Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Вручення премії ім. Г. Сковороди

Поділіться цією сторінкою:

 17 жовтня 2007 року в приміщенні Французького культурного центру  при підтримці  Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні відбулася церемонія  вручення Премії ім. Г.Сковороди за найкращий переклад з французької мови на українську в рамках Програми сприяння видавничій справі «Сковорода».

Наша бібліотека  постійно відстежує  такі цікаві події, які відбуваються в житті столиці, а саме, в українській культурі, постійно приймає  участь в цьому.. Тому було дуже приємно побувати на зустрічі друзів, порадіти за успіх колег, познайомитися з новими перекладачами, представниками видавництв та просто з людьми, закоханими в книгу.

Наш фотопогляд на цей захід:

Директор видавництва "Кайрос" Отець Маріус Возняк отримує нагороду

Інтерв’ю з Паном Мирославом Поповичем - Директором Інституту філософії НАН України, членом журі по присудженню премії за кращий переклад з французької на українську мову в рамках програми сприяння видавничій справі від Посольства Франції в Україні та МЗС Франції.

Дружнє коло перекладачів, представників бібліотек та видавництв начолі з пані Айшою Керубі - Радником з питань кооперації та культурного співробітництва Посольства Франції в Україні.

зліва-направо- Пані Везіан- дружина Посла Франції в Україні; Пан Матьє Арден- Директор Французького культурного центру в Україні; Пані Тамара Степанова, головний редактор бібліотеки «Молода гвардія», Отець Маріуш Возняк- Директор видавництва "Кайрос".

зліва-направо - Пані Тамара Сепанова - головний редактор бібліотеки «Молода гвардія»; Пані Везіан -дружина Посла Франції в Україні; Пані Світлана Івахіна - представник Французького культурного центру

Ми дуже раді за успіх цьогорічних переможців премії  ім.  Г.Сковороди.  Бажаємо  всім зацікавленим в виконанні Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» наснаги та творчих успіхів.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ