Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Книги з психології, які змінюють життя

листопад, 2019 р.

Все наше життя будується на постійній взаємодії з собою і оточуючими людьми. Пропонуємо вам ТОП-10 видань з психології, які допоможуть краще зрозуміти себе та оточуючих, краще сприймати людей з різними типами поведінки й ефективно з ними спілкуватись, підкажуть, де шукати покликання. У список увійшли найбільш цікаві та захоплюючі книги. У них є відповіді на причини виникнення непорозумінь та безліч інших питань, на вирішення власних і чужих проблем. Добірка книжок дозволить розібратися в мотивах вчинків людей, навчить ставити цілі і боротися зі шкідливими звичками, вибудовувати відносини і відчувати себе гармонійно. Дієві практики і поради допоможуть кожному знайти саме те, що вирішить його проблему.

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в  Електронному каталозі бібліотеки.

Анджеліс, Барбара де Анджеліс, Барбара де
Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка [Текст] = Secrets About Men Every Woman Should Know : Науково-популярне видання / Анджеліс, Барбара де ; Пер. з англ. Б.Вацка. - Харків : Віват, 2019. - 272 с.
Що ви насправді знаєте про чоловіків? Барбара де Анджеліс, відомий психолог, визнаний експерт з питань відносин, розкриває правду про любов і стосунки з протилежною статтю. У цій книжці ви знайдете вправи й підказки про те, що варто робити і чого не слід у спілкуванні з чоловіками, а також дізнаєтесь, за допомогою чого можна стати сильнішими й повністю змінити себе
Донован, Андро Донован, Андро
Самомотивація [Текст] : Науково-популярне видання / Донован, Андро ; Пер. с англ. О.Тільної. - Харків : Ранок; Фабула, 2019. - 256 с.  
Андро Донован вірить, що кожна людина може бути щасливою. У книжці «Самомотивація» авторка вчить кожного почути своє «Я», відокремити власні бажання від нав’язаних суспільством і жити в гармонії передусім із собою, зі своїми внутрішніми щурами. Пропонована книжка акумулює багаторічний досвід роботи з клієнтами і містить важливі теоретичні зауваги, практичні поради, вправи, виконання яких має наблизити читача до внутрішньої рівноваги, а також реальні історії людей, яким Андро Донован допомогла зрозуміти себе й наважитися на зміни в житті
Мілгрем, Стенлі Мілгрем, Стенлі
Покора авторитету. Погляд експериментатора [Текст] : Науково-популярне видання / Мілгрем, Стенлі ; Передм. Ф.Зімбардо; Пер. з англ. А.Ящук. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 287с. 
Люди, які діють за наказом, здатні на найжахливіші вчинки". Ці слова нобелівського лауреата Еліаса Канеті підтвердив сенсаційний експеримент Стенлі Мілґрема - відомого американського соціального психолога, автора популярної теорії "шести рукостискань". Ось у чому полягав провокаційний експеримент Мілґрема: із двох піддослідних один, якого умовно називали "вчителем", мав, відповідно до наказів, завдавати болю іншому піддослідному, "учневі". І навіть маючи право відмовитися, жоден з "учителів" не припинив тортури. За результатами експерименту Мілґрем установив сумну істину: покора абстрактному авторитету переважає здоровий глузд. Феномен подібної "покори" психолог розглядає на прикладі німецького нацистського режиму, коли за наказом вищого керівництва у концентраційних таборах було знищено мільйони людей. Але чому? Що примушує сліпо коритися наказу? Віра в те, що мета виправдовує засоби? Чи банальне бажання завдати шкоди подібному собі? І як далеко може зайти людина, підкорюючись авторитетній постаті, незважаючи на фатальні, а часом і смертельні наслідки?.. Класичне дослідження схильності людини виконувати накази незалежно від небезпечних наслідків
Міхалко, Майкл Міхалко, Майкл
21 спосіб мислити креативно [Текст] : Популярне видання / Міхалко, Майкл ; Пер. з англ. Т.Бойка. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 400 с.
Усі знають Сальвадора Далі та його карколомні полотна. А звідки він черпав ідеї для своїх картин? Далі сідав у крісло, під підлокітник якого ставив залізну тарілку. Потім художник клав на той підлокітник руку, у якій затискав залізну ложку. Коли Далі майже засинав, долоня розслаблялась і ложка падала, голосно дзенькаючи. Далі прокидався, і тієї миті, коли мозок митця перебував на межі між сновидіннями та реальністю, йому являлися знамениті образи. Та не кваптеся бігти на кухню за посудом. Ваша доза креативу та ідей - у цій книжці. Це портативний тренажер із вигадок, нестандартних підходів і нетипових вирішень типових питань. Сотні трюків, підказок, історій геніїв, головоломок, вправ та мозкових штурмів - креативу бути!
Еріксон, Томас Еріксон, Томас
В оточенні ідіотів, або як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти [Текст] = Surrounded by Idiots. Yow to Understand those Who Cannot be Understood by Thomas Erikson : Науково-популярне видання / Еріксон, Томас ; Вст. сл. автора; Пер. з англ. В.Махоніної; Худож. О.Гусалова-Мєшкова. - Харків : Фоліо, 2019. - 251 с.
«В оточенні ідіотів» - бестселер 2015-2018 років. Томас Еріксон поділяє людей на чотири кольорові типи. Він описує логіку поведінки, темперамент, систему цінностей представників кожного з кольорів. Чому одних людей ми розуміємо з півслова, а інших не розуміємо взагалі? Чому дуже успішні люди інколи здаються нам ідіотами і психопатами? Як подивитися на себе очима інших людей і навчитися розуміти навіть тих, хто на нас абсолютно не схожий? Книга допомагає краще сприймати людей з різними типами поведінки й ефективно з ними спілкуватись і може стати настільною для керівників, психологів, менеджерів усіх рівнів...
Гейг, Мэтт Гейг, Мэтт
Чому варто жити далі [Текст] = Reasons to Stay Alive : Літературне-художнє видання / Гейг, Мэтт ; Пер. з англ. І.Лютенка. - Харьков : Ранок; Фабула, 2019. - 256 с.
Автору цієї непересічної книжки, молодому британському письменнику Меттові Гейґу, вдалося подолати депресію - недуг, що забирає радість із нашого життя. Пройшовши крізь своє власне пекло, він задумався над тим, що його особистий успішний досвід може подарувати надію іншим людям. Так народилася ідея відвертої розповіді про боротьбу з депресією. Тож учимося витримувати страждання, долаємо розпач і… живемо далі! 
Брювер, Джадсон Брювер, Джадсон
Залежний розум. Сигарета, смартфон, токсичні стосунки: як формуються шкідливі звички та як їх подолати [Текст] = The Craving Mind. From Csgarettes to Smartphones to Love - why We Get Hooked and how We can Break baf Habits : Науково-популярне видання / Брювер, Джадсон ; Пер. з англ. Ю.Гірича. - Харків : Віват, 2018. - 288 с.
Наші залежності керують нашим життям - чи то йдеться про нав’язливе бажання постійно перевіряти оновлення в соцмережах, чи про паління, зловживання алкоголем тощо. Чому ж шкідливі звички так важко подолати? Як їх виявити, установити причину та, найголовніше, позбутися назавжди? Автор на цікавих експериментах і дотепних прикладах пояснює складні психологічні процеси. Завдяки цим знанням ви зможете сконструювати власний «компас усвідомленості», який не дозволить залежностям скеровувати вас у протилежний бік від щастя
Морін, Емі Морін, Емі
13 звичок, яких позбулися сильні духом люди [Текст] = 13 Things Mentally Strong People Do Not Do : Науково-популярне видання / Морін, Емі ; Пер. с англ. Т.Архіпова. - Харків : Ранок; Фабула, 2019. - 288 с. Маючи гіркий життєвий досвід через раптову втрату найдорожчих людей спочатку матері, а рівно за рік по тому коханого чоловіка, - авторка, психолог за освітою, описує свій тривалий шлях до подолання депресії. Наводячи влучні приклади з власної лікарської практики, Морін не лише аналізує причини розладів пацієнтів, але й надає поради з відкриття життєвого потенціалу, подолання комплексів, укорінених у психіку ще з дитинства. Авторка аналізує 13 людських слабкостей, що їх нема серед життєвих принципів міцних духом людей, зазначаючи, як із ними впоратись. Ці своєрідні заповіді Емі Морін і надсилає своїм читачам
Ньюпорт, Кел Ньюпорт, Кел
Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі [Текст] : Науково-популярне видання / Ньюпорт, Кел ; Пер. з англ. С.Сарвіри. - К. : Наш Формат, 2019. - 248 с.
Однією з базових навичок, яка допоможе досягти успіху в сучасному світі, повному інформаційного шуму, стане вміння фокусуватися та глибоко поринати в роботу, стверджує автор цієї книжки. Ньюпорт аналізує найвдаліші стратегії фокусування, формулюючи чотири правила, які допоможуть розвинути та зміцнити цю навичку. Автор насичує історію прикладами, які переконають, що вміння фокусуватися - суперсила у XXI столітті. Вона сприятиме не лише досягненню надзвичайних результатів, а й отриманню задоволення від роботи
Санд, Ілсе Санд, Ілсе
Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття [Текст] = The Emotional Compass. How to Think Better about Your Feelings : Популярне видання / Санд, Ілсе ; Пер. з англ. Т.Микитюк. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2019. - 160 с.
Життя - завжди емоції. Однак не лише позитивні. Наприклад, ваш друг придбав машину й аж не тямиться з радощів. Проте у вас це викликає лише роздратування та… заздрість. Ви намагаєтеся якось упоратись із цим почуттям, притлумити його… Натомість датський психолог і психотерапевт Ілсе Санд радить, аж ніяк не соромитися гніву, страху чи заздрощів - усіх тих почуттів, які ми звикли вважати неправильними й негативними. Не приховувати, а розібратися в природі цих емоцій, навчитись уважніше ставитися до себе та своїх почуттів - ось що, на думку автора, допоможе позбутися 90 % життєвих проблем і негараздів

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ