Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Навчайся разом з бібліотекою. Література зарубіжних авторів українською

серпень, 2017 р.

1 Вересня - День знань - особливе свято. Ви відкриватимете для себе яскравий і великий світ знань! Забуваємо про стереотипи та штампи. Це свято змін, це свято книг. Змінюємося у ставленні до навчання. Сьогодні якісне навчання неможливе без книги. І без сучасної бібліотеки не впоратися.

Молодіжна бібліотека підготувала підбірку програмної літератури для читання.

Гордістю наших фондів є книги зарубіжних авторів українською мовою…

Орвелл, Джордж. Орвелл, Джордж.
1984 [Текст] : Роман / Орвелл, Джордж ; Пер. з англ. В.Шовкуна; Післ. О.Жупанського; Під ред. О.Жупанського. - К. : Видавництво Жупанського, 2015. - 312 с. : іл. - (Майстри світової прози).
"1984" - один з найголовніших і вже точно найважливіший роман минулого сторіччя. Важко пригадати якийсь інший літературний твір, який би без зайвої манірності, настільки ж чітко, правдиво і жорстко поставив перед загалом таку ж важливу проблематику. А саме: що таке влада? Яка її природа? Куди прямує сучасне суспільство?
Бредбері, Рей Бредбері, Рей.
451 градус за Фаренгейтом [Текст] = Dandelion wine : Повість: Літературно-художнє видання / Бредбері, Рей ; Пер. з англ. Є.Крижевича. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2015. - 208 с. : іл. - (Горизонти фантастики).
Повний контроль суспільства урядом… Читання книг - кримінальний злочин, який безпощадно карається державою… Пожежники, покликані розпалювати вогонь… 451 за Фаренгейтом - температура, за якої горить папір - температура суспільного настрою та сердець мешканців антиінтелектуального світу. Саме таким постає життя людей майбутнього на сторінках роману Рея Бредбері. Думати, до речі, заборонено також… І, схоже, уряд країни досяг би своєї мети, змусивши націю відмовитися від усіх знань і почуттів, якби не пожежник, внутрішня свобода якого сягнула вище термометра за Фаренгейтом…
Бредбері, Рей Бредбері, Рей.
Все літо наче один день [Текст] = The Stories of Ray Bradbury. Volume 1 : 100 оповідань. Т.1, Кн.1 / Бредбері, Рей ; Пер. з англ.; Передм. авт.; Прим. Б.Стасюка, Б.Щавурського. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2015. - 576 с. : іл.
До книги увійшли 50 відібраних самим автором оповідань. Українською мовою абсолютна більшість з-поміж них друкується вперше. Значний інтерес для любителів фантастики становитимуть передмова Рея Бредбері, у якій він розповідає про причини «появи» того чи іншого твору, а також ґрунтовні примітки та «паспорти» кожного оповідання
Лондон, Джек Лондон, Джек.
Любов до життя [Текст] = Love of Life : Збірка оповідань / Чейні, Джон Гріффіт ; Пер. з англ. Н.Дубровської, Г.Яр. - К. : Знання, 2016. - 174 с. : іл. - (English Library).
Джон Гріффіт Чейні (більш відомий світові як Джек Лондон) написав досить багато за своє не дуже довге життя. Теми всіх його творів дуже схожі: він писав про життя і про любов до нього.
Це оповідання про золотошукача, що хворим, з ушкодженою ногою, покинутий товаришем, перетинає сніжну пустелю, один на один бореться із грізними силами природи. Бореться й перемагає. Чудової сили розповідь.
Оповідання "Любов до життя" утверджує справжні цінності людського життя: мужність, волю, честь, сміливість, людяність на противагу жаги до збагачення.
Генрі, О Генрі, О.
Викуп за Вождя Червоношкірих та інші оповідання [Текст] = The Ransom of Red Chief and Other Stories: Stories : Збірка оповідань / Портер, Вільям Сідні ; Пер. з англ. Ю.Беген, О.Шалати, В.Лішнянського. - К. : Знання, 2016. - 254 с. : іл. - (English Library).
До пропонованої збірки творів О. Генрі (Вільям Сідні Портер, 1862-1910) крім оповідання “Викуп за Вождя Червоношкірих” увійшли такі шедеври його творчого доробку, як “Бабине літо Джонсона Суходолинського”, “Затятий шахрай”, “Виправлення злочинця” та інші. Багато з них неодноразово екранізувалися. За зміною пригод і ситуацій, гумором, іронією чи сарказмом у кожному оповіданні виразно постають роздуми автора про людину, її прагнення до любові, добра і щастя. Вражає невичерпна творча фантазія письменника. Його твори, зазвичай, мають несподіване завершення. Вони захоплюють, зворушують і, що найважливіше, завжди несуть оптимізм та надію
Дойл, Артур Конан Дойл, Артур Конан.
Пригоди Шерлока Холмса. Спілка рудих та інші історії [Текст] = The Adventures of Sherlock Holmes : Літератруно-художнє видання / Дойл, Артур Конан ; Пер. з англ. М.Іванова, М.Головко. - К. : Знання, 2016. - 191 с. : іл. - (English Library).
У запропонованій збірці представлені найпопулярніші оповідання Артура Конана Дойла (1859-1930) про Шерлока Холмса. Тут відомий детектив уперше матиме справу з жіночою інтуїцією, що зруйнує його найпродуманіші плани, одягне наручники на найзухвалішого лондонського злочинця, залишить за собою право не віддавати під суд винного в убивстві, безстрашно порине в боротьбу з могутньою світовою організацією, викриє меркантильний задум вітчима щодо своєї падчерки та з’ясує обставини зникнення чоловіка однієї милої жіночки. Його проникливий розум, приголомшливе логічне мислення та неймовірна спостережливість не перестають дивувати читача і розкриваються у цій збірці повною мірою.
Данте Аліг'єрі. Данте Аліг'єрі.
   Божественна комедія [Текст] : Пекло : Для старшого шкільного віку / Данте Аліг'єрі ; Пер. з італ. і коментарі Дроб'язка Є. А.; Передмова Є.Дроб'язка. - К. : Школа, 2007. - 240 с. : іл. - (Бібліотека шкільної класики).
Данте є найвищим взірцем, поетичним вінцем та увіковічненням того, що називаємо середніми віками. Вся культура, всі вірування, всі муки та надії тих часів відображені у його поемі. Та одночасно як людина геніальна, він усім своїм єством належить до нових часів, хоча думками й поглядами коріниться в минувшині. У виданні вміщено одну з частин "Божественної комедії" - "Пекло". Геніальна поема відображає віру у необмежені можливості людської природи, в неповторність людської індивідуальності, що є одночасно синтезом середньовічної культури і прологом до культури Відродження
Вайльд, Оскар Вайльд, Оскар.
Хлопчик-зірка та інші казки [Текст] = The Star-Child and Other Tales : Казки / Вайльд, Оскар ; Пер. з англ. І.Корунця. - К. : Знання, 2016. - 207 с. : іл. - (English Library).
Казки Оскара Вайльда (1854-1900), за словами автора, - "етюди в прозі, для яких з метою надання романтичного звучання обрана форма фантазій". До збірки увійшли твори, які вводять у чарівний світ, де все - вигадка і все - правда. Письменник звертається до вічних цінностей - любові, дружби, співчуття, жертовності заради щастя ближніх, людських почуттів та взаємин. Завдяки казковій формі, поетичності оповіді, мальовничості описів, метафоричності складні філософські питання набувають проникливого і виразного звучання.
Твори автора викликають почуття благоговіння перед красою життя, благородних вчинків, високих якостей людської душі і щирий протест проти несправедливостей світу.
Дефо, Даніель Дефо, Даніель.
Життя й чудні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо, моряка з Йорка, написані ним самим [Текст] : Роман / Дефо, Даніель ; Пер. з англ. за ред. В.Державіна; Передм. й примітки Н.Білик; Гравюри Ж.Гранвіля; . - Харків : Фоліо, 2013. - 496 с. : Гравюри. - (Шкільна бібліотека української та світової літератури).
Захоплюючі пригоди Робінзона Крузо, що, опинившись після корабельної аварії на безлюдному острові, зумів вижити і залишився людиною, лягли в основу роману англійського письменника Даніеля Дефо (бл. 1660-1731). Великий успіх твору спонукав автора написати його продовження, в якому Робінзон Крузо знову відвідує свій острів, де створює взірцеву колонію, подорожує по інших країнах
Баррі, Джеймс Метью Баррі, Джеймс Метью.
Пітер Пен: Повна версія [Текст] : Казка: Література для дітей середнього шкільного віку / Баррі, Джеймс Метью ; Пер. з англ. Н.Косенко; Худож. В.Харченка. - Харків : Школа, 2015. - 224 с. : іл. - (Дитячий бестселер).
Найулюбленіша книжка мільонів дітей всього світу. Разом із героями ти вирушиш у дивовижну подорож до чарівної Небувандії - острова, де можливо все!
Дал, Роальд Дал, Роальд.
Чарлі і шоколадна фабрика [Текст] : Літературно-художнє видання: Для дітей середнього шкільного віку / Дал, Роальд ; Пер. з англ. В.Морозова; Під ред. О.Негребецького, І.Малковича; Худож. К.Блейк, Є.Гапчинська. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. - 240 с. : іл.
Найпопулярніша книга Р.Дала, якого часто називають "літературним батьком" Дж.Ролінг. Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік - на його день народження, дарували єдиний подарунок - маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, з ним трапилася неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих...
Треверс, Памела Ліліан Треверс, Памела Ліліан.
Мері Поппінс [Текст] : Повість-казка: Позакласне читання 5 клас / Треверс, Памела Ліліан ; Пер. з анг. Є.Горевої; Худож. О.Чукавін. - К. : Національний книжковий проект, 2010. - 270 с. : іл. - (Бібліотечна шкільної класики).
До книжки ввійшла казкова повість англійської письменниці П.Треверс "Мері Поппінс", популярна серед дітей усього світу 
Портер, Елеонор Портер, Елеонор.
   Поліанна дорослішає [Текст] : Роман. Позакласне читання 6 клас / Портер, Елеонор ; Пер. з англ. В.Чайковського; Худож. В.Дунаєва. - К. : Національний книжковий проект, 2013. - 320 с. : іл. - (Бібліотека шкільної класики).
Цей твір є продовженням роману «Полліанна». Ви дізнаєтеся, як склалася подальша доля сонячної дівчинки. Ви знову зустрінетесь з уже відомими вам персонажами в нових життєвих ситуаціях. Познайомитеся і з новими героями - усіма тими, кого Полліанна навчила грі в радість. Ця книжка, безперечно, змінила на краще й життя багатьох читачів.
Кіплінг, Редьярд Кіплінг, Редьярд.
Книга джунглів. Поезії [Текст] : Літературно-художнє видання / Кіплінг, Редьярд ; Пер. з англ. Д.Радієнко, М.Стріхи; Передм. та прим. М.Стріхи. - Харікв : Фоліо, 2013. - 218 с. : іл. - (Б-ка світ. літ-ри).
Редьяpд Кіплінг (1865-1936) - відомий aнглiйський письменник i поет, лауреат Нобeлiвськoї премії з літератури. Тривалий час він жив в Iндiї, захоплювався індійськими легендами та пepeкaзaми, вивчaв iндiйськi мови. Haйвiдомiшийй з твoрiв Kіплінгa - «Книга Джуглів» - розповідає про пригоди хлопчика Мауглі, який живе сepед диких тварин. Коли Maуглі пoтpaпляє у вовчу зграю, у джунглях починaють відбуватися неймовірні події... 
Твен, Марк Твен, Марк.
Пригоди Тома Сойєра [Текст] = The Adventures of Tom Sawyer : Літературно-художнє видання / Клеменс, Семюель Ленгхорн ; Пер. з англ. Ю.Корецького, О.Ломакіної. - К. : Знання, 2016. - 238 с. : іл. - (English Library).
З усього написаного Марком Твеном найвідомішими в усьому світі стали твори про пригоди двох друзів. Один з них - відчайдушний, кмітливий, вигадливий Том ріс у сім`ї, другий - Гек - дитина вулиці. Попри суттєву різницю у вихованні, розвиненості, звичках, обидва вони добрі, справедливі хлопчики, які ненавидять расову дискримінацію, здатні на благородні вчинки, навіть на ризик.
Верн, Жюль Верн, Жюль.
Діти капітана Гранта [Текст] : Роман: Для старш. шк. віку / Верн, Жюль ; Пер. з фр. Т.М.Воронович; Худож. Н.В.Задорожної. - К. : Школа, 2006. - 544 с. : іл. - (Моя улюблена книжка).
Пригодницький роман відомого французького письменника Жуля Верна розповідає про сильних духом, розумних, вольових людей, здатних без вагань і сумнівів йти до обраної мети, готових ризикувати власним життям задля порятунку інших

Представлені книги чекають на Вас в абонементного відділу нашої бібліотеки.

Відвідайте нас за адресою:

вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12

та в Електронному каталозі бібліотеки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ