Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Коли душа дозріла до кохання

березень, 2018 р.

​​​

«Я для тебе проситиму Долі в Небес!

Я бажаю тобі, моя мила,

Щоб красиво і ніжно любили тебе,

Щоб, нарешті, і ти полюбила.»

(Віталій Іващенко, «Поезія кохання»)

Чимало випробувань дісталось на долі жінок - головних героїнь романів та повістей сучасних українських авторів.

Зворушливі жіночі історії на тлі драматичних подій століть.

Непрості випробування чекають на закоханих головних героїнь . Романтичні та трагічні долі жінок нероздільно пов’язані з силою кохання.

Леся («Бажання поверненню не підлягають», А.Тарнава) піддає сумніву традиційні стереотипи і раптом вирішує спробувати щось ризиковане.

У другій книзі про Лесю життєві негаразди («Дванадцять місяців», А.Тарнава) не заважають їй вірити в себе, сміятись над собою, допомагати іншим.

Головні героїні всіх історій (збірка оповідань «Ось відкрита долоня», Г. Вдовиченко) долатимуть труднощі заради кохання і вчитимуться розуміти одне одного.

Коли Софійка («Купеля», С.Талан) була дитиною, мати покинула її напризволяще - на діда Андрія. Але головні коловороти долі були ще попереду…

Панський будинок та спогади – єдине, що залишилось Анні («Мелодія кави в тональності сподівання», Н.Гурницька). Але, можливо, не тільки вони?!

Надя («Своя чужая жизнь», С.Тарнава) намагалась позбутися минулого, як нічних кошмарів. Від’їхала з села до міста… щоб опинитись на вулиці…

Іноді, коли почуття занадто сильні, стає страшно, тож Олена («Когда я вижу тебя», Е.Багмуцкая) зрадила себе та коханого.

Містика, історія і сьогодення поєднались в житті Олени («Хто такий Ігор?», Г.Вдовиченко).

Біографія Соломії, («Соло для Соломії», В.Лис) все її життя пов’язані з тими, хто поруч.

Марта («Душа окаянна», Д.Гнатко) пройде увесь героїчний шлях з гетьманом Мазепою – від славних перемог до трагічного спалення Батурина.

Тарнава, Анна. Тарнава, Анна.
Бажання поверненню не підлягають [Текст] : Роман / Тарнава, Анна. - К. : Нора-Друк, 2015. - 200 с. : іл. - (Читацький клуб).
Успішна кар’єра, подорожі, романтика - це бажання, які досяжні для будь-якої жінки, але часто ми забуваємо про них серед численних щоденних клопотів. Головна героїня Леся піддає сумніву традиційні стереотипи і раптом вирішує спробувати щось ризиковане і несподіване для себе - жити так, як їй хочеться. На своєму шляху вона мусить подолати власні сумніви і страхи, але будучи позитивною людиною з добрим серцем і почуттям гумору, врешті-решт розуміє, що цілком щаслива…
Тарнава, Анна. Тарнава, Анна.
Дванадцять місяців [Текст] : Роман / Тарнава, Анна. - К. : Нора-Друк, 2016. - 176 с. : іл. - (Читацький клуб).
Нова зустріч з героїнею роману «Бажання поверненню не підлягають». Чи вірити у казки? Коли надворі ХХІ століття, коли ти розлучена, коли сама із двома дітьми, коли «зашиваєшся» на роботі, коли залякує колишній чоловік і на додачу до всього вляпалась у кримінальну історію? Звичайно, ні! А що натомість? Натомість не зраджувати своїм принципам, йти вперед попри труднощі і проблеми, вірити у себе, сміятися з себе, допомагати іншим. Роман «Дванадцять місяців» описує рік із життя сучасної жінки. Авторка зачіпає серйозні теми, але роман читається легко завдяки захопливому сюжету...
Вдовиченко, Галина. Вдовиченко, Галина.
Ось відкрита долоня [Текст] : Сборник / Вдовиченко, Галина ; Худож. Т.Гущина. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 208 с.
Оповідання, з яких складається книжка, – наче маленькі епізоди, незначні щоденні події, з яких і складається людське життя… Чоловіки й жінки, чужі та найрідніші, діти, брати і сестри… Вони даватимуть поради, чи, радше, пропозиції, які варто почути у швидкоплинному повсякденні. Вони тягтимуть три роботи в Італії та уникатимуть життєвих мелодрам. Вони гратимуть в історію на львівській площі Ринок і випадково передбачатимуть майбутнє. Як сліпі, навпомацки шукатимуть щастя, дослухаючись не до порад психолога, а до маленького заблуканого папужки. Збиратимуть тіло по шматках у військовому шпиталі і намагатимуться зібрати розбиті душі, малюючи зелене дерево… Проживатимуть життя, у якому слова раптом набули нових значень
Талан, Світлана. Талан, Світлана.
Купеля [Текст] : Збірка: Літературно-художнє видання / Талан, Світлана. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 240 с. : іл.
До видання увійшла повість "Купеля", а також оповідання з циклу "Грані сьогодення: "Особисте", "Мій Тарас", "Він, вона і вино", "Запізніле зізнання", "Новий міст", "Співбесідник за викликом", "Однокласник", "І щоб ніхто й ніколи". В книзі оповідається про те, що кохання і довіра можуть здолати набагато більше, ніж здавалося б...
Гурницька, Наталія. Гурницька, Наталія.
Мелодія кави в тональності сподівання [Текст] : Роман / Гурницька, Наталія ; Передм. Н.Шевченко. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 256 с. : іл.
Не можна було випробовувати долю й без кінця кидати їй зухвалі виклики. Але ж Анна кохала Адама… Утікачка, утриманка, коханка. Щаслива наречена, дружина, удова. Як на гойдалках, перехоплювало від щастя подих на злеті, однак і донизу політ був таким самим невпинним. Єдине, заради чого живе тепер, без Адама, - його дитина там, під серцем, яке ще досі любов тримає в облозі. Під чорним вбранням, наче середньовічний лицар під латами, Анна до часу почувалася захищеною від світу. Мовчазна, піднесено шляхетна у своїй скорботі, вона знову мусить жити для дітей. І сонячного ранку в улюбленій альтанці за книжкою і кавою з кардамоном прислухатися до нової мелодії кохання, її гучних мажорних акордів і ледь чутної обіцянки чогось справжнього в майбутньому…
Талан, Світлана. Талан, Світлана.
Своя чужая жизнь [Текст] : Роман / Талан, Світлана. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 224 с.
Хрупкая, беззащитная девушка, попавшая в беду… Такой впервые Вениамин увидел Надю: она лежала на середине улицы и еле дышала. Он отвез ее в больницу, приютил в своем доме и полюбил всем сердцем. Уже двадцать лет они вместе, и все эти годы Надя скрывает от мужа тайну прошлого. Вениамин до сих пор не знает, что произошло в тот день, когда он впервые увидел ее и спас. Когда-то Надя сбежала из дома от жестокой матери и отца-алкоголика в большой город на поиски счастья. И ей показалось, что она встретила свою настоящую любовь. Руслан был таким добрым, таким нежным… Но оказалось, она не знала о нем самого главного. Надя старательно скрывает от всех тайну своего прошлого, но однажды оно само находит ее…
Багмуцкая, Евгения. Багмуцкая, Евгения.
Когда я увижу тебя [Текст] : Роман / Багмуцкая, Евгения. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 208 с.
Лена не помнила, как в ее жизни появился Саша, ведь дружить детьми было совсем несложно. Он просто был рядом с самого детства: в детских играх, в школьных буднях, в первых влюбленностях и в первых потерях. Лишь после смерти отца Лена, кажется, впервые начала осознавать, что Саша – близкий ей человек и так будет всегда. Как это нередко случается, из настоящей дружбы родилась настоящая любовь. А потом Лена испугалась этого «всегда» и, думая, что спасает обоих, отказалась от Саши, предав самое сильное чувство в своей жизни. Саша всегда знал, что он любит Ленку. Знал наизусть каждую ее улыбку, интонацию, маленькую венку на виске, помнил разбитую в детстве коленку, запах дыма в ее волосах. И свои песни пел только для нее. А потом она ушла, ничего толком не объяснив. Но теперь он вернулся в родной город. И, кажется, получил еще одну возможность по-настоящему увидеть Лену и себя рядом с ней
Вдовиченко, Галина . Вдовиченко, Галина .
Хто такий Ігор? [Текст] : Роман / Вдовиченко, Галина . - К. : Нора-Друк, 2010. - 280 с. : іл. - (ПК (Популярні Книжки)).
Головна героїня нового роману Галини Вдовиченко працює в газеті у відділі новин. Роман можна було б вважати «виробничим», якби не блискуче перетинання сюжетних ліній та майстерне поєднання містики, історії і сьогодення. Роман про пам'ять, спокуту й кохання, які тривають довше за життя
Лис, Володимир Савович. Лис, Володимир Савович.
Соло для Соломії [Текст] : Роман / Лис, Володимир Савович ; Передм. Т.Прохаська. - Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2016. - 368 с. : іл.
Вона йде за покликом серця, помиляється сама й легко пробачає помилки іншим, сходить на самий верх величі людського духу та падає у безодню засудження оточуючих... Карколомні події ХХ століття - війна, примусова колективізація - події, що назавжди змінили не тільки людей, а й Україну. Та у межах історії країни це лише пункт статистичних даних, за яким немає нічого, окрім чисел. А як щодо історії однієї людини, жінки, котра прагла звичайного земного щастя?
Гнатко, Дарина. Гнатко, Дарина.
Душа окаянна [Текст] : Роман / Гнатко, Дарина. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2017. - 288 с.
Початок ХІХ століття. Більша частина українських земель, здавалося, назавжди опинилася під владою російського імператора Петра Першого… Попівську доньку Марфу, яка всупереч батьковій волі зогрішила з безрідним наймитом, змусять позбавитися дитини та віддадуть силою у дружини старому полковнику. За таке не дочекається чоловік від неї вірності! Але про зради направо і наліво забула Марфа, лишень побачила полковникового сина Андрія. А той і собі покохав горду красуню… Та старий Мирон не відпустить дружину на волю навіть заради сина. Їх обох проводжатиме Марфа з гетьманським військом, коли розпочнеться війна. Непрості випробування чекають на закоханих, що пройдуть зі своїм гетьманом Мазепою увесь героїчний шлях - від славних перемог до трагічного спалення Батурина і Полтавської битви. Та жіноче серце бажатиме лише одного - вберегти свого коханого…

 

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в Електронному каталозі бібліотеки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ