будьте здорові!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ