Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Шевченківський березень триває...

Поділіться цією сторінкою:

До 25 березня у відділі абонементу та відділі мистецтв діють книжкові виставки про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня на честь 194 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в читальній залі бібліотеки відбулася краєзнавча вікторина „Шевченківський Київ”.

11 березня співробітники і користувачі бібліотеки на запрошення творчих партнерів Національного музею літератури України з задоволенням відвідали „Шевченківське свято”

Відкрив зустріч відомий український письменник, автор книг про Т.Г.Шевченка, лауреат Шевченківської премії - Валерій Шевчук. (В короткій змістовній промові він торкнувся історичних витоків народження поетичного генія Великого Кобзаря, закликав до духовного єднання.)


На зустрічі виступили: Заслужений артист України, протоієрей Української Православної Церкви

 Петро Бойко,

 артистка Галина Стефанова,

 бандуристка Надія Боянівська,

Лауреати Шевченківської премії 2008 року –

 художник Валерій  Франчук

 та композитор Геннадій Ляшенко,

українсько-польський хор „Есколки ластівки”, під керівництвом В. Раді

Дружба і співробітництво між бібліотекою та музеєм міцніє з кожним роком. 12 березня органічним продовженням Шевченкініани стала літературно – краєзнавча зустріч „Київське оточення Кобзаря” за участю старшого наукового співробітника музею літератури

 Тамари Василівни Сидоренко

Тамара Василівна захопила аудиторію розповіддю про маловідомі сторінки із життя і творчості  Кобзаря, виконанням  віршів Тараса Григоровича Шевченка.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ