Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Японія. Історія та сучасність

Поділіться цією сторінкою:

Японія…. Це щось далеке, романтичне. Ця найдавніша в світі імперія залишається самою загадковою, незбагненною й парадоксальною країною.

Дипломатичні відносини між Україною та Японією мають 20-річну історію.

Завдяки цікавим книжковим ресурсам нашої бібліотеки ми постаралися показати унікальність країни "східного сонця".

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Сонце в центрі її державного прапора означає досконалість, розквіт держави. Це символ світла, багатства і достатку.

Через те, що Японія розташована на архіпелазі з безліччю островів (6852) і невелика за розмірами, японці надзвичайно трепетно ставляться до своєї природи.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Захоплення цією країною, її досягненнями, можливо тільки через її пізнання, проникнення в її таємниці, розуміння її традицій.

Пристрасть до краси можна назвати національною рисою жителів країни «вранішнього сонця». Що б вони не робили: рисовий буханець або хай-тек робота, японці прагнуть надати своїм творінням приємні обриси, колір, текстуру.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

А чи знаєте Ви, що рік в Японії складається з п’яти сезонів: весни, сезону дощів, літа, осені та зими. І ці сезони залишаються достатньо виразними, незважаючи на глобальне потепління.

А про те, що на противагу англійській чайній церемонії, поширеній у Європі та Америці, японські чайні традиції так і не вийшли за межі азійського континенту. До сих пір залишаються невідомими для більшості прихильників чаю ритуали «тядо» («чайний шлях»), «тяною» («чайний вплив») та інші.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Про ці та інші особливості японського побуту і культури дізнаєтесь з книжок «золотого фонду» нашої бібліотеки за адресою: вул. Толстого, 49.

Див. на YouTube:
Ч.1: http://youtu.be/6CIfibuH6HU
Ч.2  http://youtu.be/vSOtzfh3DTk

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ