Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Чарівні книги Дитячого королівства. Улюблені книжки на канікули.

травень, 2018 р.

Що робити, коли починається літо? Авжеж, починати книжкові пригоди з улюбленими героями!

Літо – час для веселих забав, пригод та читання. Головні герої наших чудових книжок оголошують війну нудьзі. Захопливі подорожі казковими та уявними світами юних героїв від майстрів дитячої літератури не для слабкодухих. Читайте вдома та всюди!

Ми кажемо «НІ» нудним повчанням! Щедро ілюстровані художні та популярні книги містять багато цікавих фактів для допитливих.

Пориньте в світ уяви та веселих винаходів. Ви дізнаєтесь, як знайти друга, як врятувати світ, як діяти в незвичайних обставинах і навіть як прикрасити парасольку!

Морозенко, Марія. Морозенко, Марія.
   Незвичайні пригоди Чока, який шукав Країну Щастя [Текст] : Казки: Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку / Морозенко, Марія ; Худож. О.Богомаз. - К. : Преса України, 2010. - 32 с. : ил.
У цій книжці разом з хлопчиком Чоком ви помандруєте в казкові країни Ласунів і Замазур, де на вас чекають незвичайні пригоди
Книжка для дівчаток    Книжка для дівчаток
Видання для дозвілля [Текст] / Пер. з фр., передм. О.В.Москаленко; Худож. В.Мельник. - Харків : Прінт-Сервіс, 2010. - 192 с. : іл. Дівчаткам пропонується понад 150 ідей цікавих саморобок - від прикрас до стильних і модних аксесуарів. Це чудова нагода виявити і втілити творчі здібності та дизайнерські схильності : .
Петрановська, Людмила. Петрановська, Людмила.
   Що робити, коли... [Текст] : Видання для організації дозвілля / Петрановська, Людмила ; Пер. з рос. Л.Задьорної; Худож. А.Селіванов. - Харків : Віват, 2017. - 144 с. : іл.
Ця книжка допоможе дитині не розгубитися, знайти правильний вихід з різноманітних складних ситуацій, які можуть трапитися в житті кожної людини. Психологічні поради, схеми дій, багатий ілюстративний матеріал сприятимуть легкому засвоєнню поданого
Нестайко, Всеволод Зіновійович. Нестайко, Всеволод Зіновійович.
   Найновіші пригоди їжачка Колька Колючки та зайчика Косі Вуханя [Текст] : Казка: Для молодшого шкільного віку / Нестайко, Всеволод Зіновійович ; Під ред. І.Малковича, С.Дерманський; Худож. діти. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. - 160 с. : іл.
У цій найновішій і, як завжди, захоплюючій книзі патріарха сучасної дитячої літератури Всеволода Нестайка ви знову зустрінете своїх улюблених героїв. Уперше книжку знаменитого письменника проілюстрували діти. Ці юні художники – ваші ровесники з художніх та звичайних шкіл. Чимало талановитих дитячих малюнків передав сам письменник - діти надсилали їх йому на радіо, де ці казки прозвучали вперше.
Королівство Пагутяк, Галина Василівна.
   Королівство [Текст] : Повість: Видання для середнього шкільного віку. Кн.1 / Пагутяк, Галина Василівна ; Під ред. С.Дерманського, Н.Брискіної; Худож. Ф.Сергєєв, Н.Котилевська. - 2-ге вид. - Вінниця : Теза, 2017. - 384 с. : іл.
Мама саме була у відрядженні, коли почались усі ті дива. Спершу з'явився хлопець, який перекидався лисом, а був Принцом. Тоді наш кіт Фелікс заговорив. Зрештою відьми і все товариство Книголюбів намагались викрасти книжку, яка виявилась чарівною. Сюжет книги динамічний і справді захоплює. Письменниця передала атмосферу Львова настільки яскраво, що здається, одразу можна буде впізнати місця, описані нею в книзі.
Головна героїня – смілива та вольова дівчинка Люцина. Спочатку вона здається замкнутою, слабкою. Але поступово розкривається справжня сутність дівчини. Переборюючи різноманітні перешкоди на шляху до омріяного світу, вона разом з друзями показує приклад наполегливості, віри у поставлену мету.
 
Волков, Олександр Мелентійович. Волков, Олександр Мелентійович.
   Чарівник Смарагдового міста [Текст] : Повість: Для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Кн.1 / Волков, Олександр Мелентійович ; Пер. з рос. Н.Косенко; Худож. А.Канкава. - Харків : Школа, 2015. - 224 с. : іл.
Улюблена книга багатьох поколінь юних читачів розповідає про захопливу подорож дівчинки Еллі та її песика Тотошки до Чарівної Країни, де їм випадає пройти крізь неймовірні труднощі та дивовижні пригоди, а також зустріти Справжніх Друзів...
Волинська, Ілона. Волинська, Ілона.
   Ірка Хортиця приймає виклик [Текст] : Повісті. Кн.1-2 / Волинська, Ілона, Кощеєв, Кирило. - Харків : Ранок, 2007. - 512 с.
Заробити самостійно перші гроші й допомогти доброму знайомому - чому б ні? Ірка, Тетянка та Богдан взялися знайти для бізнесмена Іващенка зниклого компаньйона й украдені мільйони... Чаклунська трійця переступає поріг корпорації - і починається! Мчать офісними коридорами люті вовкулаки, старовинні закляття руйнують стіни з гіпсокартону, Тетянку інсталюють у комп'ютер, Богдан виходить із дворучним мечем проти тисяч гострих веретен, в Ірки просто на уроці відростає собача голова, крихітний будиночок на дні міської балки беруть в осаду змії, а Ментівського Вовкулаку закльовують соколи-перевертні. Єдине спасіння - в ніч осіннього Сонцестояння прийти на старовинні кам'яні вівтарі острова Хортиця. Одна біда - водночас із Іркою там опиниться ще дуже багато народу, і всі прагнуть Хортову кров. Усю, що є в Ірчиних жилах. До краплі...
Дерманський, Сашко. Дерманський, Сашко.
   Бабуся оголошує війну [Текст] : Друга книжка пригод вужа Ониська: Повість. Кн.2 / Дерманський, Сашко ; Худож. В.Богданюк. - 4-те вид. - Вінниця : Теза, 2013. - 152 с. : іл.
Коли підлий лісник винищує молоді деревця заради наживи, огідні пацюки захоплюють у полон безневинну жабку, а підступний приблуда космічний посміюх занапащує все живе на Землі, тоді Ониськова бабуся Катастрофа оголошує негідника війну...
Ясіновська, Наталія. Ясіновська, Наталія.
   Лізка Мармизко [Текст] : Повість / Ясіновська, Наталія ; Худож. С.Ясіновська. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 160 с.
Як подружитися з Вовком і Березою? Чи вміють плавати хом’яки? Навіщо маленькій «і» крапочка? Про все це знає Лізка Мармизко. І залюбки вам розповість. А ще вона любить малювати, експериментувати і не любить нудьгувати. Та й навіщо? Якщо завжди можна покликати друга і вигадати веселу забаву?
Луговик, Маріка. Луговик, Маріка.
   Вовченятко, яке запливло далеко в море [Текст] : Для малят від 2 до 102... / Луговик, Маріка, Луговик, Іван Антонович ; Худож. С.Ус. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2009. - 32 с. : іл.
Чи чули ви коли-небудь, що Вовченя може запливати всередину моря, щоб побавитися там зі своїми друзями? Правда воно, як і ви не знає ні про жахливе Морське Страховисько, ані про підступну Рибу-Пілу. Але дуже швидко йому доведеться про це дізнатися, адже воно потрапить у справжній вир дивовижних підводних пригод...
Кінні, Джеф. Кінні, Джеф.
   Щоденник слабака [Текст] = Diary of A Wimpy Kid. Rodrick Rules : Зоряний час Родрика: Роман у малюнках. Кн.2 : Зоряний час Родрика / Кінні, Джеф ; Пер. з англ. В.Ракуленка. - К. : КМ-БУКС, 2017. - 224 с. : іл.
Ґреґ Геффлі повертається після шкільних канікул, позбувшись «сирного прокляття» і як ніколи впевнений у собі. Однак справи вдома йдуть геть погано, особливо зі старшим братом, Родріком. Ґреґу вже починає здаватися, що є речі страшніші, ніж середня школа, - його сім'я!
Гербіш, Надійка. Гербіш, Надійка.
   Мене звати Мар'ям [Текст] : Повість / Гербіш, Надійка ; Худож. М.Фоя. - Харків : Виват, 2017. - 48 с. : іл.
Мар’ям втратила дім у всіх його сенсах, опинилася в чужій країні, зіткнулася з ворожістю, породженої стереотипами й історіями, зміст яких їй годі збагнути, пережила болючу втрату, однак здобула найкоштовніший дарунок любові й врятованого життя. Ця книжка про те, що коли в місто приходить війна, тим, хто зумів вислизнути з-під її полум’яних язиків, залишається небагато: пам’ять, любов і болюче бажання вберегти найдорожчих. Однак саме з цих трьох насінинок може вирости цілий новий світ – лиш би знайшлося для них трохи сприйнятливого ґрунту й турботи тих, хто поруч
Дерем, С. Дерем, С.
   Первісна людина [Текст] : Енциклопедія: Для молодшого шкільного віку / С. Дерем ; Пер. з фр. М.Нейман; Худож. МІА-Сержіо, І.Роньйоні. - К. : Махаон-Україна, 2006. - 128 с. : іл.
Хто був прапращуром людини, хто такі палеонтологи, чому Африку називають колискою людства, як перші художники наносили наскельні малюнки? А чим різряться Гомо сапієнс і Гомо сапієнс сапієнс? Про все це та ще багато цікавого з життя і побуту доісторичних людей ідеться в енциклопедії "Первісна людина" Уміло поєднані зміст та ілюстрації розкривають перед читачем праісторію людини, довгий шлях, що його пройшло людство від австралопітеків до сучасної людини
Амасова, Аня. Амасова, Аня.
   Пірати Котячого моря. На абордаж! [Текст] : Повість. Кн.1 / Хорьова, Анна Вікторівна, Запаренко, Віктор ; Пер. з рос. Н.Радужної; Худож. В.Запаренко. - К. : Видавництво "Астамір-В", 2013. - 184 с. : іл.
Що краще - манірні кніксени у бальній залі чи хитка корабельна палуба? Сестри Мурлін та Пурлін чи юрба озброєних до зубів піратів? Нудні повчання класної дами Болонії чи пошуки свого батька - славнозвісного пірата Флінта Котеса? Цей вибір має зробити кішечка Дженіфир, якій доведеться подолати чимало прешкод і зазнати чимало випробувань, аби стати справжнім капітаном

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в Електронному каталозі бібліотеки

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ