Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Чому Генрі Форд, Біл Гейтс, Стів Джобс були приречені на успіх, або Як стати лідером?

Поділіться цією сторінкою:

Згадаймо, як часто ми бачили у новинах або читали у газетах про успіх видатних особистостей - підприємців, винахідників, бізнесменів та політичних діячів...Чи не виникало закономірне запитання, чому саме ці люди опинилися на вершині кар’єрного Олімпу? Чому саме вони серед багатьох інших змогли стати лідерами у своїй професії і здобути славу та визнання?
Чи була то щаслива випадковість чи це все ж таки закономірний результат?
Багато людей шукають відповіді на ці запитання.

Книжки, з якими ми пропонуємо вам ознайомитись, містять як найновіші дослідження у галузі економіки і маркетингу, психології бізнесу та лідерства, так і автобіографічні та навіть художні твори, що допомагають зрозуміти феномен успіху особистості у житті.

Які саме якості треба виховувати у собі майбутньому лідеру?
Як будувати стосунки з підлеглими та власний бізнес?
Як створити ідею або продукт, який стане популярним?
Як віднайти своє покликання і допомагати людям? Відповідь на ці та багато інших питань ви знайдете у запропонованих книгах з філософії та психології успіху! Читайте, дійте та ставайте успішними!

Ви маєте можливість ознайомитись з цими книгами, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою:
вул. Льва Толстого, 49.
Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12
та в Електронному каталозі бібліотеки.
До зустрічі!
Айн Ренд Айн Ренд. Атлант розправив плечі. Кн.3. А є А.
Країна, яку залишили її творці, винахідники та мислителі, приречена на війну, голод і смерть. Владу захопили невігласи, корупціонери й мародери. Історія триває бодай тому, що одна вольова жінка переконала, що досконалий світ справжніх цінностей існує. Вона намагається зламати сценарій неминучої катастрофи. Її Атлантида - не міф. У світі ще є сміливці, спроможні створити суспільний лад, де немає конфліктів, не виникає потреби у самопожертві, жодна людина не становить загрози для мети інших... Бунтівні атланти знають, що розум таки переможе. Риторичне питання, хто такий Джон Голт, насправді має відповідь, а неймовірні ідеї – своє втілення, яке приголомшує людську увагу... В останній частині свого фундаментального роману ідей Айн Ренд змальовує цілісну філософську систему, яка досі викликає палкі дискусії, де від захвату до обурення – один крок...
Айн Ренд Айн Ренд. Атлант розправив плечі. Кн.2. Або-або.
Країна стрімко летить у прірву: моторошна криза охоплюєвсі царини людського життя. Псевдовчені наполегливо пропагандують: мислення - це ілюзія, пошук будь-якого сенсу - абсурд, і зрештою уряд оголошує мораторій на розум. Талановиті підприємці безлідно зникають, кидаючи своє виробництво на призволяще або знищуючи його. Головні герої роману - Дагні Таггарт і Генк Ріарден - відчайдушно намагаються відвернути катастрофу. Дагні переконана, що у країні з’явився таємничий Руйнівник, ціль якого – крах економіки і тотальна деградація людей. Жінка не покидає надії відтворити досконалий двигун, але перспективний молодий науковець, який погодився допомогти їй, відмовляється працювати на благо невігласів... Друга частина роману містить блискучі світоглядні монологи, вкладені в уста головних героїв...
Айн Ренд Айн Ренд. Атлант розправив плечі. Кн.1. Несуперечність.
Іноді дитячі мрії збуваються. Дагні Таггарт керує найбільшою у країні залізницею. Генк Ріарден запроваджує революційну технологію в металургії. Елліс Ваятт перетворює Богом забуту землю на промисловий рай. У їхніх руках - наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони - сучасні атланти. Їхня релігія - економіка, їхня відповідальність - тягар усього світу... Колись вони мріяли змінити життя суспільства, а тепер їм доводиться чути, що вся їхня праця лише помножує несправедливість. Що всім людям потрібні однакові права і можливості. Спершу атланти лише знизували плечима. Але настане той день, коли їм остаточно набридне тримати цей світ на своїх плечах...
Йона Бергер Йона Бергер. Заразливий.
Науковець і бізнес-експерт Йона Бергер у своїх дослідженнях шукає відповіді на питання: чому одні ідеї та товари, поведінкові штампи стають популярними, навіть заразливими, а інші залишаються поза масовою увагою. Чому одні відео на YouTube отримують мільйони переглядів, а інші, не менш дотепні і захопливі, залишаються незауваженими? Чому в певних ресторанах завжди людно, у той час як аналогічні заклади масово банкрутують? Ця книга відкриє таємниці заразливого контенту і допомагає зрозуміти феномен вірусного розповсюдження інформації. Опираючись на найсучасніші технології маркетингу поголосу і соціального впливу, автор подає прикладну формулу популярності, яка допоможе зробити заразливим будь-який товар або ідею...
Генрі Форд Генрі Форд. Моє життя та робота.
Автор цього мотиваційного посібника з філософії та психології великого бізнесу був генієм інженерії, його єдиним університетом стало життя. Генрі Форд – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації „Форд Мотор”, де вперше почав застосування промислового конвеєра, геніальний менеджер, один з найбагатших людей усіх часів. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення і майбутніх поколінь, які теж змінили ставлення до життя, грошей, роботи. Форд вважав, що саме мислення є найважчою роботою, на яку здатна людина. До Вашої уваги – унікальні спостереження і аналіз минулих епох, і головне, практичний досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії.
Шон Кові Шон Кові. 7 звичок високоефективних підлітків.
Це покроковий путівник для підлітків, який допоможе їм дійти із того місця, де вони є зараз, туди, де хочуть опинитися у майбутньому. Їхні цілі, мрії, плани – усе це здійсненне й досяжне. Просто потрібно знати, що допоможе правильно рухатися обраним шляхом. І ця книга Шона Кові стала для мільйонів підлітків школою самоповаги та успіху. Читати: - тим, хто чекає і готовий до змін; - тим, хто прагне саморозвитку; - тим, хто не хоче решту життя пролежати на дивані. Не читати: - тим, хто хоче решту життя пролежати на дивані; - тим, хто ніколи не прислухається до чужого досвіду та порад; - тим, кому байдуже до власного життя; - песимістам та відірваним від реальності (хоча, можливо, саме їм найперше й слід би було зазирнути в цю книжку).
Джим Коллінз Джим Коллінз. Величні за власним вибором.
В основі книжки – багаторічне дослідження, що мало на меті сформулювати головні принципи ведення бізнесу у несприятливих умовах. Грунтуючись на строгих наукових висновках, автори формують гіпотези, які потім підтверджують або спростовують фактами. Чому в умовах економічної нестабільності одні компанії процвітають, інші ж – занепадають? Які риси відрізняють лідерів, що успішно долають негативні обставини, від тих, хто не може впоратися з ними? У пошуках відповіді на ці питання автори приходять до несподіваних висновків... Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, як перемагати у будь-яких, навіть найбільш екстремальних умовах, як знаходити правильний шлях і будувати величну компанію, що здатна не просто реагувати на події, а створювати їх.
Саймон Сінек.
Саймон Сінек. Почни з Чому.
Ця книжка – про природну модель мислення, дії та спілкування, завдяки якій лідер надихає тих, хто поряд. Кожен здатен цьому навчитися. Трохи дисципліни – і будь-який працівник зможе стати джерелом натхнення для інших, вести за собою, просувати ідеї та бачення у своєму середовищі та поза його межі. Книга написана на основі біографій реальних людей та історій розвитку компаній, які реалізували цю модель. Усі вони починали з ЧОМУ.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ