Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Народження країни. До Дня Незалежності України.

серпень, 2018 р.

 

Історія української нації, представленої на політичній мапі сучасної Європи, зберігає пам'ять про сторінки, без яких цю націю неможливо собі уявити.

Укранський народ тисячоліттями живе на своїй землі, змінюючи назву та державну приналежність, проте не змінюючи своєї сутності та прагнення до самостійного життя.

Це дозволяє нам, теперішнім українцям, значно краще зрозуміти наших предків, які будували підмурівок нашої країни у тяжких і драматичних обставинах. Щось їм вдалося, щось – ні, але зрозуміло, що кожному поколінню українців треба вміти відстоювати своє.

Пропонуємо серії книг «Історія без цензури» та «Україна крізь віки»
Вперше в Україні виходить багатотомний популярний виклад історії нашої країни у серії книг «Історія без цензури» Мета цієї серії - розказати про українське минуле. Без цензури.

Серія книг «Історія без цензури»

Народження країни. Від краю до держави: Назва, символіка, територія і кордони України [Текст] : Популярне видання / Упоряд. К.Галушка; Авт.-упор. Б.Черкас, О.Сокирко, А.Плахонін та ін. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 352 с. : іл. - (Історія без цензури).
Для того щоб створювати майбутнє, потрібні не лише воля, не лише наполегливість та щоденна праця, але й знання про нашу історію. Без цензури.
У книзі висвітлено звідки походить і як укорінювалася назва "Україна" протягом століть.
Як формувалася територія України.
Якою символікою користувалися наші предки.
Як утворилися та змінювалися державні кордони України.
Ви можете ознайомитися з думкою провідних вітчизняних істориків, результатами останніх наукових досліджень та відкриттів. При цьому автори не виконують ідеологічне замовлення, їхні оцінки часом не збігаються, що дозволяє кожному з нас самому виступити суддею в цих суперечках
Тіні згаданих предків. Від склавинів до русинів. Прадавня Україна. Русь і походження українців [Текст] : Популярне видання / Упор. К.Галушка; Авт.-упор.Б.Черкас, О.Сокирко, А.Плахонін та ін. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 352 с. : іл., фотогр. - (Історія без цензури). Сьогодні, коли відбуваються потужні зрушення в суспільному сприйнятті минулого, відновлюється інтерес до історії України.
У даному виданні без усілякої цензури висвітлюється історія України від найдавніших часів: народи України у найдавнішу добу, Україна в часи Великого переселення народів, початки Русі та ранні етапи розвитку держави, "Золота доба" Русі (від початку ХІ ст. до смерті Ярослава).
Сьогодні ці теми стали вкрай актуальними і пропонована книжка може відповісти на питання, які цікавлять і турбують кожного українця.
Горобець, Віктор. Горобець, Віктор.
Князі і гетьмани усієї Русі. "Через шаблю маємо право" [Текст] : Злети і падіння козацької держави 1648-1783 років: Популярне видання / Горобець, Віктор. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 352 с. : іл. , фотогр. - (Історія без цензури).
Мета цієї книги - розказати про князів і гетьманів усієї Русі, злети і падіння козацької держави 1648-1783 рр., козацьку революцію 1648-1649рр., Переяславську раду і світ після Переяслава, війну берегів та її наслідки, гетьманат кінця ХVІІ - початку ХVІ ІІ ст.
На бій за волю. Перемога через поразки [Текст] : Україна у війнах і революціях 1914-1921 років: Популярне видання / Авт. кол. А.Руккас, М.Ковальчук, А.Папакін, В.Лободаєв. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 352 с. : іл. , фотогр. - (Історія без цензури).
Книжка розповість про Центральну раду та українізацію у російській армії 1917-1918 роках, війни з Радянською Росією та Білою армією 1917-1919 років, повстанський рух в Україні 1918-1921 років, війну ЗУНР і УНР проти Польщі 1918-1919 років.
Поле битви - Україна. Від "володарів степу" до "кіборгів". Воєнна історія від давнини до сьогодення [Текст] : Популярне видання / Упор. К.Галушка; Авт.-упор.Б.Черкас, О.Сокирко, А.Плахонін та ін. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 352 с. : іл., фотогр. - (Історія без цензури).
В цьому томі викладено воєнну історію України від давнини до сьогодення.
Які військові конфлікти відбувалися на українських теренах.
На чому тримаються українські воєнні традиції.
Що треба згадати і відновити, про що нагадувати постійно.
Що в нашій історії факти, а що – пропаганда.
Сьогодні ці теми стали вкрай актуальними і пропонована книжка може відповісти на чимало питань, які цікавлять і турбують кожного українця.
Толочко, Олексій Петрович Толочко, Олексій Петрович.
Київська Русь [Текст] : Науково-популярне видання. Т.4 / Толочко, Олексій Петрович, Толочко, Петро Петрович ; Під ред. В.А.Смолія. - В суперобкладинці. - К. : Альтернативи, 1998. - 352 с. : іл. - (Україна крізь віки).
Що таке Київська Русь? Саме на це питання цікаву і водночас фахову відповідь подано на сторінках цієї книги. Написана вона на підставі дослідження давньоруських та іноземних писемних джерел, серед яких головне місце посідають літописи.
Котляр, Микола Федорович Котляр, Микола Федорович.
Галицько-Волинська Русь [Текст] : Науково-популярне видання. Т.5 / Котляр, Микола Федорович ; Під ред. В.А.Смолія. - В суперобкладинці. - К. : Альтернативи, 1998. - 336 с. : іл. - (Україна крізь віки).
У середині XII ст. Київська Русь занурюється у вир феодальної роздробленості. І завдяки процвітанню міст створюється вагоме і впливове Галицько- Волинське князівство, що постає новим етапом розвитку дежавності української нації
Смолій, Валерій Андрійович Смолій, Валерій Андрійович.
Українська національна революція XVII ст. (1648-1676 рр.) [Текст] : Науково-популярне видання. Т.7 / Смолій, Валерій Андрійович, Степанков, Валерій Степанович ; Під ред. В.А.Смолія. - В суперобкладинці. - К. : Альтернативи, 1999. - 352 с. : іл. - (Україна крізь віки).
Українська національна революція XVII ст. (1648-1676 рр.) започаткувала нову епоху в боротьбі народу за незалежність, а її головна мета - створення соборної незалежної національної держави
Рубльов, Олександр Сергійович Рубльов, Олександр Сергійович.
Українські визвольні змагання 1917-1921 рр. [Текст] : Науково-популярне видання. Т.10 / Рубльов, Олександр Сергійович, Реєнт, Олександр Петрович ; Під ред. В.А.Смолія. - В суперобкладинці. - К. : Альтернативи, 1999. - 320 с. : іл. - (Україна крізь віки).
Книга описує період стрімкого піднесення національного руху, що яскраво втілився у створенні Української Центральної Ради, котру перебіг історичних подій привів до проголошення незалежної Української Народної Республіки
Литвин, Володимир Михайлович Литвин, Володимир Михайлович.
Україна на межі тисячоліть (1991-2000 рр.) [Текст] : Науково-популярне видання. Т.14 / Литвин, Володимир Михайлович ; Під ред. В.А.Смолія. - В суперобкладинці. - К. : Альтернативи, 2000. - 360 с. : іл. - (Україна крізь віки).
На основі майже сухих даних, поєднаних з інтегруючим фактором державної самоідентифікації, витворюється й розвивається образ неповторних 90-х років XX ст.
Це здобуття й утвердження незалежності, конституційний процес, міжнародне визнання, демократичні перетворення.

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в Електронному каталозі бібліотеки

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ