Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

День Незалежності України-2017

серпень, 2017 р.

У 26-ту річницю Незалежності нашої держави ми хочемо згадати всіх тих, кому ми завдячуємо цим Святом.

Це - державні діячі та військові, добровольці та громадські активісти, волонтери та журналісти, політв’язні та священнослужителі, медики та культурні діячі…

Серед них і ті, хто брав участь у становленні державності багато століть тому, і ті, хто відстоював і боровся за неї протягом багатьох років, і наші з Вами сучасники, які, незважаючи на смертельні небезпеки, не сховалися, а в найважчий момент – встали на захист України!

Всі вони різні за своїми професіями, соціальним станом, віком та уподобаннями, але всіх їх об’єднує одне - любов до Батьківщини.

Отож пропонуємо дізнатися більше про наших героїв з найсвіжіших книжкових новинок, які вже чекають на Вас в абонементному відділі бібліотеки.

З Днем народження, Україно!

Слава Героям! Слава Україні!

Мамалуй, Александр Алексеевич. Мамалуй, Александр Алексеевич.
Военный дневник (2014-2015) [Текст] : Гражданско-политическое издание / Мамалуй, Александр Алексеевич ; Фото К.Ходака; А.Клименко. - Харьков : Фолио, 2016. - 282 с.
Перед вами - записки о войне, в которой пришлось сражаться автору и его товарищам. Их писал не журналист и не писатель, а пехотный снайпер. Писал на айфоне в палатках и домиках базовых лагерей, в краткосрочных отпусках и даже в полуразрушенном здании метеостанции Донецкого аэропорта. А сводил их воедино, в книгу, уже снайпер-пограничник, вернувшийся из 77-суточной командировки в Край Больших Неприятностей.
Добробати [Текст] : Популярне видання / Гладка, Катерина; Громаков, Дмитро; Миронова, Вероніка та ін. ; Передм. А.Авакова. - Харків : Фоліо, 2016. - 570 с.
Добробати. Це слово за роки російської агресії у нашій країні швидко знайшло той глибокий сенс, що зробило його зрозумілим кожному громадянину і патріоту України. Це зараз журналісти і публіцисти грають асоціаціями, вкладаючи додатковий зміст у складне словосполучення "добровольчі батальйони", в якому, кажуть, ДОБРО - найвагоміша складова. Напевно так і є...
Пальваль, Андрей Пальваль, Андрей.
Саур-Могила. Военные дневники [Текст] : Литературно-художественное издание / Пальваль, Андрей, Музыка, Максим. - Харьков : Фолио, 2016. - 220 с.
Саур-Могила... необычное место. Но эта книга не столько о местах, сколько о людях и событиях августа 2014 года. Как луч фонарика, брошенного в темноту, сознание авторов выхватило лица, действия и впечатления
Бібліотека журналу Бібліотека журналу "Військо України".
Побратими [Текст] : Історії українських воїнів. Кн.1 / Під ред., вст. ст. В.Буряченка; Упор. В.Петровського, О.Панченка, А.Мирончук; Фотогр. Є.Силкіна, С.Лойка. - К. : Військо України, 2016. - 224 с.
«Побратими» та «Відчайдухи» - дві книги історій українських воїнів.
Героями нарисів військових журналістів, які зібрані у двох виданнях стали учасники антитерористичної операції на Донбасі. Усі вони різні. І, можливо, ніколи б не зустрілися в цьому житті, не одягли б однострій, не спали б в одному бліндажі, не їми б з одного казанка, не стали б побратимами, якщо б не поклик Батьківщини, над якою нависла біда. Вони залишили сім’ї та справи. Вони єдині у своєму прагненні захистити Україну, а значить мобілізовані бути сильними, мобілізовані бути патріотами, мобілізовані бути героями…    
Історії українських воїнів. Кн.2 Відчайдухи [Текст] : Історії українських воїнів. Кн.2 / Під ред., вст. ст. В.Буряченка; Упор. В.Петровського, О.Панченка, А.Мирончук; Фотогр. Є.Силкіна, С.Лойка. - К. : Військо України, 2016. - 254 с.
«Відчайдухи» - друга книга історій українських воїнів, учасників антитерористичної операції на Донбасі. Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, жінок, дітей, стариків і вважають це своїм святим обов’язком. Вони мають те, чого не купиш у російських воєнторгах – патріотизм і хоробрість.
Збірка оповідань Я like Україну! Я люблю Україну! [Текст] : Збірка оповідань. - К. : Нора-Друк, 2016. - 400 с.
Незалежній Україні - 25 років. Але боротьба за Незалежність триває - і на полі бою, і в головах українців. Українські письменники стали до лав бійців одними з перших - спочатку в інформаційному просторі, а дехто й потім зі зброєю в руках. До цієї збірки увійшли твори 25 письменників, які люблять Україну - кожен свою і кожен по-своєму, і саме про цю любов вони пишуть. Двоє з авторів збірки - Артем Чех та Геннадій Молчанов - свою любов до України довели зі зброєю в руках на східному фронті, а один - Андрій Миронюк - загинув за неї у Донецькому аеропорту. Слава героям! Слава Україні!
Главацький, Максим Володимирович. Главацький, Максим Володимирович.
Михайло Грушевський [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 144 с.
Перечитуючи деякі сторінки історії України, часом вражаєшся: як багато подій перегукується із сьогоденням! Та це й не дивно - історія, як відомо, рухається по спіралі. І якщо ми, українці, вважаємо себе мудрим народом, то маємо враховувати досвід своїх героїчних предків, учитися на їхніх помилках, намагатися попереджати нові. Біографічна серія "Творці державного престижу" присвячена величним історичним постатям, з якими насамперед асоціюється становлення державності та незалежності України. Однією з таких постатей, безсумнівно, є Михайло Грушевський - блискучий політик, видатний історик і публіцист
Главацький, Максим Володимирович Главацький, Максим Володимирович
Іван Мазепа [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 128 с.
Іван Мазепа є одною з тих знакових постатей української історії життя та вчинки яких і сьогодні викликають гарячі суперечки. Політичний діяч, військовий, дипломат, меценат
Главацький, Максим Володимирович. Главацький, Максим Володимирович.
Володимир Великий [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 128 с.
Князь Володимир Святославович увійшов у історію нашого народу як князь-Святитель, який охрестив Україну-Русь і ввів її в християнську цивілізацію. За його труди на благо рідної землі народ ще за життя назвав його Великим князем, любив його як батька нації а після смерті ввів його до лику святих. Діяльність князя і справді була великою. Великою, міцною, єдиною і сильною була при ньому і княжа Україна. Дружби з Володимиром, його допомоги шукали європейські імператори і королі
Главацький, Максим Володимирович. Главацький, Максим Володимирович.
В'ячеслав Чорновіл [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 144 с. Перечитуючи деякі сторінки історії України, часом вражаєшся: як багато подій перегукується із сьогоденням! Та це й не дивно - історія, як відомо, рухається по спіралі. І якщо ми, українці, вважаємо себе мудрим народом, то маємо враховувати досвід своїх героїчних предків, учитися на їхніх помилках, намагатися попереджати нові. Біографічна серія «Творці державного престижу» присвячена величним історичним постатям, з якими насамперед асоціюється становлення державності та незалежності України. Однією з таких постатей, безсумнівно, є В’ячеслав Чорновіл - поборник української національної ідеї, людина, яка стояла біля витоків Народного Руху України, ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України
Щоткіна, Катерина. Щоткіна, Катерина.
Любомир Гузар. Хочу бути Людиною [Текст] : Громадсько-політичне видання / Щоткіна, Катерина. - К. : Vivat, 2017. - 272 с.
Кудись ми таки спізнилися, бо не мали доброго проводу, - зазначає Блаженніший Любомир. - Але з іншого боку, ми зробили величезні кроки саме завдяки тому, що не мали проводу. Якби в нас були великі державні мужі, потужні лідери в політиці, могли би йти швидше вперед. Гузар не просто мислив стратегіями - він заражав цим своє оточення, яке дуже швидко перетворювалося на колектив його однодумців. Можливо, справа в тому, що він разом з усією церквою пройшов довгий шлях і багато чого встиг обміркувати й запланувати ще до того, як з’явився історичний шанс здійснити задумане на звільненій українській землі. Хай там як, Гузар прийшов до керівництва церквою з візією. Із чітким розумінням того, що все, що він робить, це не тимчасова конструкція, це не для того, щоби насолодитися моментом і обскубати спійману птицю удачі всю до пір’їнки, але з прицілом на далеку перспективу
Мусаєва, Севгіль. Мусаєва, Севгіль.
Мустафа Джемілєв. Незламний [Текст] : Громадсько-політичне видання / Мусаєва, Севгіль, Алієв, Алім ; Передмова А.Муждабаєва; Післямова Я.Грицака. - Харків : Vivat, 2017. - 272 с.
Мустафа Джемілєв є національним лідером кримських татар, символом єднання депортованого народу і повернення його на рідну землю. Він присвятив своє життя боротьбі з системою, величезною репресивною махіною, пройшов радянські тюрми, голодування, залякування - і переміг. Але анексія Криму 2014 року розпочала новий виток випробувань. Тепер знаний дисидент, правозахисник, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу на міжнародному рівні відстоює права своєї батьківщини. Історія його життя - це історія боротьби кримськотатарського народу
Кокотюха, Андрій Анатолійович. Кокотюха, Андрій Анатолійович.
Покоління сміливих. Україна: 25 років незалежності [Текст] : Громадсько-політичне видання / Кокотюха, Андрій Анатолійович ; Інтерв'ю вела І.Титаренко. - Харків : Vivat, 2016. - 400 с.
Чверть століття тому Україна здобула незалежність, омріяну й вистраждану. Автор пропонує читачам згадати, як це було, поміркувати над сьогоднішнім днем і замислитися над своїм майбутнім. Нам є чим пишатися, про що свідчать коментарі від видатних українців. Ця книжка розгортає велике полотно долі держави, вигаптуване водночас гордістю за здобуті досягнення й перемогти і болем за помилки та поразки… Гортаючи сторінки, розумієш: не можна лишатися осторонь, бо найголовніша перемога чекає на нас попереду!

Звертайтеся за адресою: м.Київ, вул. Л.Толстого, 49. Довідки за тел.: (044) 288-30-12

Наш Електронний каталог

На сайті бібліотеки також дивитись:

Найкраща країна – моя Батьківщина. До Дня незалежності України.

«Революції, що нас змінили»

Рідна країна: тривожний поступ історії

Привітай свою державу з Днем незалежності!

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ