Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Як змінити спосіб мислення, досягти успіху та зробити життя цікавим і насиченим

Поділіться цією сторінкою:

Книги для саморозвитку. Ви дізнаєтесь:

Як керувати своїми почуттями та емоціями.

Як управляти обмеженими внутрішніми ресурсами так, щоб отримувати бажане легко і просто.

Як подолати тривожність і радіти життю.

Як залишатися сміливим, рішучим і не боятися бути унікальним усе життя.

Як змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті й на роботі та позбавитися зайвого стресу.

Як діставати задоволення від кожної миті буття за будь-яких умов та навіть всупереч їм.

Щоб перемагати, треба рухатись до наміченої мети. Пропонуємо почати прямо зараз.

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Гейден, Джефф Гейден, Джефф.
Міф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогу [Текст] = The Motivation Myth. How High Achievers Really Set Themselves Up to Win : Науково-популярне видання / Гейден, Джефф ; Пер. з англ. О.Асташова. - К. : Наш формат, 2019. - 192 с.
Мoтивaцiя - нe блиcкaвкa, якa paптoвo влучaє у вac cepeд дня. Кpiм тoгo, нaвpяд чи вoнa з’явитьcя пicля нaтxнeннoї пpoмoви, звopушливoгo фiльму чи зaпaльнoї пicнi - уce цe тимчacoвий пoштoвx, який вpeштi-peшт лишe poзчapує. Нacпpaвдi мoтивaцiя - цe peзультaт пpoцecу, a нe пepeдумoвa, cтвepджує Джeфф Гeйдeн. Ви, пeвнo, i caмi пoмiчaли, як виcнaжливe тpeнувaння poбить вac щacливими, a нeпpиємнi cпpaви, якi ви дoвгo вiдклaдaли, виявляютьcя лeгкими й нaвiть цiкaвими. Цe i є мoмeнт нaтxнeння
Ларссен, Ерік Бертран Ларссен, Ерік Бертран.
Тепер! Лови мить — це твоє все [Текст] : Науково-популярне видання / Ларссен, Ерік Бертран; Пер. з англ. К.Однороженко. - 2-е вид. - Дніпро : Моноліт, 2017. - 240 с.
Книжка для тих, у кого час від часу з’являється відчуття, що життя проходить повз і жити просто ніколи через шалений коловорот повсякденних справ, тиск обов’язків і обставин. Гадаєте, таке замкнене коло неможливо розірвати? Помиляєтеся! Колишній спецпризначенець, а нині - відомий норвезький бізнес-консультант та один з найзатребуваніших на Заході коучів Ерік Бертран Ларссен у цій книжці доводить, що це до снаги кожному
Сіліг, Тіна Сіліг, Тіна.
Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі [Текст] : Науково-популярне видання / Сіліг, Тіна ; Пер. з англ. О.Ломакіної. - К. : Наш формат, 2019. - 192 с.
Коли ми починаємо кар’єру, відкриваємо власну справу чи стартуємо з новим проектом, то часто боїмося і йдемо протореним шляхом. Школа, університет та оточення нав’язують нам: обери стандартний варіант, це найбезпечніше. Однак іноді найкраща стратегія - це помилятися, експериментувати й мислити креативно. І неважливо, вам 20 чи 50. Цю книжку викладачка Стенфордського університету Тіна Сіліґ написала насамперед для свого сина, намагаючись застерегти від помилок, яких припустилася сама.
Сенн, Ларрі Сенн, Ларрі.
Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями [Текст] = The Mood Elevator : Популярне видання / Сенн, Ларрі ; Передм. автора; Пер. с англ. О.Дятел. - Х. : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 224 с. : іл.
Настрій - потужний важіль та рушій успіху. Механізм, за яким змінюється настрій, вельми схожий на принцип руху ліфта: то підіймає вгору, до найвищих поверхів, то опускає донизу. Від ейфорії до депресії, від щасливої усмішки до сліз відчаю. Щодня ми гасаємо вгору-вниз на "ліфті настрою", встигаючи побувати в найрізноманітніших емоційних станах. Хіба ж не цікаво дізнатися, які саме кнопки слід натискати, щоб якнайдовше затримуватися на верхніх поверхах? Там, де панують щастя, гармонія і спокій. Там, де ми почуваємося "вище неба". Ларрі Сенн знає все про керування "ліфтом настрою". Він має для вас інструкцію, що допоможе не затримуватися на нижніх поверхах, гальмувати чи пришвидшувати рух ліфта, розривати застарілі шаблони та стрімголов мчати нагору. Насолоджуйтеся кожною поїздкою!
Цзян, Цзя Цзян, Цзя.
Як не боятися відмов та рушити до мети [Текст] = Rejection proof : Популярне видання / Цзян, Цзя ; Вступ. автора; Пер. с англ. Т.Фролова; Додаток: с.233; Про автора: с.239. - Х. : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 240 с.
Чому ти не знайомишся з цією дівчиною? Не просиш підвищення на роботі? Чого не берешся за новий проект? Бо страшно почути «ні». Годі боятися! Цзя Цзян знає все про відмови, адже слухав їх аж 100 днів. Він питав про неможливе. Про те, що очевидно заслуговувало б на категоричне «ні». Не уникав ситуацій, що видавалися провальними. Саме цей шалений експеримент зробив автора успішною людною. Тепер цей сміливий спосіб допоможе й тобі. Мистецтво «успішного запитування», методи захисту від відмов та лайфхак із прокачування власної впевненості - ідеальний план із досягнення успіху. Використовуй досвід автора, переформатовуй свідомість та вчись не боятися найшаленіших та найсміливіших мрій. Спробуй. І все буде «так»
​Борг, Джеймс Борг, Джеймс.
Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування [Текст] : Науково-популярне видання / Борг, Джеймс ; Пер. з англ. Н.Лазаревич; Передмова авт.; Передмова А.Ріппон; Післямова Д.Тетт. - Харків : Ранок; Фабула, 2019. - 304 с.
Бізнес-тренер Джеймс Борґ, відомий своїми відкриттями в галузях спілкування, особистісного розвитку, мови тіла та «контролю мислення», пропонує прості і дієві поради для кожної людини
Голідей, Раян Голідей, Раян.
Его  це ворог [Текст] : Науково-популярне видання / Голідей, Раян ; Пер. з англ. О.Любенко. - К. : Наш Формат, 2019. - 208 с.
Ми звикли звинувачувати інших у власних проблемах і поразках. Але часто найзапекліший ворог успіху живе всередині нас наше его. Це зверхність, нездорова віра у власну важливість, зацикленість на собі, які не дають нам рухатися вперед, опановувати нові навички, креативити чи налагоджувати відкриті стосунки з людьми. Утім його можна підкорити. Історія знає багато одержимих геніїв-візіонерів, які перекроювали світ відповідно до свого бачення. Однак її також творять люди, які ставлять важливу мету вище за власне визнання
Гоулман, Деніел Гоулман, Деніел.
Нове "Я". Вплив медитації на свідомість, тіло й мозок [Текст] = Altered Traits. Science Reveals How Mefitation Changes Your Mind, Brain, and Body : Науково-популярне видання / Гоулман, Деніел, Девідсон, Річард ; Передм. авт.; Пер. з англ. О.Асташової. - К. : Наш формат, 2019. - 264 с.
Мeдитaцiя дaє нaм нe лишe пpиємнe вiдчуття cпoкoю, a й дoпoмaгaє cфopмувaти нoвi pиcи, якi зaлишaютьcя з нaми нaдoвгo. Oднaк вoнa oпoвитa мiфaми, пoвepxoвими знaннями й упepeджeннями. Нaукoвий жуpнaлicт Дeнieл Ґoулмaн i нeйpoнaукoвeць Piчapд Дeвiдcoн бaгaтo poкiв вивчaли мeдитaцiю чepeз пpизму нaуки, aнaлiзуючи, який вплив мoжe мaти мeдитaцiя нe лишe нa пcиxoлoгiчний cтaн, a й нa фiзioлoгiю
​Корб, Алекс Корб, Алекс.
У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю [Текст] = The Upward Spiral: Using Neuroscience to Reverse the Course of Depression, One Small Change at a Time : Науково-популярне видання / Корб, Алекс ; Пер. з англ. А.Марховська; Передмова Д.Сігела. - К. : Наш формат, 2019. - 216 с.
Депресія - це не просто поганий настрій. Люди з депресією можуть і не бути пригніченими. Там, де мала би бути якась емоція, вони часто відчувають порожнечу. Те, що колись дарувало задоволення, більше не тішить. Усе здається складним, і ніщо не вартує зусиль. Найгірше, що депресія не просто тягне на дно, а й міцно утримує там. Проблема полягає у фізіології та взаємодії елементів нервової системи. Та, на щастя, існує спосіб відрегулювати їхню діяльність 
Тарасенко, Роман Тарасенко, Роман.
Метод великого пряника [Текст] : Науково-популярне видання / Тарасенко, Роман ; Вст. сл. О.Чуланової; Передм. автора; Пер. з рос. О.Кожушко. - Х. : Ранок; Фабула, 2019. - 240 с. : іл.
Ця книга навчить вас бути ефективним в умовах обмежених знань, сил і часу. Ви дізнаєтеся, як досягати великих цілей, рухаючись маленькими кроками, і чому з точки зору нейробіології це найправильніший, простий, легкий і приємний спосіб отримати бажане. Боротися з собою, намагаючись досягти великої мети, - справа малоприємна і безперспективна. У книзі описані перевірені способи без зайвих страждань гарантовано отримати свій великий пряник

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ