Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Світ очима Супергероїв. Читаючи комікси. Ч.2

грудень, 2018 р.

Існує багато визначень коміксу, всі вони зводяться до того, що комікс – це серія зображень, в якій розповідається певна зв’язана розповідь.  Малюнки мають чітку послідовність, короткі тексти, зазвичай, пишуться в специфічній формі – «мовній хмаринці».

Поличка коміксів вражає!  До світу Супергероїв України та Світу належать князь Володимир, гетьман Павло Скоропадський, Ukrman, Бетмен, Тор, Флеш.

Ви маєте фантастичну можливість власноруч доторкнутися до основи світових блокбастерів кінокомпанії Марвел. Кіномани із захопленням спостерігають на великих та малих екранах за героїчними пригодами Ліги справедливості, Жінки-Кицьки, Халком та юними богами Тором та Локі. Готем-Сіті, Місто Порожніх і , навіть, сам Космос стають місцями боротьби між силами Добра і Зла.

Динамічні  та фантастичні дії, події, що розвиваються з перших сторінок і не відпускають до кінця. І ми знов і знов вболіваємо за «наших» героїв. Боротьба гетьмана Павла Скоропадського з таємничим злом в антуражі стім-панку, «Герой поневолі» Івана Франка, космічні пригоди в «Саркофазі» Даньковича та «Ukrman» Левченко й Тягура, життя Володимира Великого просяться на екран! Велич українських просторів , внутрішні переживання героїв, доленосні особистості захоплюють читача від самого початку і надають гордість за сучасних українських графічних авторів.

Інтелектуальні комікси, які переписали традиції горору та супергероїв для нового покоління дорослих читачів – це серія про Сендмена від Ніла Геймана, неймовірні пригоди барона Мюнхгаузена в лікарні Зігмунда Фройда та політичні комікси про Блакитного серед овець. Насичені коктейлі з міфології, сучасної та класичної літератури, історичної драми та легенд становять нові стандарти дорослої фантастики у галузі коміксів.

Отож, приходьте та обирайте саме свій комікс!

Тимошенко, Міхай Тимошенко, Міхай.
Герой поневолі [Текст] : Графічний роман за повістю Івана Франка. Т.1 / Тимошенко, Міхай, Горішний, Кирило ; Худож. М.Тимошенко; Адапт. текст. К.Горішнього. - Львів : Леополь, 2014. - 66 с. : іл.
Вперше в Україні видана українська література у вигляді графічного роману! Подорожуйте в часі та відкрийте для себе Львів за часів Австрійської імперії очима Івана Франка та сучасних авторів! 
Снайдер, Скотт Снайдер, Скотт .
Бетмен. Суд сов [Текст] : Графічний роман. Ч.2, кн.1 : Суд сов / Снайдер, Скотт ; Пер. з англ.О.Оксенич; Худож. Г.Капулло. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 176 с. : іл. - (Комікси DC).
Бетмен чув казки про ґотемський Суд Сов. Члени цієї могутньої кліки зустрічаються в тінях, використовують образ нічного хижого птаха як свою візитівку і є справжніми господарями Ґотема. Але Темний лицар вважав ці історії чутками. Ґотем був його містом. Дотепер. Жорстокий убивця запускає свої гострі пазурі у найкращих та найнебезпечніших людей міста. Якщо темні легенди не брешуть, його господарі-хижаки, могутніші, ніж Бетмен міг собі уявити, а їхні гнізда є скрізь…
Леб, Джеф Леб, Джеф.
Бетмен. Цить [Текст] : Графічний роман. Кн.3 : Цить / Леб, Джеф ; Пер. з англ. Є.Музиченка; Передм. Дж.Леба; Післям. Дж.Лі; Худож. Дж.Лі. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 320 с. : іл. - (Комікси DC).
Ґотем охоплений епідемією злочинності. Мов нізвідки з’явилися всі старі вороги Бетмена, щоб перетворити його життя на хаос. Проте вони - лише пішаки в хитромудрій грі, яку затіяв Цить, аби помститися Брюсу Вейну. Бетмен - у відчаї, щоб з’ясувати, хто за цим усім стоїть, йому знадобиться дещо більше, ніж детективні навички
Бермехо, Лі Бермехо, Лі.
Бетмен. Ноель [Текст] : Графічний роман. Кн.4 : Ноель / Бермехо, Лі ; Пер. з англ.О.Оксенич; Передм. Дж.Лі; Худож. Л.Бермехо. - К. : РІДНА МОВА, 2018. - 112 с. : іл. - (Комікси DC).
У той час як Темний лицар переслідує свого найзапеклішого ворога засніженими вулицями Ґотема, відбувається низка дивовижних подій, здатних змінити його життя... назавжди. Написаний і вишукано проілюстрований Лі Бермехо, «Бетмен. Ноель» розповідає різдвяну казку нового типу
Гейман, Ніл Гейман, Ніл.
he Sandman = Пісочний чоловік [Текст] : Графічний роман. Т.1 : Preludes & Nocturnes = Прелюдії й ноктюрни / Гейман, Ніл ; Пер. з англ. О.Оксеніч; Передм. К.Бергер; Післям. автора; Худож. С.Кіт, М.Дрінгерберг, М.Джонс ІІІ. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 272 с. : іл. - (Комікси DC).
Один із найпопулярніших і найулюбленіших серед критиків графічний роман усіх часів, відзначений нагородами шедевр Ніла Ґеймана «СЕНДМЕН» установив нові стандарти для дорослої та ліричної фантастики у галузі коміксів. Проілюстрована популярними художниками жанру, ця серія - насичений коктейль із сучасної та давньої міфології, у який майстерно вплетено сучасну літературу, історичну драму та легенди. Перша з дванадцяти книг, які складають повну серію про «СЕНДМЕНА», відкриває унікальну для графічної літератури сагу і знайомить читачів із чарівним і темним світом снів та жахіть - домом Морфея, Повелителя снів, і його роду, Безмежних
Джонс, Джефф Джонс, Джефф .
Ліга Справедливості. Початок [Текст] : Графічний роман. Кн.1 : Початок / Джонс, Джефф ; Пер. з англ. Р.Буреніна; Худож. Дж.Лі. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 192 с. : іл. - (Комікси DC).
Вперше українською мовою найбільші герої світу завітають у наш всесвіт. Отже, попереду маячить нова ера - ера супергероїв. І нова загроза - перед обличчям якої людство безсило. Настав час для великих героїв ... працювати в команді! Неймовірні здібності кожного героя - Супермена, Бетмена, Чудо-жінки, Зеленого Ліхтаря, Флеша, Аквамена і Кіборга працюють на всі 100%, але ... можуть пошкодити командній роботі. Наші герої - зухвалі і самовпевнені одинаки, вони не вміють працювати в команді і зневажають взаємодопомогу. Але зло, яке прийшло в цей світ з інопланетною загрозою, тягне за собою не тільки колосальні руйнування, але і народження нової ліги. Ліги Справедливості!
Корешков, Олександр Корешков, Олександр.
Серед овець [Текст] : Графічний роман. Вип.1 / Корешков, Олександр ; Худож. О.Корешков. - К. : Vovkulaka, 2018. - 32 с. : іл.
Несподіваний український комікс (або графічний роман, кому як зручніше) про маленького гвинтика в величезній та потворній державній системі. Тема наче й вже традиційна - тоталітарна держава радянського зразка з невеликими елементами сучасності. Це лише стартова частина історії і невідомо куди вона заведе, але враження дуже приємні - візуальна, графічна частина на високому рівні. Для українського коміксу це насправді серйозна робота
Манапул, Френсіс Манапул, Френсіс .
Флеш. Тільки вперед [Текст] : Графічний роман. Кн.1 : Тільки вперед / Манапул, Френсіс , Буччеллато, Брайан ; Пер. з англ. В.Калина; Худож. Ф.Манапул, Б.Буччеллато. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 192 с. : іл. - (Комікси DC).
Після удару блискавки та контакту з хімічними речовинами поліцейський-криміналіст Баррі Аллен з Централ-сіті перетворився на Найшвидшу Людину на Землі. Але дечого навіть йому не наздогнати. Після багаторічних пошуків помсти повертається один із найдавніших друзів Флеша. Його ні на крок не полишає невблаганна «зграя» - її чисельність зростає швидше, ніж Флеш устигає дати цьому раду. Тимчасом найзапекліший ворог Людини-блискавки замислив утечу з в’язниці суворого режиму «Айрон Гайтс». Він також хоче помститися і покінчити з Флешем із особистих мотивів, яких той поки що не бачить. А всередині самого героя зріють нові неймовірні сили. Незрозумілі та непередбачувані, вони чекають виходу та живляться тією самою Силою Швидкості, що змушує Флеша бігти. Вони можуть стати його найсильнішою зброєю… або найбільшим прокляттям
Флікс Флікс.
Мюнхгаузен. Правда про неправду [Текст] : Графічний роман / Флікс ; Пер. з нім. Т.Супрун; Худож. Б.Кіссель. - Книга призначена для дорослої аудиторії. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 192 с. : іл.
Зухвало і з шармом Флікс та Кіссель створюють швидку, гротескну й мудру оповідь про нові пригоди барона Мюнхгаузена у вигляді коміксу. Лондон, 1939 рік. Посеред ночі на дах Букінгемського палацу приземляється літній чоловік на власноруч збудованому літальному апараті. Він розгублений, але розмовляє німецькою і стверджує, що був на Місяці. Хто він? Божевільний? Шпигун? Чи те, що він розповідає, правда? Якщо так, то його знання зможуть стати ключовою перевагою для англійської армії у майбутній повітряній війні. На щастя, є той, хто зможе дізнатися істину: доктор Зіґмунд Фройд, який живе в лондонській еміграції. Знаменитий барон неправди - останній пацієнт великого психоаналітика
Бугайов, В'ячеслав. Бугайов, В'ячеслав.
Воля [Текст] : Графічний роман / Бугайов, В'ячеслав ; Худож. О.Бондаренко, М.Богдановський, О.Опара, В.Пономаренко. - К.; Миколаїв : Asgardian Comics, Ugar Production, 2017. - 56 с. : іл.
«Воля» – унікальний проект! Насичений, яскравий, український фантастичний комікс, виконаний у жанрі альтернативної історії. Події переносять нас в далекі 1917-1920-ті роки, у розпал боротьби за правду і волю, де лунають постріли та наступають вороги. Саме тут ми зустрінемо гетьмана Павла Скоропадського, «батька» Нестора Махна, першого президента Михайла Грушевського, але чи впізнаєте Ви їх тепер? Під цупкою палітуркою розмістились три різні особливі історії, котрі дбайливо змальовані у трьох авторських художніх стилях, тож давайте поринемо у інший вимір разом...
Ванаселья, Лі Ванаселья, Лі.
Володимир, князь Київський [Текст] : Графічний роман / Ванаселья, Лі ; Пер. з англ. А.Поритька; Худож. Б.Йованович, К.Шатт. - Книга призначена для дорослої аудіторії. - К. : ІРБІС КОМІКСИ, 2017. - 64 с. : іл.
Ця книга про Володимира Великого (959-1015), сина князя Святослава та внука княгині Ольги. Нам, українцям, дуже важливо знати про його життя та про його час. Зараз ми всі переживаємо за успіх змін, що відбуваються в нашій країні, проходимо через непрості, але важливі реформи, прагнучи долучитися до спільноти передових країн
Скорбатюк, Денис Скорбатюк, Денис.
Сага про Сонценосців [Текст] : Графічна новела. Кн.1 : Згасанок / Скорбатюк, Денис ; Худож. А.Бурлик. - Львів : Ua Comics, 2017. - 36 с. : іл.
Сага про Сонценосців - це епічна пригода в суворих скандинавських тонах про хоробрих вікінгів та їх звитяжну подорож у невідоме. На своєму шляху герої зустрінуть чимало перешкод, будуть вимушені пролити багацько крові та здолати непереможних ворогів. Усе на славу Одіна й заради порятунку людства
Данкович, Андрій Данкович, Андрій.
Саркофаг [Текст] : Збірка коміксів / Данкович, Андрій ; Худож. А.Данкович. - Львів : Ua Comics, 2016. - 80 с. : іл.
Збірка графічних новел: "Сон", "Світ 912" і "Саркофаг". Вони не пов'язані між собою сюжетом, їх об'єднує науково-фантастична тематика. Перший комікс - антиутопія про маніпуляцію людською свідомістю, другий - про дослідницьку експедицію на невідому планету, третій - про аномальну зону
Левченко, Федір Левченко, Федір.
Ukrman = Укрмен [Текст] : Графічна новела. Вип.1 : Початок / Левченко, Федір, Тягур, Анатолій, Бонсевич, Юрій ; Худож. С.Хвостикова, С.Верховський, Т.Савченко. - К. : РІДНА МОВА, 2018. - 64 с. : іл. - (Комікси FLAT COMPANY).
Наш світ вже ніколи не буде таким, як раніше. Жахлива трагедія назавжди змінила хід еволюції. Відтепер у будь-яку мить надприродні здібності можуть відкритись у кожного з нас. Нещасний випадок перетворив талановитого науковця на злого генія і породив у його уяві страшний план. Саме зараз один із його підконтрольних мутантів трощить Київ. Поліція і військові безсилі. Коли здається, що надії на порятунок вже немає, коли протистояти - означає загинути… Хто наважиться вступити в бій? Цей комікс - про сучасних українських супергероїв та підступних лиходіїв. Неймовірні пригоди та захопливі історії перенесуть вас у Всесвіт, в якому можливо все!
Ріггз, Ренсом Ріггз, Ренсом.
Дом странных детей [Текст] : Графический роман. Кн.1 / Ріггз, Ренсом, Джин, Кассандра ; Пер. с англ. Ю.Пономаренко; Худож. К. Джин. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017. - 272 с. : іл. - (Клуб Семейного Досуга).
Самая популярная трилогия Ренсома Риггза началась со старинных фотографий. Перенеслась на киноэкраны. А теперь ее нарисовали… Тем, кто любит динамичные сюжеты и фантазию, автор знаменитого бестселлера «Дом странных детей» предлагает графическую версию своего романа! Захватывающие рисунки-комиксы расскажут историю юного Джейкоба Портмана, который однажды увидел, как оживают рассказанные его дедом истории… Они не очень похожи на чудесную сказку о необыкновенных детях и их покровительнице и защитнице мисс Сапсан. Джейкоб имеет особенный дар видеть чудовищ, которые им угрожают. И только от него теперь зависит их спасение. Но сначала нужно разгадать загадку деда и найти на далеком острове Дом странных детей…
Ріггз, Ренсом Ріггз, Ренсом.
Город пустых. Побег из дома странных детей [Текст] : Графический роман. Кн.2 / Ріггз, Ренсом, Джин, Кассандра ; Пер. с англ. Ю.Пономаренко; Худож. К. Джин. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017. - 272 с. : іл. - (Клуб Семейного Досуга).
Графический роман на основе популярного цикла, вошедшего в список бестселлеров The New York Times. «Город пустых» -продолжение самой популярной трилогии Ренсома Риггза. Захватывающий сюжет, винтажные фотографии и фантастический мир заставят поклонников великих историй полностью погрузиться в чтение и на время покинуть реальность. Джейкоб Портман и его друзья - обитатели Дома странных детей - потерялись в море. Их цель - добраться до берега. Но единственный человек, который мог бы помочь им, директриса мисс Сапсан, в опасности - она застряла в облике птицы! Чтобы ее вызволить, друзья отправляются по петлям времени в Лондон. Неприятности, смертельные опасности и ужасные твари продолжают их преследовать!
Данкович, Андрій Данкович, Андрій.
Мор [Текст] : Графічна новела / Данкович, Андрій ; Худож. А.Данкович. - Львів : UA Comics, 2018. - 84 с. : іл.
Щоб здолати Зло потрібно буде принести в жертву звичний світогляд. Перша половина ХІІІ ст. Хрестоносець Тівадар повертається зі Святої Землі додому. По дорозі він натрапляє на місто, в яке заїхати можна, а виїхати вже ні – заважає якась невидима стіна. Час-від-часу в місті з’являються істоти в чорних плащах верхи на монстрах і забирають двох або трьох людей. Багато мешканців в відчаї накладають на себе руки, вбивають своїх дітей, щоб ті їм не дісталися, інші просто змирилися і чекають, коли і по них прийдуть. Яка причина цієї «бісовщини»? Чи є в цьому вина містян? Чи вдасться лицарю вибратися з цього проклятого міста?
Сумерак, Марк Сумерак, Марк.
Тор. Світ очима супергероя [Текст] : Графічний роман / Сумерак, Марк ; Пер. з англ. В.Ракуленка; Худож. Ф.Е.Вільямс ІІ. - К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. - 64 с. : іл. - (Insight Legends).
Приєднайтеся до неймовірної подорожі скандинавського супергероя Тора і подивіться на всесвіт його очима. Бог-громовержець Тор ділиться власними поглядами на життя, любов і війну, а також веде битви проти небезпек із дев’яти світів. Як він вправляється з двома сестрами-лиходійками, як перемагає морозних велетнів, як закохується у смертну – розповіді Тора охоплюють цілі віки

Всі запропоновані книжки-комікси є частиною фондів абонементного відділу нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресаю: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ