Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Презентації робіт молодих художників

Поділіться цією сторінкою:

Піклуючись про змістовне дозвілля молоді та створення новорічного настрою, ми приготувала киянам передноворічний подарунок. Відбулися презентації мистецьких творів молодих художників:
Альони Котової, 14 грудня 2007 р., вул. Толстого,49
Павла Вітановського, 15 грудня, відділ мистецтв, Повітрофлотський пр.,10.

Яскраві життєрадісні кольорові гами картин Альони Котової несуть радість, наснагу, бадьорість, свідчать про свіжість відчуттів та яскраве сприйняття життя. Святковий настрій і затишок створили в бібліотеці фітокомпозиції та різдвяні віночки художниці.

Тема Києва Булгаковського завжди була в центрі уваги  інтелектуальної творчої еліти та молодіжного соціуму міста.

З теплом і любов’ю корінного киянина, відчуває серцем і майстерно передає атмосферу старого Булгаковського Києва молодий художник Павло Вітановський. Увічнення їх на полотнах – своєрідна акція протесту проти знищення старого Києва, безповоротної втрати історичних реліквій, архітектурних пам’яток. Яскраво, свідчить про це серія картин „Булгаков. Міський автограф."

12 картин – 12 миттєвостей із життя старого міста, що вже не повернути із небуття. М’які оксамитові відтінки, в стилі  ретро, лежать в основі кольорової гами композицій. Картини нагадують старі фото не випадково.12 коліщаток своєрідної машини часу переносять нас у минуле Києва.

Презентації відбувалися в надзвичайно теплій і дружній атмосфері. Справжнє свято творчості і спілкування показало, наскільки цікавою для молоді може бути сучасна бібліотека. Заключним акордом презентацій стало живе творче спілкування молоді в стінах бібліотеки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ