Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Їсти! Молитися! Кохати! або Що робити у відпустці?

липень, 2013 р.

 

«Танго в стране карнавала» Майкл, Кармен. Танго в стране карнавала [Текст] = Chasing Bohemia : Роман / Майкл, Кармен ; Пер. с англ. Е.Мигуновой. - М. : РИПОЛ-КЛАССИК, 2011. - 352 с. : ил. - (Есть, молиться, любить). - Предисловие: с.9; Благодарности: с.350. - ISBN 9785386036195 : (В обкл.) Ріо... Ніхто з дослідників цього міста так і не зміг знайти потрібних слів, щоб описати його красу...Можливо це тому, що перед обличчям Ріо усе здається сірим. Кармен Майкл об’їхала увесь світ і вважала, що вже ніщо не зможе її здивувати. Але, опинившись у Ріо, вона зрозуміла, як помилялась...Місто затягнуло її у свої тенета на цілий рік, а пригоди почалися прямо в аеропорту. Родео, карнавали, запальна самба і бразильські мачо затягнули Кармен у вир яскравих барв і нових вражень... Нова книга Кармен Майкл „Танго в стране карнавала” змусить вас зібрати речі, покинути все і вирушити до Бразилії на пошуки пригод!!!
«Есть, молиться, любить» Гилберт, Элизабет. Последний романтик [Текст] = The Last American Man / Гилберт, Элизабет ; Пер. с англ. Ю.Ю.Змеевой. - М. : РИПОЛ-КЛАССИК, 2011. - 384 с. : ил. - (Есть, молиться, любить). - Благодарности: с.379. - ISBN 9785386030889 : (В обкл.) Чи може сучасна людина самотужки вижити у дикій природі? Чи знає вона, як розвести вогонь, добути собі їжу, врятуватись від хижака? Саме про таку унікальну людину розповідає книга Елізабет Гілберт „Последний романтик”. У сім років Юстас Конвей вмів вправно кидати ножі, у десять - міг поцілити з лука у білку, що рухається з відстані у 50 футів. У дванадцять - вирішив жити у горах і оселився у вігвамі, що сам збудував... А у 1995 році він проїхав усю Америку на коні за 103 дні... Читайте про цю унікальну людину та її життєву філософію у новій книзі Елізабет Гілберт!
«Крепкие мужчины» Гилберт, Элизабет. Крепкие мужчины [Текст] = Stern Man : Роман / Гилберт, Элизабет ; Пер. с англ. Н.Сосновской. - М. : РИПОЛ-КЛАССИК, 2012. - 400 с. : ил. - (Есть, молиться, любить). - ISBN 9785386038304 : (В обкл.) Крепкие мужчины» Елізабет Гілберт - своєрідна варіація на тему Ромео та Джульєти, історія кохання, що відбувається в незвичних умовах, - на островах, що заселені дикими племенами. Вісімнадцятилітня Рут Томас, всупереч волі батьків, кидає навчання в приватній школі і повертається на один з двох загублених в океані островів. Вона хоче жити біля моря і займатися рибною ловлею...До того ж, вона закохується у хлопця з ворожого острова...Як закоханим знайти вихід зі складної ситуації? Захоплюючий роман про те, чого мудрі жінки можуть навчити сильних чоловіків.
«Законный брак» Гилберт, Элизабет. Законный брак [Текст] : Роман / Гилберт, Элизабет ; Пер. с англ. Ю.Ю.Змеевой. - М. : Рипол классик, 2010. - 384 с. - (Есть, молиться, любить). - ISBN 9785386023546 : (В обкл.) Трішечки фантазії та натхнення, які можна з лихвою запозичити в талановитої американської письменниці Елізабет Гілберт, авторки світового бестселера „Їсти, молитися, кохати” та цілої низки книг з цієї серії! Кожна книга – унікальна і нестандартна, вона написана легкою мовою та з добрим гумором, та, в одночас, порушує дуже важливі питання нашого життя - кохання, шлюб, місце людини у світі, пошук сенсу життя, взаєморозуміння між націями... „Законный брак”...Інтригуюча назва...Це книга про те, що ж відбувається у відомих казках після слів „І жили вони довго і щасливо”. Романтичний період залицянь залишився позаду, і відносини потребують розвитку - що ж буде далі? Письменниця розповідає власний досвід у створенні подружжя, про власні страхи, побоювання і про те, як вона, врешті-решт, знайшла свій рецепт щасливого шлюбу.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ