Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Осінь. Кава. Поговоримо?:)

жовтень, 2017 р.

Чи любите ви каву? А теплі історії до неї, що лунають увечері, біля каміну? Коли людина з людиною ділиться своїм досвідом, емоціями, почуттями, розповідає про найпотаємніше і вічне, добре і натхненне? Коли чуттєвий досвід іншої людини допомагає тобі краще пізнати себе, зрозуміти світ та оточуючих?

Особливо приємні такі бесіди восени, коли краса природи надихає на філософські роздуми про життя та всесвіт… Так, осінь може бути приємною, затишною і надихаючою, якщо ваш співрозмовник – цікава книга з серії «Теплі історії»! У них ви знайдете все: цікаві розповіді про кохання, дружбу, вірність та шляхетність, надію і вдачу, щастя і долю, а також її творців – людей…

Запитуйте в нашій бібліотеці книжки з серії «Теплі історії» і не забудьте взяти смачну каву з корицею! Чекаємо на Вас!

​Світова, Слава. Світова, Слава.
Жила-була Я [Текст] : Літературно-художнє видання / Світова, Слава ; Під ред. Ю.Шутенко. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2016. - 136 с. : іл. - (Теплі історії).
Що робити, коли раптом стає до оскомини тісно у топографічних межах маленького міста? А тут ще колега по роботі бере на кпини твою жагу до авантюр, радить присвятити молодість написанню наукових талмудів. До того ж батьки... несподівано переїжджають до столиці та лишають на тебе рудого кота, кіпи студентських зошитів і розбиті на друзки мрії про барвисте життя, сповнене пригод позитиву. «Що ж його робити?» – запитує себе Слава Світова... та безжально спалює мости. Збирає докупи туфлі на високих підборах, стоси книг, великі мрії та сміливо рушає вперед – на пошуки пригод і сюжетів для майбутньої книжки! 
Гук, Наталя. Гук, Наталя.
Книга історій та рецептів смачного настрою [Текст] : Літературно-художнє видання / Гук, Наталя ; Худож. О.Гук. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2016. - 160 с. : іл. - (Теплі історії).
"Як приготувати гарний родинний настрій на вечерю? Найкраще в склянку розуміння додати дві жменьки теплоти, усе ретельно вимішати з великою порцією терпіння, здобрити усмішками та жартами, вкинути дрібку оптимізму, плеснути бадьорості й щедро посипати любов‘ю. Не боячись розплескати, розлити по найкрасивіших бокалах та швиденько подавати на стіл. А якщо ви захочете порадувати рідних ще й смаколиками - до вашої уваги найщиріші пропозиції з «Книги історій та рецептів смачного настрою». Ця збірка уміщує в себе не тільки теплі оповідання, а також найцікавіші рецепти моєї великої родини та багатьох друзів. Ніяк не можу зрозуміти, що вона мені нагадує найбільше: затертий сімейний кулінарний записничок, альбом зі старими світлинами чи скриньку з потемнілими від часу бабусиними прикрасами. Може ви допоможете?"
Кубай, Юлія. Кубай, Юлія.
Душа [Текст] : Роман / Кубай, Юлія. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2017. - 264 с. : іл.
Що спільного між успішним політиком і дівчиною з психіатричної лікарні? Хто з них сильніший? Хто здатен змінити життя іншого? Виявляється, мрії про інший спосіб життя приходять до всіх. Навіть до тих, хто обіймає найвищі посади і, здається, керує світом. І щоби визнати ці мрії, їм доводиться шукати відповіді на дуже прості питання. Коли востаннє ти радів снігу? Якого кольору твоя душа? Хто ти? А іноді треба й не просто озирнутися назад, а буквально наново пережити найважчі миті свого життя. І тоді випадково почута мелодія озивається прекрасними картинами іншого, але такого близького світу. Озивається десь усередині. У душі. Твоїй душі… Якщо вона, звісно, із тобою. Якщо вона не загубилася, полишивши тебе саму серед примар і марень. Тоді музика гукатиме її. Проситиме повернутися. Розказуватиме душі, як важко без неї жити. Душе моя…
Збірка оповідань Теплі і сторії. Він і вона [Текст] : Збірка оповідань / Під ред., упор. Ю.Шутенко. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2016. - 136 с. : іл. - (Теплі історії).
Кохання – вічний дар, життєдайна основа. Палке, пристрасне, лагідно-ніжне, таке, що спопеляє до тла й дарує крила. У книжці "Теплі історії. Він і Вона" подано низку оповідань, етюдів і замальовок різних авторів. Перед читачем розкриється чарівний калейдоскоп емоцій та вражень – від тремкої зав’язі знайомства чоловіка та жінки аж до потужної рушійної сили почуття, пронесеного крізь часопростір. 
Черній, Святослав. Черній, Святослав.
Теплі історії для неї [Текст] : Збірка оповідань / Черній, Святослав. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2017. - 112 с. : іл. - (Теплі історії).
Від дитячих мрій про ідеальну дружину – через перше побачення, спільні радощі, конфлікти, комплекси, персональні дигресії та надії – до сімдесятої річниці шлюбу… Книга дає змогу зануритися в роздуми й поглянути по-новому на один із найсакральніших, найцінніших і найтендітніших інститутів нашого сьогодення – інститут сім’ї. Згадати власний шлях до нього або ж вибудувати концепцію на майбутнє.
Збірка оповідань Теплі і сторії про дива, коханих і рідних [Текст] : Збірка оповідань / Під ред., упор., передм. Ю.Шутенко. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2017. - 144 с. : іл. - (Теплі історії).
У книжці зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об’єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.
Смаль, Юлія. Смаль, Юлія.
Хто повірить Елеонорі Чайці? [Текст] : Літературно-художнє видання / Смаль, Юлія ; Під ред. Ю.Шутенко. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2016. - 144 с. : іл. - (Теплі історії).
Ця книжка про вчительку – розумну, добру, справжню вчительку, яку люблять діти і яка любить дітей. 
Збірка оповідань Теплі історії у стилі блюз [Текст] : Збірка оповідань. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2016. - 168 с. : іл. - (Теплі історії).
Шістнадцята книга із серії бестселерів "Теплі історії", загальний наклад якої склав вже більше 150 тисяч примірників. Теплий блюз як мотив щемкої ностальгії, сумливого спогаду, трепетного чуття, згадки, що її обережно видобуваєш зі схованок пам’яті. Блюз як настрій – осінній, вечоровий – у ритмі задумливого дощу на віконному склі, у тихострунних звуках падолисту, у саксофонних мелодіях меланхолійного вітру. Лагідний блюз як лірична відповідь печальному серцю: все буде добре... Цю збірочку теплих історій сформували замальовки, етюди, новели, оповідання, що їх пронизано спільним настроєвим «блюзовим» звучанням. Твори, які сюди ввійшли, об’єднані прагненням авторів прожити, осмислити й передати журбу, смуток, біль, трагедії своїх героїв та – попри всі життєві труднощі, тяжкі випробування чи карколомні події – переконати читача: віра у краще зцілює, надія надає сил, а вміння цінувати справжнє, залишатися собою, прощати й любити – рятує. 
Збірка оповідань Теплі родинні історії [Текст] : Збірка оповідань / Упор. О.Поліщук. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2017. - 168 с. : іл. - (Теплі історії).
Двадцята книжка з улюбленої багатьма читачами зі всього світу серії "Теплі історії", загальний наклад якої склав понад 170 000 примірників. Сім’я… Мудре та надійне старше покоління. Кумедна й допитлива малеча. Наші дорогі мами і татусі, бабусі та дідусі, донечки й синочки. Рідний дім, навіть коли ми далеко від нього, дарує свої тепло та затишок. Усе це та чимало спонук для «своїх», особистих роздумів, спогадів, переживань читач знайде в новій збірці «Теплих історій», присвяченій родині, сім’ї – найближчому, найріднішому, сокровенному духовному й життєвому простору. 
Тетера, Ірина. Тетера, Ірина.
Вибір без вибору, або Історія про те, у чому я ніколи не сумнівалася [Текст] : Роман / Тетера, Ірина. - К. : Брайт Стар Паблішінг , 2017. - 168 с. : іл.
В основі роману Ірини Тетери «Вибір без вибору, Або історія про те, у чому я ніколи не сумнівалася» лежить реальна життєва історія нашої співвітчизниці – львів’янки Мар’яни Калабай, що дізналася про свою третю вагітність водночас зі страшним діагнозом – «гостра мієлоїдна лейкемія». На щастя, ця історія передусім про життя. Про дружбу, про віру, про любов і ще трохи про справжнє диво. Адже дива обов’язково трапляються з тими, хто в них по-справжньому вірить. 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ