Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Дивовижні пригоди у чарівному світі фантастики

Поділіться цією сторінкою:

Від казкового світу дітячої мрії до любовно-фантастичного роману – нові книжки у фонді нашої бібліотеки. Пригоди та дружба, кохання та відвага. Що спільного між такими різними поняттями? Саме у фантастичній літературі є можливість з’єднати нез’єднане.

Для всіх замріяних фанатів пригод та подорожей, для малечі і дорослих, ми пропонуємо нові книжки українських та зарубіжних авторів.

Насолоджуйтесь новинками у відділі «Книголюб», читайте з дітьми та слідкуйте за нашим Електронним каталогом

Дерманський, Сашко. Корова часу, або Нові пригоди вужа Ониська [Текст] : Повість: Для дітей молодшого та середнього шкільного віку / Дерманський, Олександр Степанович ; Худож. В.Богданюк, Ф.Сергєєва. - 2-ге вид. - Вінниця : Теза, 2013. - 156 с. : іл. Ніколи в світі не скачіть гопки під дощем під час грози! Ні за які гроші! Надто якщо у вас є хвіст. Та й без хвоста не скачіть. Особливо якщо ваші друзі люблять пригоди й подорожі, якщо вони непосидючі й замріяні, якщо вони добрі й веселі, якщо за першої-ліпшої нагоди намагаються врятувати цілий світ, якщо їх звати Ониськом, Евридікою, Одарочкою, Кузею, Джеком, а надто Катастрофою... Я вас прошу, любі мої читачі, не скачіть гопки під час грози. Ви ж навіть не уявляєте, що з вами може статися після цього. Якщо раптом моя пересторога так і не переконала вас не вибрикувати попід блискавицями, все одно не поспішайте цього робити. Спершу прочитайте цю книжку і ще раз подумайте. Гаразд? От і домовились. Читайте з насолодою!
Дерманський, Сашко. Царство яблукарство [Текст] : Повість: Для дітей молодшого та середнього шкільного віку / Дерманський, Олександр Степанович ; Худож. А.Василенко. - 2-ге вид. - Вінниця : Теза, 2012. - 188 с. : іл. "Як ключ віднайдеться й замок відімкне, А дві половинки зіллються в одне, – То цілий утвориться яблуні плід, І військо постане тоді з-під землі! Цареві настане крилатий гаплик Від світлого Свята врожаю – й повік! Відун прорік своє пророцтво і наступного дня запропав. А яблукарчани одне за одним почали червивіти…" Сашко Дерманський з новими пригодами, карколомними і водночас людинолюбними, сповненими неповторного доброго гумору, як завжди, дарує насолоду від читання. Цього разу читайте про царство Яблукарство
Колфер, Йон. Список бажань [Текст] : Роман: Для дітей середнього шкільного віку / Колфер, Йон ; Пер. с англ. Н.Брискіної; Худож. К.Штанко. - Вінниця : Теза, 2007. - 284 с. : іл. У Мег Фінн проблеми. Пекельні проблеми. Після того як померла її мама, вітчим вижив Мег з дому. І тепер вона безпритульна та малолітня злочинниця. Після невдалої спроби пограбувати квартиру пенсіонера Мег і її напарник - грабіжник, Відрижка, потрапили у справжню халепу. Душа Мег може потрапити і в рай, і в пекло. Шанси рівні. Пекло змагається за неї з усією своєю підступністю. Єдина можливість врятуватися - список бажань
Маар, Пауль. Пан Белло і блакитне диво [Текст] : Повість: Для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Кн.1 / Маар, Пауль ; Під ред. І.Андрусяка; Пер. з нім. О.Сидор; Худож. У.Краузе. - Вінниця : Теза; Соняшник, 2005. - 256 с. : іл. - (Пригодницька бібліотека). “Якби тоді до тата в аптеку не прийшла та старенька бабуся, ми не зазнали б усіх отих наших клопотів”. Так починається історія про Макса та його песика Белло. А якщо бути точним – починається сам пан Белло. Завдяки голубій настоянці, яку дивна стара пані принесла Максовому батькові, рослини ростуть неймовірно швидко. Проте коли Белло випиває трохи тієї настоянки, це для Макса стає найбільшою несподіванкою в його житті. Настоянка перетворює тварин на людей! Шалена казка про перетворення від живого класика сучасної німецької літератури Пауля Маара з чудовими ілюстраціями Уте Краузе. Це найновіша книга Пауля Маара, перший переклад у світі якої зроблено українською мовою!
З відгуків: "Початок хороший, особливо стиль - дуже гарна іронічна проза, тонко підмічені різні моменти психології дитини. Власне, у більшості випадків віриш, що у тих розділах, де Макс веде оповідь, то дійсно пише дитина. Однак із середини починається вже занадто комічно, до абсурду, так що і не смішно. Я очікував, що коли Белло перетвориться на людину, то буде нормальною людиною, а не тим, у що його перетворив автор..."
Маар, Пауль. Новеньке про пана Белло [Текст] : Повість: Для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Кн.2 / Маар, Пауль ; Під ред. І.Андрусяка; Пер. з нім. О.Логвиненка; Худож. У.Краузе. - Вінниця : Теза; Соняшник, 2011. - 224 с. : іл. - (Пригодницька бібліотека). Завдяки блакитній настоянці, яку дивна стара пані принесла максовому батькові, песик Белло перетворився на людину! Але настоянка закінчилась, і Белло знов обернеться на собаку... Гайда на пошуки настоянкового рецепту! Рецепт мусить зберігатися у старих прадідових паперах. І тоді Макс і пан Белло зможуть зварити чудодійне питво самі! Друга повість про Макса й панна Белло - бурхлива, сповнена гумору й несподіванок!
З відгуків: "Книга приблизно на тому ж рівні, як і попередня. Місцями досить смішно, читається легко і швидко..."
Медведєва, Катерина Іванівна. Скляна, олив'яна, дерев'яна [Текст] : Повість: Літературно-художнє видання / Медведєва, Катерина Іванівна ; Пер. з рос. Н.Брискіної; Худож. О.Тернавська. - Вінниця : Теза, 2009. - 220 с. : іл. Щовечора її зачиняють у кімнаті за ґратами, їй не дозволяють спілкуватись ані з мамою, ані з подругами. До них не приходять у гості чи на свята. Вона – принцеса Янтарина. Але якось вона довідується про таємницю свого народження… Чи врятується принцеса Янтарина? Відповідь у романтичній гостросюжетній повісті Катерини Медведєвої
Галаніна, Юлія. Пригоди кухарчука Бублика [Текст] : Повість: Для молодшого та середнього шкільного віку: Літературно-художнє видання. Кн.6 / Галаніна, Юлія ; Пер. з рос. І.Андрусяка; Худож. О.Абельчакової. - Вінниця : Теза, 2011. - 288 с. : іл. - (Цикл "Акватика"). Чи любите ви смачно попоїсти? Якщо так, то отримаєте справжнє кулінарне задоволення. Якщо ж ні, то зрозумієте, яка вона, магія кулінарії, і чому кухня може бути головним приміщенням у палаці. Повість «Пригоди кухарчука Бублика» входить до циклу оповідок про казковий острівний світ, з історій якого українською поки перекладено тільки дві частини – перша і ця. У самому ж циклі щонайменше шість книг. Акватика – місто-королівство, яке частина його мешканців вважає найкращим на Землі. Коли кухарів з усього світу запросили на кулінарне змагання на Архіпелаг Какао, то Акватика радо виряджає корабель, щоб захистити честь своєї батьківщини. Головний герой – малий кухарчук Бублик, в житті якого пригоди і неприємності часто крокують разом. Від самого початку Бублик потрапляє в халепу: через кривдників-однолітків він упав і прикусив язик, тому тривалий час змушений мовчати і полоскати рота різними травами, щоб зменшити розпухлість. А ще нещасному малому майже нічого не можна їсти, окрім рідкої каші
Вольских, Алека. Мила Рудик и Чаша Лунного Света [Текст] : Роман. Кн.1 / Вольских, Алека. - Харьков : Фактор, 2014. - 560 с. : ил. Тринадцать лет назад Мила Рудик вместе с еще четырьмя ребятами – волшебниками по праву рождения, была похищена Гильдией – организацией, которая на протяжении долгих лет вела охоту на магов, каждый раз оставляя рядом с новой жертвой Черную Метку. В конце концов похищенные дети были освобождены из плена, а Гильдия была разгромлена. Теперь тринадцатилетней Миле предстоит побывать в городе волшебников – Троллинбурге. Вместе с ней в мир волшебства снова ворвется Черная Метка...
Из отзывов: "Сразу скажу, перед вами адаптация всемирно известного Сами-Знаете-Кого. НО! Перед вами очень грамотная адаптация, да такая ,что несет в себе свежие идеи в уже знакомый мир волшебников..."
Функе, Корнелія. Іграїна Безстрашна [Текст] : Літературно-художнє видання / Функе, Корнелія ; Під ред. Н.Брискіної; Пер. з нім. О.Логвиненка. - Вінниця : Теза, 2011. - 252 с. : іл. - (Пригодницька бібліотека). Хто ж з дівчат не хотів би бути хоч на краплиночку схожий на Іграїну? Ну, звісно, з нормальних дівчат, а не з тих, у кого в голові тільки ляльки, прикраси, косметика і хлопці. Вона навіть сукні вдягає на свята, бо це не вельми зручний одяг для лицарки. Іграїна справді смілива. А як інакше, коли живеш у зачарованому замку, а твої батьки могутні чарівники? Старший братик теж володіє магією, хоча поки у нього не зовсім добре виходить. А ще у замка є секрет – балакучі живі книги заклять. Хто володіє ними, має непереможну могутність. Як у кожній справжній чарівній історії для дітей, дорослих треба нейтралізувати, щоб саме дітям довелося розгрібати купу проблем і заразом рятувати світ. Цього разу мама і тато Іграїни готували доньці подарунок на десятиліття, трошечки помилились у власному заклинанні та обернулись на... свиней. Вони досі можуть розмовляти, а ось чарувати – ні.
З відгуків: "Добра пригодницька історія, яку буде не зле прочитати як дітям, так і їхнім батькам"
Кінг, Стівен. Під куполом [Текст] : Роман: Літературно-художнє видання / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., ком. О.Красюка; Прим. авт. - 2-ге вид., стер. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 1024 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Напередодні Гелловіна місто Честер Мілл у штаті Мейн невідома сила накриває прозорим Куполом. Навіть літаки розбиваються об цю енергетичну оболонку. Опинившись у замкненому просторі, хтось виявляє здатність до огидних злочинів, а хтось, на протидію цим покидькам, - до подвигів. Одному політикові навіть припала до душі ізольованість населення, яким тепер легко керувати. Тільки-от недовго триватиме ера його правління, адже сам Купол вороже налаштований щодо своїх заручників. Тож їхній час не просто обмежено. Він швидко спливає…
З відгуків: "Я не проти хороших хлопців, але безумці і фанатики у Кінга виходять куди переконливіше і яскравіше. Просто пальчики оближеш, які типажі виявилися разом під куполом: нечистий на руку і пекельно владолюбний другий виборний, його синок-садист, тупий і злісний начальник поліції, фашистські добровольці, які підтримують "правопорядок", обкурений релігійний фанатик, який сидить на купі пропану і не збирається віддавати його назад, і багато хто ще. Дійових осіб більше сотні. Питання в тому, коли вони почнуть один одного гризти. А вони почнуть, не сумнівайтеся...", "Запитай себе, як довго ти протягнеш в такій ситуації? Без виходу, без електрики, без вітру, без дощу, без надії… З урахуванням того, що і місцевим цареві - диктаторові ти ДУЖЕ не до душі. М'яко кажучи..."
Кінг, Стівен. Відродження [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. О.Любенко; Прим. авт. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 416 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Джеймі було шість, коли він зустрів пастора Чарльза. Вони багато часу проводили разом. Але після жахливої загибелі родини Чарльз прокляв небо й покинув містечко. Через кілька років пастор урятував життя Джеймі. Прийшовши до тями, хлопець відчуває, що втратив щось важливе. Чому йому сняться мертві син і дружина пастора?
З відгуків: "«Відродження» складно віднести до жанру жахів у класичному розумінні, не особливо назвеш його і містикою. Але Кінг не дарма коронований, нехай мене і каламутить кожен раз від цього його титулу. Він дуже добре навчився вселяти жах і без потойбічних явищ і монстрів. Цього разу йому знадобилася всього лише одна людина, яка втратила все найдорожче, що у нього взагалі могло бути у житті: дружину, дитину і віру в Бога. І тоді населенню штату Мен довелося здригнутися..."
Кінг, Стівен. Доктор сон [Текст] : Роман: Літературно-художнє видання. Кн.2 / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., комент. О.Красюка. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 640 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Продовження бестселера «Сяйво»! Пройшло багато років після того, як Денні з матір`ю живими повернулися з готелю. Денні виріс, але привиди й досі переслідують його. Чи повторить він долю батька? А десь поруч мандрують чудовиська, які полюють на тих, хто сяє...
З відгуків: "У кожної людини є свої демони. Оссобливо, якщо людина "сяє". І тим паче, якщо має давні страшні дитячі спогади. Чи може така людина стати наставником для іншого сяючого персонажа? Дівчинка Абра Рафаела Стоун має найпотужніше в світі сяйво. А Денні Торренс з усіх сил хоче зістрибнути з батькових грабель, на які мріяв і не наступати... Що може ріднити цих двох? (мене звуть Ден Торренс і я алкоголік). Юна сяюча дівчинка і вже дорослий хлопець, що шукає себе. А ще є Правдивий Вузол, члени якого харчуються "духом" і хочуть жити вічно. Отакі реалії в новому жахаючому романі Кінга. Це - нова сторінка старої творчості Короля Жахів. Я приємно вражена..."
Кінг, Стівен. Сяйво [Текст] : Роман: Літературно-художнє видання. Кн.1 / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., комент. О.Красюка; Худ. О.Семякін. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 640 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). У цього шикарного готелю в горах – лиха слава. Колись там сталася страшна трагедія. Тому взимку в його стінах лишаються тільки привиди... Але цього разу опинитися тут не пощастило одній звичайній родині – батько Денні найнявся доглядачем пансіонату. Саме в готелі п`ятирічний Денні дізнався, що він «сяє»: хлопчик може бачити справжніх його мешканців і знає, що ховається за дверима кожного із сотні порожніх номерів... Але йому відкриваються не лише жахливі події, які сталися тут у минулому. Він може передбачити, яка страшна небезпека чекає на його близьких... З преси: "Ця книжка залякає вас до смерті... Її кінцівка – справжній вибух! У всіх сенсах цього слова..." (Cosmopolitan); "Цей роман, від якого по спині бігають мурашки, переслідуватиме вас... Від нього холоне кров у жилах, а серце шалено калатає від страху..." (Nashville Banner)
Кінг, Стівен. Зона покриття [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. О.Любенко; Передм. Л.Дереша; Худож. В.Пєнова. - 3-тє вид. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 432 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). 1 жовтня – ранок був звичайним і не обіцяв нічого поганого. 15:03 – усе змінилося. У черзі за морозивом Клай став свідком страшних подій. Зателефонувавши по мобільному, жінка накинулася на продавця й намагалася перегризти йому горло. 15:08 – миловидна білявка після бесіди з подругою по телефону накинулася на цю жінку й перегризла їй горло. 15:15 – чоловік у діловому костюмі посеред вулиці відгриз вухо псу, що пробігав повз нього. Навкруги почався хаос – вибухи, постріли, аварії. Уражені «імпульсом» люди збираються в зграї та йдуть у напрямку центру міста. Твори Стівена Кінга неодноразово здобували літературні премії. З преси: "Якщо хтось і здатний написати Великий Містичний Роман-Катастрофу, то це – Стівен Кінг, найуспішніший автор бестселерів..."
Кінг, Стівен. 11/22/63 [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., комент. О.Красюка; Худож. О.Семякін. - 3-тє вид. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 896 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Цей роман беззастережно визнають найкращою книгою Стівена Кінга і мільйони фанатів письменника, і серйозні літературні критики. Вбивство президента Кеннеді стало найбільш трагічною подією американської історії ХХ століття. Таємниця його досі не розкрита. Але що, якщо станеться диво? Якщо з'явиться можливість відправитися в минуле і запобігти катастрофі? Це належить з'ясувати звичайному вчителю з маленького містечка Джейку Еппінг, який отримав доступ до тимчасового порталу. Його мета - врятувати Кеннеді. Але якою буде ціна порятунку?
З відгуків: " Спочатку щиро хочеш штовхнути головного героя під зад, щоб він рухався швидше, чи не лажа, не гаяв час. Потім з ненавистю читаєш , як він робить помилки... І тут - то і розумієш , що на цю ненависть і розраховував Кінг. Ех от би мене туди , ех от би я розвернувся! - Перша половина книги. Не дай бог мене б туди, я б ... - друга половина"
Кинг, Стивен. Містер Мерседес [Текст] : Роман / King, Stepheh ; Пер. з англ. О.Красюка; Худож. Н.В.Переходенко. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2014. - 544 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Вперше українською! Карколомна інтрига від великого майстра жахів! Поліцейський Білл Ходжес вийшов на пенсію, але спогади про нерозкритий злочин не дають йому спокою. І одного дня він отримує листа від незнайомця. Це послання саме того злочинця, який, викравши мерседес, кілька років тому вбив і покалічив десятки людей. Тоді Ходжес не зміг вийти на його слід. Ця справа так і залишилася нерозкритою, і докори сумління не давали йому спати. А тепер убивця пише, що наступного разу жертв буде більше. Набагато більше! Білл, забувши про заслужений відпочинок, спокій і безпеку, повертається на роботу. Може, саме цього і домагався злочинець? Але навіщо?...
З відгуків: "Це перша книга Кінга, яку я прочитала і, як ви зрозуміли, вона мені сподобалась. Ім'я цього письменника бузумовно відомо всім. Але не дивлячись на це, я не знала, як підступити до його творів. Читання жахів мене аж ніяк не надихало. Але потім я натрапила на детектив "Містер Мерседес"... Перш за все, мені сподобалось, що автор знайомить читача із злочинцем ще на початку книги. Думки детектива і цього психа наче чергуються. Це спантеличує і заставляє хвилюватись. "Не йди туди!", "Не роби того!" - кричав мій внутрішній голос повсякчас..."
Климчук, Віталій. Рутенія: Повернення відьми [Текст] : Роман / Климчук, Віталій ; Худож. Ф.Сергєєв. - Вид. 2-ге, стереот. - Вінниця : Теза, 2011. - 375 с. : іл. Вона мало не втратила себе у холодних водах Джерела Забуття, на неї чатують жахливі небезпеки, перед нею – довгий шлях до величної мети... Але вірні друзі та її власна внутрішня Сила допоможуть, вона не дозволить Темному Володареві занапастити цілий світ, сповнений краси та дивовиж: величні ліси, заселені добрими чугайстрами, полісунами й мавками, високі гори, де живуть мудрі мольфари, міста, де людей оберігають могутні відьмаки. Вона подужає, вона сильна, вона – відьма Рутенія!
З відгуків: "Роман занурює читача у дивосвіт давньослов'янських міфологічних уявлень. Поєднання захопливих пригод і поетичного світосприйняття – таким є сучасне українське фентезі. Алегоричною мовою оповідає про вічні цінності, моральні й культурні..."
Руденко, Елена Григорьевна. Жена Темного Властелина. Пособие по выживанию [Текст] : Роман. Кн.1 / Руденко, Елена Григорьевна ; Худож. А.Клепаков. - М. : Альфа-Книга, 2014. - 441 с. : ил. - (Романтическая фантастика. Вып.130). Подходите ближе, я раскрою вам рецепт коктейля для потрясающего настроения. Один самовлюбленный Темный Властелин, считающий, что ему досталась недостойная жена. Одна взбалмошная девица, не желающая мириться с авторитарным режимом мужа. Одна свадьба, на которой у молодых не спросили согласия. И рыжий кот. Тоже один. Другого такого Темный Мир просто не выдержит. Перемешайте все это и пейте небольшими глотками, чтобы послевкусие заставляло раз за разом открывать любимую книгу.
Из отзывов: "Класс! Читается на одном дыхании!..", "Очень захватывающая книга! Мне ооооочень понравилось!.."
Косухина, Наталья Викторовна. Другой мир. Хорошо там, где нас нет [Текст] : Роман. Кн.1 / Косухина, Наталья Викторовна ; Худож. В.Успенская. - М. : Альфа-Книга, 2015. - 344 с. : ил. - (Романтическая фантастика. Вып.135). Попасть в другой мир… Неизвестность, опасность, страх… Но Наде повезло – мир попался на диво добрый. Тут есть магическая Академия, удивительные расы и новые трудности. Риск благородное дело и Надя рискнула. И вот она уже студентка Академии магии, в одной «тройке» с драконом и оборотнем. Казалось бы – живи и наслаждайся. Но… картину безоблачного будущего портит преподаватель и по совместительству старший брат твоего друга, да еще и наследник драконьей империи. Он недолюбливает тебя, не верит и стремится избавиться, не гнушаясь любыми методами. Сдаться? Как же! Посмотрим, кто кого!
Из отзывов: "Классический сюжет любовного фантазийного романа!..", "Прочитала только "Другой мир", очень понравилась книга, читается легко, на одном дыхании, посмеялась от души. Сейчас читаю "Беда не приходит одна", нравится юмор. Неожиданно интересные книги. Спасибо!"
Георгиева, Инна Александровна. Ева. Гибкий график катастроф [Текст] : Роман. Кн.2 / Георгиева, Инна Александровна ; Худож. И.Воронин. - М. : Альфа-Книга, 2014. - 410 с. : ил. - (Андрей Белянин представляет...). У Евы Моргалис много проблем. И с мамой, необязательной ведьмой, вопреки всем правилам безопасности вышедшей замуж за смертного. И со сводными братьями, один из которых законченный метросексуал, а второй пытается затащить в постель все, что двигается, и по первичным половым признакам числится как женщина. Еще проблемы с подругой – готессой и знахаркой, смотрящей на жизнь как на сплошное приключение, которое просто по определению не может быть скучным. И даже с парнем у Евы проблемы. Потому что Александр Соколов не просто ее сводный брат, он – заклинатель, эдакий Темный Властелин в миниатюре, первый враг любой среднестатистической ведьмы. Но больше всего у юной Моргалис проблем с самой собой. Потому что у нее есть удивительный дар находить неприятности даже там, где их отродясь не было...
Из отзывов: "В принципе, книга на один раз. Присутствует хороший юмор, но читать тяжело. В начале вроде нормально а чем дальше... Еле-еле прочитала все части. А на счет романтики, что-то ее маловато. Ева и Алекс вечно собачатся, со временем это поднаедает, а… в некоторых местах ГГ так долго размышляет, что приходится пролистывать дальше..."

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ