Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Історії кохання

жовтень, 2019 р.

Кохання може приносити радість і біль, спонукати творити та нищити, мріяти й зневірюватися.

Незалежно від того, як ви плануєте проводити вільний час пропонуємо вам ознайомитеся з добіркою про захопливі історії кохання. Романи, які можна прочитати за ніч чи день, оскільки сильні емоції не відпустять вас до останньої сторінки.

Для вас – дивовижні історії – справжні почуття, відносини і романтичні пригоди. Можливо, одна з цих книжок– саме та, яку ви шукали для читання.

«Ольга, дружина Пікассо» - перша в Україні художня книга про Ольгу Хохлову, балерину трупи Сергія Дяґілєва «Російський балет», та її сімейне життя з Пабло Пікассо, яке тривало 18 років.

На сторінках книжки Наріси Чакрабонгсе, знов оживає Історія кохання юної киянки Катерини Десницької та принца Сіаму, що спалахнуло на початку ХХ століття.

Про пристрасне кохання і жахливу смерть, про літературу і мистецтво, про людське життя - книжка Аґати Тушинської.

Написанний на основі реальних подій дебютний роман австралійської письменниці Гізер Морріс про силу кохання, віри й внутрішнього спротиву, завдяки яким можна пройти крізь найтяжчі випробування.

101 історія про кохання, що надихають, лікують, дають силу рухатися вперед і заряджають позитивом від Джека Кендфілда.

Цікавих книжкових знайомств!

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в Електронному каталозі бібліотеки.

Бойд, Гіларі. Бойд, Гіларі.
Лавандовий дім [Текст] = The Lavender House : Роман / Бойд, Гіларі; Пер. з англ. Н.Лазаревич. - Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Ранок:Фабула, 2018. - 480 с. - (Світовий бестселер).
Гіларі Бойд - одна з найпопулярніших сучасних англійських романісток. В основі її нової книги - історія 63-річної Ненсі, жінки, чий шлюб розпався, а діти не дуже щасливі. У результаті їй доводиться взяти на себе відповідальність за всі три покоління свого сімейства. Але несподівана зустріч із Джимом - відчайдушним курцем, пияком і кантрі-співаком, що так і не досяг слави, - перериває монотонну течію життя героїні. Потай від сім’ї Ненсі починає зустрічатися з цією людиною, вони з Джимом наново відкривають для себе радощі сексу і отримують одне від одного море задоволення. Запізніла любов? Однак молодше покоління родини повстає проти цього зв’язку - і настає час серйозних рішень…
Гуменюк, Надія Павлівна. Гуменюк, Надія Павлівна.
Дожити до весни [Текст] : Роман: Літературно-художнє видання / Гуменюк, Надія Павлівна. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2018. - 240 с.
Анна. Єва. Анабель. Що їх поєднує? А може, це сюжет однієї жіночої долі, дуже непростої, непередбачуваної, сповненої таємниць, із карколомними поворотами? Бо ж тричі мала розпрощатися з життям онука поліського скрипаля Луки Баскаля, остання гілочка родинного дерева, коріння якого - поліська красуня та наполеонівський офіцер. Лейтмотивом усього роману є сповідь червоної скрипки, що мандрувала з Парижа на Волинь і стала своєрідним свідком як історичних подій впродовж двох століть, так і особистих людських злетів та падінь
Міченер, Джеймс А. Міченер, Джеймс А.
Сайонара [Текст] = Sayonara : Роман / Міченер, Джеймс А. ; Пер. з англ. Я.Машико. - К. : Фабула, 2018. - 288 с. - (Світовий бестселер).
Друга світова війна позаду. Колишні вороги - Сполучені Штати і Японія - намагаються шукати шляхи співпраці, але спогади ще надто свіжі й болючі. Чи зможуть американський військовий пілот - ветеран війни, і японська дівчина, яка втратила батька й брата, знайти спільну мову? Чи такими вже непереборними є національні відмінності і різниця культур? Чи зможе кохання подолати пам’ять про втрати і минулу ворожнечу? Чи витримає воно тиск забобонів і загального осуду? Однойменний фільм за мотивами роману з Марлоном Брандо і Мііко Тако у головних ролях висувався на кінопремію «Оскар» у десяти номінаціях і 1958 року отримав чотири золоті статуетки
Мойєс, Джоджо . Мойєс, Джоджо .
Та сама я [Текст] : Роман / Мойєс, Джоджо ; Пер. з англ. В.Бондар. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2018. - 448 с. 
Лу Кларк намагається втекти від свого минулого і переїздить до Нью-Йорка. В Англії вона залишає Сема, який колись допоміг їй оговтатися від болю втрати. А тепер Лу фактично тікає від чоловіка, прирікаючи їхні стосунки на випробування відстанню. У великому місті дівчина починає життя спочатку і влаштовується на роботу до заможного сімейства Ґопніків. Вона одразу опиняється у вирі їхніх таємниць та пристрастей, розчиняючись у чужій родині. Лу не вистачає часу навіть на коротку ромову із Семом, який щодня віддаляється… Але коли одного дня доля випадково зіштовхує її з чоловіком на ім’я Джошуа Райан, усе змінюється. Та от чи змінить нове кохання саму Лу? Чи зможе вона нарешті віднайти щастя і припинити розриватися між минулим та майбутнім?
Сидоренко, Тетяна. Сидоренко, Тетяна.
Ольга, дружина Пікассо [Текст] : Повість / Сидоренко, Тетяна. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. - 160 с.
У липні 2018 року минуло 100 років з часу одруження геніального іспанського художника Пабло Пікассо та відомої балерини, українки з Ніжина, Ольги Хохлової. Окрім головних персонажів, у канву повісті відомої письменниці з Ніжина Тетяни Сидоренко вплетено складні й цікаві постаті найближчого мистецького оточення Пабло і Ольги - непересічних особистостей в історії світової культури ХХ століття - С. Дяґілєва, І. Стравинського, Ж. Кокто, А. Матісса, Г. Апполінера, Л. Араґона, Ж. Брака, Гертруди Стайн та інших. А вдало винайдена форма «есхатологічного інтерв'ю» надає повісті відчуття безпосереднього спілкування з головними персонажами твору
Горак, Роман Дмитрович. Горак, Роман Дмитрович.
Тричі мені являлась любов [Текст] : Повість-есей / Горак, Роман Дмитрович. - 4-е вид., доп. і виправлене. - Львів : Апріорі, 2018. - 224 с. : іл.
Ця повість є ніби поясненням до листа Івана Франка Агатангелу Кримському, який поцікавився звідки в збірці «Зів’яле листя», що викликала стільки непорозумінь серед читачів, котрі привикли бачити її автора Каменярем та вічним революціонером-бунтарем, позбавленого звичайних людських слабостей, з’явився вірш «Тричі мені являлася любов». Це літературна фікція, як запевняв сам Франко у передмові до цієї збірки, чи це твір, який все-таки має автобіографічний характер і якщо це так, то хто ці три любові, які являлись авторові? Поет відважився назвати тільки імена двох. Ім’я третьої промовчав, сказавши тільки, що це була одна полька…І була в цьому листі й згадка про дружину, яка ціле життя йшла поруч з ним…
Кендфілд, Джек. Кендфілд, Джек.
Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання [Текст] : Оповідання: Популярне видання / Кендфілд, Джек, Гансен, Марк Віктор, Ньюмарк, Емі ; Пер. з англ. Ю Підгорної. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2018. - 384с.
Є в цьому світі дещо, про що однаково сильно мріють лікарі та водії, багаті і бідні, високі та низькі, брюнетки і блондинки, молоді та літні люди. І це омріяне щось - кохання. Справжнє, щире, несподіване, непідвладне часу - чарівне кохання. І, може, хтось скаже, що любові не існує, але герої 101 історії про кохання доведуть зворотне
Морріс, Гізер. Морріс, Гізер.
Татуювальник Аушвіцу [Текст] = The Tattooist of Auschwitz : Роман / Морріс, Гізер ; Пер. з англ.з О.Захарченко. - К. : КНИГОЛАВ, 2018. - 240 с. - (Полиця бестселер)
У 1942 році у концентраційному таборі «Аушвіц» зустріли одне одного Лалі Соколов та Гіта Фурман. У неї стерлося татуювання з порядковим номером, він мав набити новий… Це було кохання з першого погляду. Молодим людям судилося пережити страшні випробування, розлуку й омріяне возз’єднання, яке переросло у 56 років щасливого подружнього життя
Тушинська, Агата. Тушинська, Агата.
Наречена Шульца [Текст] = Narzeczona Schulza : Роман / Тушинська, Агата ; Пер. з пол. В.Меньок. - Чернівці : Книги-XXI, 2018. - 368 с. : іл.
Літературна біографія Юзефіни Шелінської (1905-1991), нареченої Бруно Шульца (1892-1942) - польського письменника й художника, завдяки якому Дрогобич став важливим пунктом на світовій мистецько-літературній мапі. Кохання цих двох людей тривало лише чотири роки, та на всю решту життя залишалося з Юзефіною, або Юною, як тільки він називав її. Вихрещена єврейка, яка постійно боролася зі своєю єврейською тінню, що не врятувало її від антисемітських чисток у ПНР. Полоністка, гімназійна учителька, любила поетів-романтиків та разом із Бруно читати поезії Рільке. Найбільше прагнула бути з Бруно, присвятитися йому повністю. Католичка, тож не могла офіційно побратися з чоловіком юдейської віри. Жінка, яка не хотіла ділити коханого ні з іншими жінками, ні з його одержимістю мистецтвом. Через утрачену мрію вчинила спробу самогубства – залишилася жити, але вже без Бруно. Друга спроба – через багато років – була вдалою. Ніколи не припиняла думати про нього і карати себе, що не зуміла врятувати його від загибелі, бодай спробувати врятувати… 
Чакрабонгсе, Наріса. Чакрабонгсе, Наріса.
Катя і принц Сіаму [Текст] : [Історія кохання] / Чакрабонгсе, Наріса, Гантер, Ейлін ; Пер. с англ. Л.Белея, Я.Белей. - К. : Пінзель, 2018. - 260 с. : іл
Авторка книги Наріса Чакрабонгсе розповідає про непросту і захопливу долю своєї бабусі, що вийшла заміж за Принца. Вражає шалений життєвий маршрут Катерини – Луцьк-Київ-Константинополь-Бангкок-Сінгапур-Пекін-Токіо-Монреаль-Лондон-Париж... Родинну сагу авторка пише разом зі британкою Ейлін Гантер. Читачі зможуть відчути дух часу, в який жила Катерина Десницька, а також те, що насправді відбувалося за лаштунками королівського двору Сіаму

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ