Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Намалюй мені історію… Читаючи комікси. Ч.1

листопад, 2018 р.

У всьому світі діти обожнюють комікси. Читання дитячих коміксів – справжня захоплююча пригода! Яскраві ілюстрації, влучні тексти, герої, на яких хочеться бути схожими, занурюють до світу графічних книжок.

З кожною новою сторінкою перед вами відкриватимуться цікаві історії, що перенесуть у таємний світ та допоможуть якнайкраще зрозуміти прочитане. У нашій бібліотеці ви можете прочитати всесвітньовідомі дитячі комікси українською.

Комікси Стілтона - динамічні, інформативні та захопливі, адже кожна книжка з серії (а їх від видавництві «Ірбіс Комікси» в бібліотеці маємо вже п’ять!) розповідає не лише про пригоди Джеронімо, але й про історію, відомі пам’ятки з різних куточків світу, різноманітні культури та інші цікавості нашого світу.

Неможливо  уявити Україну без козаків і січової культури. Книжки-комікси познайомляться не тільки з давніми козаками-характерниками, магами і майстрами бойових мистецтв, а й з достойними їх нащадками, новими супергероями.

Смурфики — це такі собі маленькі блакитні гноми, які мешкають у селищі    Смурфидолі, біля річки Смурфки, розмовляють по-смурфськи й у всьому слухаються Тата Смурфа.

А про сучасні  комікси для дорослих читайте в наступному книжковому дефіле:)

P.s. Рекомендується уважно розглядяти кожний кадр в деталях і витрачати на читання однієї сторінки не менше 3 хвилин.

​Дамі, Елізабетта. Дамі, Елізабетта.
Відкриття Америки [Текст] = Geronimo Stilton. Alla Scoperta Dell'America : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку. Кн.1 / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, Л.де Претто, Д.Корсі; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
У першій книзі пригод Джеронімо Стілтона герої переносяться у часи Христофора Колумба услід за котами-піратами, які хочуть привласнити собі честь відкриття Америки. Джеронімо та його друзів чекає довга та нелегка подорож Атлантичним океаном разом з експедицією Колумба. Чи вдасться Джеронімо захистити історію та допомогти Колумбу зробити своє відкриття? 
Дамі, Елізабетта Дамі, Елізабетта.
Таємниця Сфінкса [Текст] = Geronimo Stilton il segreto della Sfinge : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку. Кн.2 / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, Л.де Претто, Д.Корсі, М.Баттальїн; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
Миша на ім’я Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” – найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле…
Дамі, Елізабетта. Дамі, Елізабетта.
Шахраї в Колізеї [Текст] = Geronimo Stilton. La Truffa del Colosseo : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку. Кн.3 / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, М.Лоріні; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
Це третя книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Новий комікс і нова подорож! На цей раз Джеронімо Стілтон та його команда відправляються у Стародавній Рим, країну гладіаторів, а саме у 80 рік нашої ери, у часи відкриття одного з найбільших амфітеатрів світу – величного Колізею. Проте у минуле відправились і коти-пірати. Підступні коти мають лише одну задачу – Колізей має служити їм! Що ж станеться якщо котам вдасться втілити їхній задум?! Здається історія Риму під загрозою... 
Дамі, Елізабетта. Дамі, Елізабетта.
Слідами Марко Поло [Текст] = Geronimo Stilton. Sulle Tracce di Marco Polo : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку. Кн.4 / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, Л.Батальїн,М.Лоріні; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
Цей комікс про те як Джеронімо зіштовхується зі своїми найзапеклішими ворогами - котами-піратами, які відкрили спосіб подорожувати в минуле, щоб змінювати історію... Цього разу Терсілла, Котордон III та Бонзо вирушили у 1292 рік у Ханбалик - столицю Стародавнього Китаю. Вони придумали нову схему зміни історії, в яку збираються вплутати не кого іншого, як знаменитого італійського мандрівника Марко Поло! Чи зможуть Джеронімо, Патті, Бенджамін, Пандора та вічно голодний жартівник Трап покласти край злодійству котів?
Дамі, Елізабетта. Дамі, Елізабетта.
Динозаври наступають [Текст] = Geronimo Stilton. Dinosauri in Azione : Літературно-художнє видання для дітей та дорослих будь якого віку. Кн.5 / Дамі, Елізабетта ; Худож. Д.Ферраріо, Дж.Дзаффароні, М.Лоріні; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2016. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
П'ята книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” - найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Але коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле! ...Та цього разу все не так, як зазвичай! Коти-пірати нарешті збагнули, що лише завдяки допомозі професора Вольта Джеронімо Стілтонові щоразу вдається руйнувати їхні плани. Тож вони викрали професора й вислали його в минуле аж на 140 мільйонів років - у часи, коли Землю населяли динозаври. Тепер Джеронімо не зможе покладатися на його допомогу, щоб зупинити котів-піратів. І чи вдасться йому знайти професора Вольта в такому далекому минулому?
Барковська, Аліна. Барковська, Аліна.
Неймовірні пригоди Тягнизуба [Текст] : Комікс / Барковська, Аліна ; Худож. К.Соляр. - Львів : Кальварія, 2017. - 16 с. : іл. - Розфарбуй свого Тягнизуба: с.13; Як правильно мити руки: с.14; Як правильно чистити зуби: с.15.
Комікс «Неймовірні пригоди Тягнизуба» допоможе батькам і вчителям подолати небажання маленьких впертюхів щодня чистити зуби й мити руки. Перша пригода Тягнизуба - це історія про те, як Він допоміг хлопчику Андрійку подолати мікробів, а також про те, як правильно чистити зуби і мити руки. На окремій сторінці комікс містить розмальовку «Розфарбуй свого Тягнизуба». А прототипом головного персонажу став 34-річний львівський силач-рекордсмен та педіатр-ендокринолог Олег Скавиш, на прізвисько Тягнизуб. Почав займатися спортом у 19 років, коли важив 59 кг. Перший рекорд встановив у 2012 році, коли зубами зумів зрушити з місця пасажирський трамвай. Під час участі у телешоу «Україна має талант», Скавиш потягнув ЗІЛ і отримав своє прізвисько – «Тягнизуб»
Даогопак. Книга І: Анталійська гастроль [Текст] : Художнє видання / М.Прасолов; Худож. О.Чебикін. - К. : NEBESKEY, 2012. - 64 с. : іл. - (Даогопак. Кн. І. Анталійська гастроль).
Перший український графічний роман-блокбастер про козаків-характерників Запорізької Січі – могутнього лицарського ордена майстрів бойових мистецтв і магії середньовічної України. Три друга-козака – Олесь Скоровода, Тарас Пересічеволя і характерник Мозговий – виконують завдання кошового отамана, відправляючись з розвідувальною місією до Туреччини під виглядом мандрівних артистів. Їх мета – визволити полонених козаків, що працюють в надрах нового султанського палацу в Анталії. Але не сталося, як гадалося, і в справу втрутилися зовсім інші сили та обставини. Несподівана зустріч з японською дівчинкою Арі-Сан, охоронцем сина Султана, змінила долю молодого козака Олеся
Гонік, Ларрі. Гонік, Ларрі.
Всесвітня історія [Текст] = From the Big Bang to Alexander the Great : Науково-популярне видання. Т.1 : Від великого вибуху до походів Александра Македонського / Гонік, Ларрі ; Худож. Л.Гонік; Пер. з англ. А.Хлівний. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 368 с. : іл. - (Наука в коміксах).
«Від Великого вибуху до походів Александра Македонського» - перший том із серії про історію знаменитого американського популяризатора науки. Цей комікс сповнений захопливих подій, які стали поворотними в історії нашої планети. Ілюстрації для видання підготував сам автор
Гонік, Ларрі. Гонік, Ларрі.
Всесвітня історія [Текст] = From the Springtime of China to the Fall of the Rome : Науково-популярне видання. Т.2 : Від розквіту Китаю до занепаду Риму і про Індію також / Гонік, Ларрі ; Худож. Л.Гонік; Пер. з англ. А.Хлівний. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 320 с. : іл. - (Наука в коміксах
Історія людства в оригінальному потрактуванні Ларрі Ґоніка не має собі рівних. Починаючи з теорії Великого вибуху й «еволюції всього», книжка охоплює понад три мільярди років - від виникнення клітинних форм життя й наступних епох викопної флори та фауни, включаючи царство динозаврів, й аж до появи перших гомінідів. Завдяки вдало поданій інформації можна легко скласти уявлення про високорозвинені давні цивілізації - шумерів, хетів, ассирійців і євреїв. Легко й дотепно художник змальовує життя правителів, воїнів і рабів - усі вони зробили свій внесок у становлення західної цивілізації
Паттон, Майкл. Паттон, Майкл.
Філософія. Захопливий путівник для пізнання Хто ми і Навіщо [Текст] = The Cartoon Introduction to Philosophy : Науково-популярне видання / Паттон, Майкл, Кеннон, Кевін ; Худож. К.Кеннон; Пер. з англ. О.Негребецький. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 176 с. : іл. - (Наука в коміксах).
У цій книжці ви дізнаєтеся про давню традицію пізнання світу. Вашим гідом у подорожі звивистою рікою філософії буде іронічний Геракліт. Поєднавши жартівливі малюнки та слушні коментарі, автори запрошують на пошуки фундаментальної істини і прищеплюють любов до мудрості кожному, хто ладен узяти весло й долучитися до подорожі
Дельпорте, Іван. Дельпорте, Іван.
Загублене містечко [Текст] : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку. Кн.2 / Дельпорте, Іван ; Худож. Пейо; Пер. з франц.; Адаптація тексту А.Поритко, М.Войцеховський; Передм. М.Кондзелка. - Львів : Ірбіс Комікси, 2017. - 48 с. : іл. - (Смурфи).
Цей комікс вийшов у 2017 разом з однойменним мультфільмом від Sony Pictures і розповідає про новий світ, який відкрили смурфики! Там вони вперше зустріли смурфів-амазонок, а також різних дивних та небезпечних істот! Щоб протидіяти їм, смурфики повинні допомагати один одному і діяти як одна команда!
Дельпорте, Іван. Дельпорте, Іван.
Король Смурф [Текст] : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку. Кн.3 / Дельпорте, Іван ; Худож. Пейо; Пер. з франц.; Адаптація тексту А.Поритко, М.Войцеховський; Передм. М.Кондзелка. - Львів : Ірбіс Комікси, 2017. - 64 с. : іл. - (Смурфи).
У цьому коміксі дві історії про смурфиків. "Король Смурф". Одного разу Татові Смурфу довелося полишити Смурфидол на кілька днів у своїх справах. Та хто буде головним на час його відсутності? Після початкових непорозумінь усі погодилися, що це питання слід вирішити в демократичний спосіб - шляхом загальних виборів. От тільки народний обранець виявився не схильним до демократичного стилю правління. Смурфики поділилися на два непримиренні табори. Назріває громадянська війна… "Смурфонія фа-смурф". Коли Тато Смурф влаштував смурфський оркестр, виявилося, що один із смурфиків геть-чисто позбавлений музичного слуху. Однак він не згоден попрощатися зі своєю мрією стати музикантом. У лісі він зустрів добру фею Аврору, яка дала йому чарівний інструмент - тюрлюляфон, на якому неможливо сфальшивити. Радісний смурфик повернувся у селище, щоби вразити друзів чарівною грою. Однак фея Аврора насправді виявилася злим чаклуном Ґарґамелем, а тюрлюляфон - підступним чаклунським знаряддям, від якого смурфики заснули непробудним сном. Тепер смурфик мусить знайти спосіб їх розчаклувати…
Дельпорте, Іван. Дельпорте, Іван.
Смурфетка [Текст] : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку. Кн.4 / Дельпорте, Іван ; Худож. Пейо; Пер. з франц.; Адаптація тексту А.Поритко, М.Войцеховський; Передм. М.Кондзелка. - Львів : Ірбіс Комікси, 2018. - 64 с. : іл. - (Смурфи).
У коміксі дві історії про смурфиків. "Смурфетка". Гуляючи лісом, один зі смурфиків зустрів дивну істоту, якої ніколи раніше не бачив. Вона ніби й була схожа на звичайного смурфика, і разом з тим виглядала зовсім інакше - якось незвично… Смурфетку - саме так називалася дивна смурфоподібна істота - запросили до Смурфидола. Та смурфики не знали, що Смурфетка є витвором підступного чаклуна Гаргамеля, який намірився з її допомогою принести до Смурфидола розбрат і чвари… "Голод у Смурфидолі". Влітку і восени смурфики завзято працювали, щоб наповнити комору припасами на зиму: горіхами, каштанами, а перш за все - смачнючою сарсапареллю. І ось настала зима. Смурфики безтурботно бавляться в смурфосніжки, ліплять смурфовика і зовсім не бояться холоду: адже на них чекають теплі домівки і гаряча страва. Та сталося лихо: зайнялася комора. Смурфики залишилися без припасів. Над Смурфидолом нависла загроза голоду…

Всі запропоновані книжки-комікси є частиною фондів абонементного відділу нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресаю: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ