Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Містика, жахи та пригоди для шанувальників екстремальної прози!

травень, 2017 р.

Бажаєте сплеску адреналіну, прискорення пульсу, затамованого подиху, безсонних ночей та гострих відчуттів? Тоді вам до нас, у бібліотеку!

Таємниці, загадки, «темні» віки нашої історії, Середньовічна Європа…Містика старовинних будинків, дивні хитросплетіння доль людей, які долають усі негаразди та перешкоди на шляху до щастя, унікальні особистості з паранормальними здібностями, паралельні світи, неймовірні пригоди на тлі відомих історичних подій, детективні історії з неординарним та приголомшливим сюжетом – все це чекає вас в унікальній серії містично-історичних трилерів!

А інтригувати, дивувати і захоплювати Вас будуть такі майстри гостросюжетної літератури, як Стівен Кінг, Меделін Ру, Ренсом Ріггз, Роберт Гайнлайн, Філіп Ванденберг, Фред Варгас, Давід Лагеркранц, а також Макс Кідрук та Сергій Пономаренко!

Звертайтесь до нашого абонементного відділу й занурюйтесь у неймовірні подорожі!

Кінг, Стівен Кінг, Стівен.
Талісман [Текст] : Роман / Кінг, Стівен, Страуб, Пітер ; Пер. з англ. А.Пітика, К.Грицайчук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 800 с. : іл.
Юнак на ім’я Джек Сойер і його мама, колишня актриса Лілі, постійно у дорозі. У них навряд чи є рідний дім, і вони знову і знову покидають міста, містечка та готелі, намагаючись не залишити жодних слідів. Роман починається з того, що Джек дізнається про раптову смерть свого дядька і знаходить нового друга - негра похилих років по імені Паркер (а інакше це був би не Стівен Кінг: авторський почерк купити неможливо). А ще у Джека є моторошне передчуття, що його мама в небезпеці. Разом з Паркером Джек потрапляє в паралельні світи, де у кожного є двійник з схожою долею. Він дізнається, що його мама (у тому світі королева Лаура) дійсно хвора і для її порятунку потрібен талісман, який не можна купити, але можна знайти. Захопивши інший талісман - медіатор для гітари, Джек відправляється на пошуки.
Сміт, Вілбур Сміт, Вілбур.
Око тигра. У пошуках скарбів [Текст] = The Eye of the Tiger : Роман / Сміт, Вілбур ; Пер. з англ. В.Шовкуна. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 384 с. : іл. - Про автора: с.7
Тисячу років скарб чекав нового володаря на дні океану. Колишній солдат Гаррі Флетчер проміняв війну на спокійне життя. Але чарівна жінка та люди з його минулого втягують його в небезпечну авантюру. У Гаррі не залишається вибору – він повинен переграти своїх супротивників і підняти з дна дорогоцінний вантаж. Адже той, хто заволодіє скарбом, не тільки розбагатіє, але й залишиться живий...
Нойбауэр, Николь Нойбауэр, Николь.
Подвал. В плену [Текст] = Kellerkind : Роман / Нойбауэр, Николь ; Пер. с нем. М.Зимы. - Харьков; Белгород : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 320 с. : іл. - Послесловие: с.316.
1683 г. Опытный торговец и спекулянт Овидайя Челон теряет на лондонской бирже все свои средства, но только не дух приключений. Он и еще четверо авантюристов отправляются в опаснейшее путешествие в Османскую империю. Их цель - привезти в Европу несколько ростков кофе, этого «черного золота». Отважная команда надеется разбогатеть, но они даже не представляют, что их ждет впереди и все ли вернутся? 
​Чантер, Кэтрин Чантер, Кэтрин.
Тайна имения Велл [Текст] = The Well : Роман / Чантер, Кэтрин ; Пер. с англ. О.Буйвола. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2016. - 400 с. : ил.
Месть - единственное, о чем ты можешь думать, когда погибает твоя кровинушка, единственный внук. Месть порабощает твой разум. Она указывает тебе, что делать. Именно жажда возмездия говорит тебе, что мальчику помогли утонуть. Найти виновного и воздать по заслугам! Так размышляла Рут Ардингли, строя идеальный план мести. 
​Пономаренко, Сергей Анатольевич Пономаренко, Сергей Анатольевич.
Ловушка в Волчьем замке [Текст] : Роман / Пономаренко, Сергей Анатольевич. - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2016. - 320 с. : ил.
Родовое проклятие. Завещание. Смерть по расписанию. Тимош Вакуленко, племянник покойного, становится главным подозреваемым. В какой-то момент он даже сам начинает верить в то, что совершил это убийство, но так ли было на самом деле? Когда все твое окружение имеет мотив для убийства, трудно найти виновного, только если преступник - это не ты сам. Хотя, в делах со смертью никогда нельзя быть ни в чем уверенным...
​Гайнлайн, Роберт Енсон Гайнлайн, Роберт Енсон.
Чужинець на чужій землі [Текст] : Роман / Гайнлайн, Роберт Енсон ; Пер. з англ. Г.Литвиненко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 720 с. : іл. - Передмова: с.9
Історія «космічного Мауглі», вихованого в культурі, настільки далекій від земної, що наша філософія, мораль і релігія виглядають доведеними до абсурду. Як зустріне Земля нового месію, який повернеться з Марса найбагатшою людиною планети, ще й наділеною надзвичайними здібностями до телекінезу? Закрита лікарня, добровільне ув’язнення в маєтку друга та філософа Джубала Гаршоу, який патрулюють військові, мандрівний цирк… Два світи зустрінуться, щоб неодноразово викликати сміх у читача. Проте Майк знає: сміх у землян - це ознака болю… 
​Ванденберг, Филипп Ванденберг, Филипп.
Тайна предсказания [Текст] = Der Fluch Des Kopernikus : Роман / Ванденберг, Филипп ; Пер. с нем. С.Одинцовой. - Харьков; Белгород : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 384 с. : іл. - Предисловие: с.5.
Одаренный молодой человек Леберехт, сын могильщика, которого объявили колдуном, бежит из родного города в Рим. Никто не знает, что с собой он прихватил единственный экземпляр запрещенной книги Коперника, хранившийся в бенедиктинском монастыре. Леберехт собирается обнародовать книгу, чтобы отомстить за отца. Неизвестный труд Коперника содержит тайну, которую Церковь скрывает от человечества. Что же предпримут папа и Римская курия, дабы избежать катастрофы?.. 
Варгас, Фред. Варгас, Фред.
Мерщій тікай і довго не вертайся [Текст] : Роман / Варгас, Фред ; Пер. с фр. К.Грицайчук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 336 с. : іл.
У Парижі відбувається щось дивне. На дверях квартир з’являються символи, схожі на перевернуті четвірки. Спочатку здається, що це підлітковий розіграш або чиєсь божевілля. Але згодом поліції стає не до жартів. В одному з будинків, у квартирі, не позначеній четвіркою, знаходять почорніле тіло, а поряд із ним конверт кольору слонової кістки. Комісар Адамберґ з’ясовує, що четвірка – це середньовічний знак, що захищав дім від кари Божої. Той, хто не має його на дверях, не зустріне схід сонця… 
Друэтт, Джоан Друэтт, Джоан.
Остров затерянных душ [Текст] = Island of the Lost: Shipwrecked at the Edge of the World : Роман / Друэтт, Джоан ; Пер. с англ. В.Шарая; Худож. Р.Друэтт. - Харьков; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2016. - 304 с. : ил. - Послесловие: с.272; От автора: с.287.
Посреди Тихого океана, к югу от Новой Зеландии, затерялся остров Окленд. Cутками там идет ледяной дождь, воет шквальный ветер, а вокруг ни души. Кораблекрушение там означает неминуемую гибель. 1863 год. Шхуна «Графтон» терпит бедствие у пугающего острова. Капитану Масгрейву удается сплотить команду перед лицом опасности. С огромным трудом они строят хижину и добывают еду. По иронии судьбы на другой стороне острова крушение терпит еще одно судно. Однако капитану Далгарно не удается вдохновить экипаж на борьбу за выживание. Озверев от бессилия, они начинают охоту друг на друга. 
​Ванденберг, Филипп Ванденберг, Филипп.
Беглая монахиня [Текст] = Die Frau des Seiltanzers : Роман / Ванденберг, Филипп ; Пер. с нем. Е.Турчаниновой. - Харьков; Белгород : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 384 с. : іл. - Предисловие: с.5.
Средневековая Германия. Магдалена готовилась принять постриг, но, увидев, как монахини нарушают святые заповеди, бежит из монастыря и… находит свою судьбу среди бродячих актеров. С первого взгляда она полюбила канатоходца Рудольфо. Вскоре девушка узнала, что он хранитель древних «Книг Премудрости», скрывающих тайну философского камня, сокровищ тамплиеров, египетских пирамид… Но однажды ее возлюбленный срывается с каната.... 
​Ру, Меделін Ру, Меделін.
Притулок [Текст] = Asylum: A Novel : Роман / Ру, Меделін ; Пер. з англ. Н.Гоїн. - Харьков; Белгород : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 288 с. : іл., фотогр.
Інтрига, яка приголомшує! Старий будинок… Загадкові фотографії… Нічні жахіття… Той, хто потрапляв сюди, залишався тут назавжди. Але Ден цього не знав. Він приїхав сюди на літні курси для обдарованих підлітків і набагато пізніше дізнався, що колись ця будівля була лікарнею для дивних людей. Що відбувалося тут? Чому деякі коридори і підвал замуровані? Хтось потайки стежить за ним. В бібліотеці коледжу Ден з друзями знаходить загадкові фотографії. А незабаром трапляється те, що шокує і учнів, і педагогів. Ден повинен розгадати таємницю притулку, інакше він сам опиниться в небезпеці… 
​Ріггз, Ренсом Ріггз, Ренсом.
Бібліотека душ [Текст] = Library of Souls: A Novel : Роман / Ріггз, Ренсом ; Пер. с англ. О.Любенко. - Харьков; Белгород : Клуб семейного досуга, 2016. - 480 с. : іл.
Абатон. Загадкове зникле місто, де в бібліотеці зберігаються душі великих дивних... Старовинна легенда нагадає про себе, коли в пошуках викрадених дітей Джейкоб, Емма і вірний Едісон, сплутавши сліди переслідувачам у сучасному Лондоні, вирушать до вікторіанської Англії. У небезпечній подорожі в нетрі Диявольського Акра – петлі поза законом, де дуже легко приховати вкрадене, – їх супроводжують похмурий перевізник Харон, спокушений перспективами кар’єрного зростання, і приручена Джейкобом порожнеча. Але тут, біля самого лігва потвор, на них уже багато років чекає той, хто вірить у повернення бібліотекаря...
Кінг, Стівен Кінг, Стівен.
Кінець зміни [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. Г.Яновської. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 448 с. : іл.
Фінальний роман трилогії про детектива Білла Ходжеса, чиї розслідування в "Містері Мерседесі" і "Що впало, то пропало" пов’язані з містичною особистістю комп’ютерника-вбивці Брейді Харстфілда. Під загрозою опиняються підлітки, які колись були врятовані детективом від вибуху на концерті. Але ж знешкоджений Містер Мерседес перебуває у лікарні... Чий таємничий голос нашіптує страшні слова, після яких жити несила? Білл Ходжес шукає відповідь на це запитання, а наввипередки з ним іде невблаганна смерть... 
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Зазирни у мої сни [Текст] : Роман / Кідрук, Макс ; Худож. М.Вепріков. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2016. - 528 с. : іл. - Післямова автора: с.519; Перелік музичних творів, рекомендованих для прослуховування під час читання: с.522.
У книзі розповідається про п'ятирічного хлопчика Тео, в якого під час операції на 36 секунд зупиняється серце. Хоч лікарям і вдалося витягнути хлопчика зі стану клінічної смерті, з хлопчиком після операції починає відбуватись щось надприродне. Уві сні до нього навідується якась лиха сила. Родина намагається дізнатись, що ж не так із їх сином і звертається до лікарів. Але це «лихе» починає усвідомлювати, що за ним спостерігають
​Лагеркранц, Давід Лагеркранц, Давід.
Дівчина у павутинні [Текст] = The Girl in the Spider's Web: A Novel : Роман / Лагеркранц, Давід ; Пер. з англ. А.Хлівного. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 432 с. : іл. - Пролог: с.5; Подяки: с.429.
Нові часи настали для Лісбет Саландер та Мікаеля Блумквіста. Лісбет оголосила війну кримінальній імперії батька. От-от відбудеться поглинання великим медіаконцерном «Міленіуму». Тож гакерка й журналіст зустрінуться знову, щоб урятувати часопис. Блумквіст з головою поринає в розслідування справи Франса Балдера: таємничої загибелі відомого науковця, розробника штучного інтелекту. А Лісбет з’ясовує, що за всім цим стоїть її найнебезпечніший ворог. Він, наче павук, сплів для неї пастку… 
​Ролінг, Джоан Кетлін Ролінг, Джоан Кетлін.
Гаррі Поттер і Прокляте дитя [Текст] : Сценарій п'єси / Ролінг, Джоан Кетлін, Тіффані, Джон, Торн, Джек ; Пер. з англ. В.Морозова; Під ред. І.Малковича. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. - 352 с. : іл. - Оригінальний авторський склад: с.338; Творча і продюсерська група: с.342; Біографії авторів оригінального сюжету: с.347
«Гаррі Поттер і прокляте дитя» - сценарій п’єси за сюже­том Джоан Ролінґ, написаної у співавторстві з Джоном Тіффані та Джеком Торном, яка з 30 липня 2016 року з неймовірним успіхом іде в лондонському театрі «Палас». Події в п’єсі розгортаються через дев’ятнадцять років після пере­можної битви за Гоґвортс, якою закінчується сьома, за­ключ­на, частина «поттеріани». Бути Гаррі Поттером нелегко, а особливо тепер, коли він - працівник Міністерства магії, трудоголік, одружений батько трьох школяриків. Доки Гаррі Поттер бореться зі своїм мину­­лим, яке ніяк не хоче відпускати, його молодшому синові Албусові доводиться миритися з тягарем свого знаменитого роду, - спадком, якого він не обирав. У той час, як минуле зловісно змішалося з майбутнім, батько і син пізнають сумну істину: інколи темрява виходить звідти, де її ніхто не чекав. Це один із найперших перекладів п’єси у світі після англо­мовного видання.
Доббс, Майкл Доббс, Майкл.
Картковий будинок [Текст] = House of Cards : Роман / Доббс, Майкл ; Пер. з англ. Б.Превіра. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 384 с.
Амбітний політик керує однією з британських партій. Але посада партійного організатора його не влаштовує і він робить все, щоб просунутися по кар'єрних сходинках. У голові Френсиса назріває чіткий план, за яким він збирається знищити прем'єр-міністра і зайняти його посаду. Але не все так просто, як може здатися на перший погляд. У гру вступає молода журналістка, яка намагається вивести змовників на чисту воду. Починаються інтриги і брудні наклепи в ЗМІ. Сам автор неодноразово заявляв про те, що книга не про політичну систему, а про людей, які живуть у незвичайному світі політики. Мета книги - дослідити людський характер, тому роман про британську дійсність читається як відображення українського сьогодення.

Звертайтеся за адресою: м.Київ, вул. Л.Толстого, 49.

Довідки за тел.: (044) 288-30-12

Наш Електронний каталог

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ